techbord.com مجموعه ای از نکات سریع ، دستورالعمل ها و چیزهای جالب که می توانید انجام دهید

اگرچه تنظیمات ویندوز دسترسی آسان برای پیکربندی اکثر موارد را فراهم می کند ، Command Prompt - بالا یا غیر از این - در تعدادی از سناریوها ضروری است ، به ویژه هنگامی که می دانید چگونه از آن استفاده کنید.

گاهی اوقات می توان به جای کلیک کردن روی یک سری از منوها ، با تایپ کردن چند کاراکتر تنظیمات را اعمال کرد ، در حالی که بار دیگر به غیر از خطوط فرمان ، روش دیگری برای انجام عملیات وجود ندارد.

ما لیستی از کارهایی را که می توانید در خط فرمان Windows انجام دهید ، شامل برخی از دستوراتی که همه باید برای استفاده عمومی بدانند ، دستورات پیشرفته تر برای اصلاح یا عیب یابی رایانه شخصی و همچنین موارد کمتر ویژگی های شناخته شده و کم کاربرد Command Prompt. لیست نکات و ترفندهای ما در زیر از کوتاهترین و مفیدترین ، به پیچیده تر و پر خطرتر سازماندهی شده است ... C دستوری را که قبلاً وارد کرده اید لغو می کند و به شما امکان می دهد تا دستور دیگری را تایپ کنید ، در حالی که با تایپ کردن CLS ، پنجره فعلی از دستوراتی که وارد کرده اید پاک می شود.

برای قرار دادن یک پوشه را بکشید و رها کنید مسیر دایرکتوری

در وهله اول مسیرهای دایرکتوری تایپ نمی شوند. گذشته از اینکه می توانید متن و برگه را از طریق دایرکتوری ها کپی / جای گذاری کنید ، می توانید یک پوشه را مستقیماً در پنجره Command Prompt بکشید و رها کنید تا مکان به صورت خودکار وارد شود.

 https://techbord.com مجموعه ای از نکات خط فرمان ، ترفندها و چیزهای جالب شما می توانید انجام دهید

بزرگنمایی (و کوچک کردن)

خط فرمان استفاده شده برای مقیاس بندی بسیار ضعیف و نمایش متن بسیار کوچک ، اما اکنون آن مدرن شده است ، بنابراین می توانید همانند مرورگر وب بزرگنمایی کنید. برای بزرگنمایی و کوچک کردن متن از Ctrl + Mouse Wheel Up / Down استفاده کنید.

آیا می دانید منوی تنظیمات وجود دارد؟

روی نوار عنوان کلیک راست کرده و برای تنظیمات Properties را باز کنید تا ویژگیهایی را شامل شود که می توانید قلم ، طرح و رنگهای Command Prompt را تغییر دهید ، همچنین گزینه هایی مانند حالت Quick Quick (ویرایش سریع) ، که به طور خودکار متن را از کلیپ بورد شما جای می دهد وقتی روی پنجره کلیک راست می کنید.

جایزه: همچنین می توانید متن را در نوار بالا با تایپ عنوان به دنبال متن مورد نظر خود سفارشی کنید (مثال: عنوان عنوان من با حالت ویرایش سریع جایگذاری شد) .

https://techbord.com مجموعه ای از نکات ، دستورالعمل ها و موارد جالب دیگری که می توانید انجام دهید

میانبرهای صفحه کلید Command Prompt

با ضربه زدن روی فلش های بالا و پایین صفحه کلید ، از طریق دستوراتی که قبلاً وارد کرده اید ، می چرخد. میانبرهای بیشتر:

برگه: وقتی مسیر پوشه ای را تایپ می کنید ، برگه به ​​طور خودکار تکمیل می شود و از طریق فهرست راهنما Ctrl + M چرخ می شود: حالت علامت گذاری را فعال می کند که به شما امکان می دهد مکان نما را با استفاده از فلش به تمام جهات حرکت دهید کلیدهای Ctrl + C یا V: از ویندوز 10 می توانید با Ctrl + C و V مانند سایر نقاط سیستم عامل کپی و پیست کنید: به همین ترتیب ، Ctrl + F اکنون به شما امکان می دهد متن را در Command Prompt Ctrl + Shift جستجو کنید + پیمایش روی ماوس: شفافیت پنجره را کم یا زیاد می کند (+ و - کلیدها نیز کار می کنند) Alt + Enter: حالت تمام صفحه را فعال می کند و هیچ نوار عنوان در بالای صفحه نمایش داده نمی شود (F11 نیز مانند سایر نقاط Windows کار می کند)

Enter همزمان چند دستور

افزودن && بین دستورات به شما امکان می دهد چندین خط را همزمان وارد کنید تا پشت سر هم اجرا شوند. مثال:

لیست کارها && netstat -b

مشاهده همه مراحل در حال اجرا و متصل

با ورود به لیست لیست وظایف ، تمام فرایندهای در حال اجرا بر روی دستگاه شما به همراه جزئیاتی مانند شناسه فرآیند و حافظه آنها لیست می شود. استفاده می شود ، در حالی که netstat -b لیستی از تمام پردازش ها را با اتصال شبکه برقرار شده تولید می کند.

https://techbord.com مجموعه ای از نکات مربوط به خط فرمان ، ترفندها و چیزهای جالب شما می توانید انجام دهید

لیست تمام درایورهای دستگاه در رایانه خود را

روش های زیادی برای تولید لیست درایورها در خط فرمان ، در اینجا وجود دارد یک خط شامل اطلاعات اضافی مانند وضعیت دستگاه و محل پوشه / نام پرونده درایور مربوطه است:

driverquery / FO list / v

نتایج خروجی به پرونده متنی یا کلیپ بورد

می توانید با افزودن> همراه با فهرست و نام پرونده ، خروجی دستوری مانند لیست وظایف یا راننده را در یک فایل متنی جدید ذخیره کنید. مثال:

درایور کوئری> C: \ کاربران \ TechSpot \ دسکتاپ \ خروجی. txt

کلیدهای عملکرد F1-F9 نیز میانبر هستند

کلیدهای عملکرد (F) روشن بالای صفحه کلید شما نیز میانبرهایی است که اکثراً دستورات قبلی را بدون تایپ مجدد مجدداً وارد می کنید.

F1: با ضربه زدن یا نگه داشتن این کلید ، دستوری که به تازگی نامه به حرف وارد کرده اید دوباره تایپ می شود. F2: دستور فعلی را در یک کاراکتر مشخص کپی می کند. F3: خط قبلی را که وارد کرده اید کاملاً تایپ کنید. F4: معکوس F2 - تا یک نویسه مشخص شده به صورت خودکار حذف می شود (مکان نما باید در جلوی متن باشد). F5: دستور قبلی را مانند F3 دوباره تایپ می کند اما به شما اجازه می دهد تا از بین خطوط بسیاری از تاریخچه فرمان خود دور بزنید. F6: Ctrl + Z (^ Z) را در خط فرمان وارد می کند ، که این یک نشانه در انتهای پرونده است (متن پس از این مورد نادیده گرفته می شود) F7: لیستی از دستورات وارد شده قبلی را باز می کند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. F8: مانند F5 کار می کند اما در پایان تاریخچه دستورات شما متوقف نمی شود ، چرخه های اولیه را شروع می کنید. F9: به شما اجازه می دهد با وارد کردن شماره مرتبط با خط ، دستور قبلی را دوباره تایپ کنید. استفاده از Windows Terminal

ویژگی جدید در جدیدترین نسخه های Windows 10 ، Windows Terminal است که به صورت بارگیری رایگان از فروشگاه مایکروسافت در دسترس است. Terminal یک ابزار خط فرمان مدرنیزه شده است که یک رابط زبانه دار به آن اضافه می کند که در آن می توانید چندین خط فرمان ، اما همچنین PowerShell ، اتصالات SSH و زیر سیستم ویندوز برای لینوکس (WSL) را باز کنید ، و این یک گزینه بسیار متنوع برای کاربران خط فرمان است.

ترمینال ویندوز به طور مداوم از ویژگی های مدرن مانند ارائه سریع متن GPU به روز می شود و پشتیبانی می کند ، که این امر زمینه را برای پشتیبانی از نمادها و شکلک ها و همچنین نمایش متن سریعتر فراهم می کند.

https://techbord.com مجموعه ای از نکات ، ترفندها و موارد جالب دیگری که می توانید انجام دهید

حذف موقت پرونده ها از درایو شما

برخی از پرونده های موقت درایو شما با دستورات زیر قابل حذف هستند (/ q عملیات را بدون یک تأیید تأیید اجرا می کند ، / f ویژگی فقط خواندنی را نادیده می گیرد و حذف را مجبور می کند ، همه زیر پوشه ها):

حذف پرونده های کاربر موقت: del / q / f / s٪ temp٪ \ * حذف شما پرونده های سیستم موقت (به حقوق سرپرست نیاز دارد): del / s / q C: \ Windows \ temp \ * ... یا آنها را با هم اجرا کنید: del / q / f / s٪ temp٪ \ * && del / s / q C: \ Windows \ temp \ *

https://techbord.com مجموعه ای از نکات ، دستورات سریع & چیزهایی جالب که می توانید انجام دهید

اگر فضای ذخیره سازی کافی خالی نبود ، در اینجا مکان های پوشه temp بیشتر وجود دارد ، و ما اخیراً مجموعه ای از راه های آزاد سازی فضای Windows ، از جمله Command روش های سریع برای راه اندازی یک ابزار پیشرفته پاکسازی دیسک و دیگری برای غیرفعال کردن خواب زمستانی با حذف فایل سیستم ویژگی (hiberfil.sys).

صفحه کلید ویندوز را باز کنید

ورود OSK به یک خط فرمان باز می شود صفحه کلید Windows روی صفحه که به شما امکان می دهد به جای تایپ کردن کلیدها ، با ماوس خود کلیک کنید.

در یک زمان مشخص رایانه خود را خاموش کنید

دستور "خاموش کردن " را می توان با طیف وسیعی از کلیدها به خاموش کردن ، راه اندازی مجدد و موارد دیگر ، از جمله توانایی مجبور کردن برنامه ها برای بسته شدن ، برای نمایش پیام در حالت خاموش کردن ، و تعیین تعداد ثانیه هایی که دوست دارید قبل از انجام عملیات انجام شود. مثال: shutdown -s -t 3600 کامپیوتر شما را در یک ساعت خاموش می کند.

یک نقطه اتصال Wi-Fi ایجاد کنید و رمزعبور Wi-Fi خود را پیدا کنید

اگر آداپتور شبکه شما از این ویژگی پشتیبانی می کند ، می توانید رایانه خود را به از خط فرمان به عنوان یک نقطه اتصال بی سیم باشید.

نحوه بررسی اینکه آیا سخت افزار شما توانایی دارد: درایورهای نمایشگر netsh wlan show را وارد کنید و به دنبال خطی بنویسید که "پشتیبانی شبکه میزبان: بله."

https://techbord.com مجموعه ای از نکات سریع دستورالعمل ، ترفندها و چیزهای جالب شما می توانید انجام دهید

از آنجا می توانید hotspot را با این دستور فعال کنید: netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = YOURSSID key = YOURPASSWORD

همچنین برای فعال کردن hotspot این خط را وارد کنید: netsh wlan start hostednetwork ( توقف نیز کار می کند) و می توانید با ورود به شبکه netsh wlan show hostednetwork وضعیت کانون جدید خود را بررسی کنید.

همچنین ممکن است مجبور شوید از طریق برخی از منوهای GUI به en بروید به اشتراک گذاری اتصال (ما نمی توانیم راهی برای انجام این کار از خط فرمان پیدا کنیم): به شبکه و اشتراک گذاری> تغییر تنظیمات آداپتور (کنترل پنل \ شبکه و اینترنت \ اتصالات شبکه) بروید و باید آداپتورهای شبکه را ببینید به رایانه شما متصل شده است.

روی دستگاهی که به اینترنت متصل است کلیک راست کنید (اگر در این فهرست نامگذاری نشده باشد) و Properties را باز کنید در برگه Sharing ، کادر "اجازه دادن به سایر کاربران شبکه برای اتصال از طریق اینترنت به این رایانه " را علامت بزنید. "

https://techbord.com مجموعه ای از نکات مربوط به خط فرمان ، ترفندها و کارهایی که می توانید انجام دهید

در میان سایر دستورات netsh ، این ویژگی می تواند رمز عبور Wi-Fi شما را با ورود netsh WLAN نشان دادن نام نمایه = کلید YOURPROFILE = پاک کردن (به بخش تنظیمات امنیتی> محتوای اصلی نگاه کنید).

این خط می تواند نمایه شبکه ای را که دیگر از آن استفاده نمی کنید حذف کند: netsh WLAN حذف نام نمایه = YOURPROFILE

دستورات رفع سریع برای مشکلات اتصال

آیا با اتصال خود مشکلی ندارید؟ ipconfig برای حل مشکل چند دستورالعمل دارد:

https://techbord.com مجموعه ای از خط فرمان نکاتی ، ترفندها و چیزهای جالب شما می توانید انجام دهید

ipconfig / release (آدرس IP محلی شما را که در حال حاضر صادر شده است آزاد می کند) ipconfig / تجدید می کند (درخواست آدرس IP محلی جدیدی دارد) ipconfig / flushdns (بازنشانی محتویات مشتری DNS حافظه پنهان کننده حلال)

برای مشکلات مداوم اتصال شما ، دستورات مفصل تری وجود دارد که ارزش امتحان کردن را دارند. توجه داشته باشید که اگر تنظیمات دستی دارید ، ممکن است مجبور شوید آداپتور شبکه و غیره را دوباره پیکربندی کنید ، خصوصاً هنگام بازنشانی TCP / IP و فایروال ویندوز.

این دستورات نیاز به راه اندازی مجدد سیستم دارند.

تنظیم مجدد netsh WinSock ( کاتالوگ WinSows را به حالت پیش فرض خود بازنشانی می کند ، ارائه دهندگان خدمات لایه ای را از بین می برد - فهرست نمایش Netsh WinSink این موارد را لیست می کند) netsh int ip تنظیم مجدد همه (حذف و نصب مجدد TCP / IP ، بازنویسی چند کلید رجیستری مرتبط) تنظیم مجدد Netsh advfirewall (بازگرداندن فایروال ویندوز به تنظیمات پیش فرض ، حذف قوانین پیکربندی شده قبلی و غیره) nbtstat -r (محتویات حافظه نهان نام NetBIOS را پاک می کند و سپس # ورودی های دارای برچسب PRE را از پرونده Lmhosts دوباره بارگیری می کند) nbtstat -rr (نام های NetBIOS را منتشر و سپس تازه می کند) رایانه محلی که در سرورهای WINS ثبت شده است)

https://techbord.com مجموعه ای از نکات ، ترفندها و موارد جالب می توانید

ویرایش سریع ویرگول را انجام دهید nds برای مشکلات راه اندازی

آیا با روشن کردن رایانه شخصی خود پیامی با عنوان "راه اندازی مجدد و انتخاب دستگاه راه اندازی مناسب؟" یا "NTLDR از دست رفته است" استقبال می شود؟ روش زیر برای تعمیر دستگاه ویندوز 8 برای ما کار کرده است و باید برای سایر نسخه های ویندوز معتبر باشد.

توجه داشته باشید که این خطوط باید در یک خط فرمان وارد شوند که از خارج در یک محیط بازیابی باز می شود از سیستم عامل خود ، مانند درایو USB قابل بوت با رسانه نصب ویندوز 10.

bootrec / fixmbr bootrec / fixboot bootrec / scanos bootrec / rebuildbcd

 https://techbord.com مجموعه ای از نکات مربوط به دستورالعمل ها ، ترفندها و چیزهای جالب شما می توانید انجام دهید

اگرچه این توالی در گذشته برای ما مفید بوده است ، ما آزمایش کردیم با حذف پارتیشن رزرو شده سیستم (جایی که اطلاعات بوت ذخیره می شود) و سعی در بازگرداندن حالت بوت با وارد کردن این خطوط ، این یک ماشین مجازی است. متأسفانه دسترسی bootrec / fixboot رد شد و ما نمی توانیم راه حلی پیدا کنیم ، بنابراین ویندوز هنوز نمی تواند بارگیری شود.

با این حال ، این دستورات bcdboot و bootsect برای راه اندازی مجدد ویندوز ، حتی اگرچه ما فقط پارتیشن سیستم را دوباره قالب بندی کردیم:

bcdboot C: \ Windows (پرونده های پارتیشن سیستم را با کسانی که از C: \ Windows کپی شده اند دوباره ایجاد می کند. در حالی که این قالب از داخل ویندوز کار می کند ، در مورد اجرای این دستور به یادداشت زیر مراجعه کنید) از یک کنسول بازیابی خارج از ویندوز). bootsect / nt60 SYS / mbr (کد اصلی بوت را در پارتیشن سیستم بازنویسی می کند و رکورد اصلی بوت شما را به روز می کند)

* توجه: اگر می خواهید bcdboot C: \ Windows را از یک کنسول بازیابی خارج از نصب ویندوز خود اجرا کنید ( مانند: از رسانه نصب ویندوز 10) ، C: \ Windows احتمالاً D: \ Windows (سیستم عامل شما) است در حالی که C: \ احتمالاً پارتیشن سیستم شما (اطلاعات راه اندازی) است. ورود به diskpart و سپس لیست vol حجم های درایو را نمایش می دهد تا بدانید چه چیزی (خروج را برای بستن diskpart تایپ کنید). برای اجرای عملیات bcdboot از محیط بازیابی ، چیزی شبیه به این دستور می خواهید: bcdboot D: \ Windows / s C: \

 https://techbord.com مجموعه ای از نکات ، ترفندها و موارد جالب دیگری که می توانید انجام دهید

پی نوشت ...

رکورد اصلی بوت - اولین بخش در کل درایو و شامل یک لودر بوت و همچنین اطلاعات مربوط به پارتیشن های موجود در درایو است.

Volume Boot Record (معروف به بخش بوت پارتیشن / پارتیشن سیستم در اصطلاحات MS) - اولین بخش در یک پارتیشن حاوی اطلاعات برای بارگیری یک سیستم عامل.

دستورات رفع سریع برای تعمیر ویندوز

هنوز نمی توانید در ویندوز راه اندازی کنید؟ صفحه های آبی یا اشکال دیگری را تجربه می کنید؟ ویندوز دارای ابزارهای داخلی برای اسکن و جایگزینی پرونده های سیستم خراب است:

sfc / scannow (از داخل ویندوز) sfc / scannow / offbootdir = D: \ / offwindir = D: \ Windows (از خارج از ویندوز ، مانند یک درایو ریکاوری)

یک دستور DISM جداگانه می تواند ذخیره سازنده ویندوز را برای یافتن پرونده های خراب اسکن کرده و به طور خودکار آنها را ترمیم کند:

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth (از داخل ویندوز) DISM / تصویر: D: \ / Cleanup-Image / RestoreHealth (از خارج از ویندوز) رمزگذاری ، فشرده سازی یا پشتیبان گیری از پرونده ها

پرونده ها و پوشه ها را می توان رمزگذاری کرد یا فشرده کرد و سپس با رمزگذاری سریع و جدا از هم رمزگذاری و از حالت فشرده خارج شد - مطمئن شوید که تغییر کرده اید مقصد مورد نظر:

پوشه یا پرونده را رمزگذاری کنید: cipher / e C: \ Users \ TechSpot \ Desktop \ پوشه (در اینجا دستورات رمزگذاری بیشتری وجود دارد - / h یک ویژگی پنهان را اعمال می کند)

رمزگشایی آن پرونده یا پوشه: cipher / d C: \ Users \ TechSpot \ Desktop \ پوشه

فشرده سازی یک پرونده یا پوشه: co mpact / c / s: C: \ Users \ TechSpot \ Desktop \ پوشه

فشرده سازی پرونده یا پوشه: compact / u / s: C: \ Users \ TechSpot \ Desktop \ پوشه

با استفاده از robocopy می توانید پشتیبان گیری از فایلهای نیمه افزایشی ایجاد کنید ، اگرچه این امر بیشتر از دستورات قبلی درگیر می شود.

موضوع فوق العاده فوق العاده کاربر در مورد موضوع در مورد انواع مشابه همان دستور برای انجام پشتیبان گیری اولیه از فایل robocopy ، کپی کردن پرونده ها از یک مکان به مکان دیگر - اما فقط هنگامی که تغییراتی ایجاد شده است ، توصیه می شود.

در اینجا بیشترین پیشنهادی است (به پیوند برای توضیح در مورد گزینه ها):

robocopy C: \ منبع M: \ destination / MIR / FFT / R: 3 / W: 10 / Z / NP / NDL

ایجاد گزارشات مربوط به سیستم شما

این گزارش ها به طرز شگفت آوری جزئیات دارند و ممکن است در درک موضوعات مربوط به مصرف برق سیستم یا اتصال بی سیم شما کمک کنند.

 https://techbord.com مجموعه ای از نکات ، دستورات سریع & چیزهایی جالب که می توانید انجام دهید

powercfg / energy (گزارشی در مورد بهره وری انرژی سیستم شما ایجاد می کند - پس از پایان دستور ، مکان گزارش ذکر می شود)

powercfg / batteryreport (گزارشی با مشخصات باتری و همچنین آمار و نمودارهای مربوط به تاریخچه استفاده از باتری شما ایجاد می کند)

netsh wlan show wlanreport (گزارشی با مشخصات سخت افزار بی سیم شما به همراه ارائه می دهد اطلاعات مربوط به سابقه اتصال شما)

نسخه ASCII از Star Wars Episode IV را مشاهده کنید

انواع خدمات شبکه راه دور مدرسه قدیمی هنوز در دسترس هستند ، از جمله امکان تماشای Star Wars Episode IV.

telnet towel.blinkenlights.nl را برای شروع فیلم در خط فرمان وارد کنید (هیچ صدایی وجود ندارد).

توجه: اگر دستور شناسایی نمی شود ، شما مجبور هستید telnet را فعال کنید. Start یا صفحه کنترل را برای "روشن یا خاموش کردن ویژگی های ویندوز " جستجو کنید و کادر کنار Telnet را علامت بزنید (روی تأیید کلیک کنید ...).

 https://techbord.com مجموعه ای از نکات ، ترفندها و موارد جالب دیگری که می توانید انجام دهید

مکانهای بیشتری که می توانید از طریق telnet بروید: telnet towel.blinkenlights.nl 666 (یک بهانه ساز "اپراتور حرامزاده از جهنم ") telnet telnet.wmflabs.org (ویکی مدیا) telnet rainmaker.wunderground.com (Weather Underground) telnet aardmud.org 4000 (Aardwolf)

telnet achaea.com 23 (Achaea) telnet ateraan.com 4002 (New Worlds - Ateraan) telnet avalon-rpg.com 23 (Avalon: The Legend Lives) telnet batmud.bat .org 23 (BatMUD)

https://techbord.com تلفیقی از دستور Pr نکات ، ترفندها و چیزهای جالب شما می توانید انجام دهید

telnet eclipse.cs.pdx.edu 7680 (ماه جدید) telnet Forgottingddoms.org 4000 (پادشاهی های فراموش شده) telnet freechess.org 5000 (شطرنج رایگان) telnet igormud .org 1701 (IgorMUD) telnet lord.stabs.org 23 (افسانه اژدهای سرخ) telnet mush.shelteringcolorado.com 2601 (Sheltering Sky: Colorado by Night) telnet zombiemud.org 23 (Zombie MUD)

توجه: این این ویژگی در ابتدا در اکتبر 2018 منتشر شده است. ما به عنوان بخشی از طرح # Thhbackback پنجشنبه ، برخی از محتوای آن را ویرایش کرده و به دلیل ماهیت مدرسه آن را مورد بررسی قرار داده ایم.

نکات مفید بیشتر در مورد برنامه های قابل حمل قابل حمل نحوه رمزگذاری پرونده ها ، پوشه ها و درایوها در برنامه های Windows 10 21 برای تجزیه و تحلیل و محک زدن سخت افزار شما "به عنوان مدیر اجرا شود": این به چه معناست؟ .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید جدید دریافت یک نسخه رایگان از Superhot: کنترل ذهن حذف ، با اخذ مجوز از GOG قول ما: همه مشارکت خوانندگان به سمت شما خواهد بود بودجه محتوای بیشتر به این معنی است: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

مجموعه ای از نکات سریع ، دستورالعمل ها و چیزهای جالب که می توانید انجام دهید
features/مجموعه-ای-از-نکات-سریع-دستورالعمل-ها-و-چیزهای-جالب-که-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.