خبر

 • تک بورد - در برابر همه شانس: Netflix

  در برابر همه شانس: Netflix
  چند ثانیه قبل

  اجاره های ویدئویی خانگی در حال حاضر یک صنعت 16 میلیارد دلاری بود که رید هاستینگز و مارک راندولف تصمیم گرفتند در تابستان 1997 وارد این ماجرا شوند. هاستینگز ، که دارای مدرک ریاضیات و علوم کامپیوتر است ، تازه یک نرم افزار ابتدایی را فروخته بود که اوایل دهه ایجاد کرده بود. راندولف یک متخصص پست و بازاریابی مستقیم بود که در شرکت نرم افزاری هاستینگز موقعیتی در سطح اجرایی داشت.

  در طی روند خرید ، هر دو با هم از خانه های خود در سانتا کروز رفت و آمد کردند. آن را در طول این درایو که مفهوم برای Netflix بکشد شکوفا بود.

  ایده میلیون دلاری خود را برای ساخت یک سرویس اجاره ویدئو آنلاین در این عکس از آمازون، تا و آینده بازیکن تجارت الکترونیک است که بود در تجارت فروش کتاب. به جای استفاده از نوارهای VHS ، که برای ذخیره سازی و حمل و نقل بسیار پرهزینه و شکننده به نظر می رسید ، آنها از یک رسانه جدید استفاده کردند که کمتر از یک سال قبل با نام DVD آغاز به کار کرده بود.

   https://techbord.com در برابر همه شانس: Netflix بکشد

  به بدون brainer در حقیقت است، اما در آن زمان، راه اندازی اینترنت مبتنی بر این شرکت به امید اخلال در صنعتی که اخیراً توسط نیروی مهار نشدنی به نظر می رسید - بلاک باستر - کاری بلند پروازانه بود.

  بلاک باستر به طور موثری صنعت اجاره ویدئوهای خانگی را در دهه گذشته تجاری کرده بود ، خارج کردن بسیاری از مغازه های اجاره مادر و پاپ از طریق بی رحمی. به طور خلاصه ، آنها بسیار عظیم بودند و فروشگاههای متعلق به خود مستقل نمی توانستند با انتخاب گسترده و توانایی ذخیره چندین نسخه از نسخه های جدید رقابت کنند.

   https://techbord.com در برابر همه شانس: Netflix

  در پشت صحنه ، با این حال ، بلاک باستر به مسائل خود رسیدگی می کرد. مدیران اجرایی نگران بودند که پیشرفت های فن آوری ، مانند رشد تلویزیون کابلی و پیشرفت خدمات درخواستی ویدئویی ، بر تجارت آنها تأثیر منفی بگذارد.

  اگر نوآوری ندارید ، مجبور خواهید شد که عقب بمانید. نتفلیکس دقیقاً همین کار را انجام می داد.

  پس از راه اندازی یکی از اولین خدمات اجاره دی وی دی آنلاین در جهان ، این شرکت با معرفی یک مدل اشتراک ماهانه در سال 1999 و کنار گذاشتن مدل تک اجاره ای ، بیشتر از لباس های سنتی اجاره ای فاصله گرفت. . در سال بعد

  https://techbord.com در برابر همه شانس: Netflix بکشد

  راه اندازی یک شرکت نوپا کار ساده ای نیست ، همانطور که هاستینگز و راندولف به سرعت کشف کردند. تا سال 2000 ، آنها حدود 300000 مشترک را جمع آوری كرده بودند اما حتی هنوز هم شركت با سرعت 57 میلیون دلار از دست می داد.

  بنظر می رسد بیش از سر آنها ، بنیانگذاران موفق به ترتیب جلسه ای با مدیر اجرایی بلاك باستر ، جان آنتیوكو شدند. . زمین ساده بود: بلاک باستر Netflix را خریداری می کرد و به تیم آنها اجازه می داد بازوی اجاره فیلم آنلاین بلاک باستر را توسعه داده و اجرا کند در حالی که بلاک باستر فروشگاه های خرده فروشی را اداره می کرد.

  این فرصت ، اگر بلاک باستر مایل باشد ، فقط 50 دلار برای آنها هزینه دارد. میلیون. اما آنها در بازی توپ، و یا حتی سرگرم کننده یک شمارنده پیشنهاد جدی علاقه مند نشده بودند و این امر می تواند اولین بار است که Netflix بکشد دقت اجتناب بلوک سفت نیست.

   https://techbord.com در برابر همه شانس: Netflix

  Netflix دوباره به کار خود ادامه داد. این شرکت با بهره مندی از کاهش قیمت دستگاه های پخش کننده دی وی دی مصرفی ، به تجارت خود از طریق پست الکترونیکی DVD ادامه داد. در سال 2002 ، نتفلیکس به یک شرکت تجاری عمومی تبدیل شد. دو سال بعد ، م Rسس بنیانگذار مارك راندولف از این كار بازنشسته شد.

  مانند بلاك باستر ، نتفلیكس بسیار در مورد اینكه فن آوری به طور حتم قصد تغییر شغل آنها را دارد ، بسیار فكر كرده بود. مدتها بود که مدیران اجرایی به ایده ارائه فیلم از طریق اینترنت علاقه مند شده بودند و در اواسط دهه 2000 سرانجام این فناوری برای تحقق بخشیدن به آن موجود بود. این طرح به انتشار یک مجموعه بالا Netflix بکشد جعبه مارک که فیلم یک شب دانلود و آنها را آماده به تماشای روز بعد بود.

  https://techbord.com در برابر همه شانس: Netflix

  همه چیز برای راه اندازی در مکان مناسب بود ، اما سپس YouTube در سال 2005 به صحنه آمد. Netflix به پتانسیل پخش جریانی پی برد ویدیو و جعبه تنظیم را به طور کامل منتقل کرد. دو سال بعد ، آنها یک سرویس جریان درخواستی را با حدود 1000 عنوان به عنوان یک مزیت مکمل برای مشتریان دی وی دی پست الکترونیکی راه اندازی کردند.

  Netflix طی چند سال آینده به ساخت سرویس پخش آنلاین خود ادامه خواهد داد با گرفتن معاملات مجوز اضافی با استودیوهای فیلم و سرمایه گذاری زیاد در موتور توصیه های آن. طی چند ماه ، این شرکت از سریعترین مشتری سرویس پستی ایالات متحده به بزرگترین منبع ترافیک وب در آمریکای شمالی در ساعات اوج استفاده تبدیل شد.

  جای تعجب نبود ، هنگامی که Netflix سرویس پخش جریانی خود را از تجارت DVD-mail جدا کرد و آن را برای اولین بار در اواخر سال 2010 به عنوان یک گزینه مستقل ارائه داد. با این حال ، آنچه باعث تعجب برخی شد ، افزایش غیرمنتظره قیمت مرتبط با این حرکت بود. ناگهان، آن را می خواهم هزینه 60 درصد بیشتر اگر شما در هر دو ارائه دی وی دی با پست و جریان ارائه علاقه مند شد.

  این یک اشتباه اشتباه بزرگ بود که در نهایت برای شرکت حدود یک میلیون مشترک هزینه دربرداشت و این اولین لوله نیست. در سپتامبر 2011 ، نتفلیکس اعلام کرد که قصد دارد نام تجاری DVD-خود را از طریق پست الکترونیکی به عنوان یارانه مستقلی به نام Qwikster تغییر دهد. کمتر از یک ماه بعد ، نتفلیکس تصمیم خود را پس گرفت و تصمیم گرفت که این دو کسب و کار را تحت یک مارک یکسان نگه دارد.

  از آن زمان بیشتر به اجرای خانگی و گرند اسلم های Netflix پرداخته شده است.

  آزمایش نتفلیکس در زمینه تولید محتوای اصلی سود زیادی را پرداخت کرده و به یک استاندارد و تمایز دهنده صنعت تبدیل شده است. از بازدیدهای اولیه مانند House of Cards و Orange is the New Black ، تا موارد دلخواه فوری مانند Stranger Things ، Ozark و The Witcher. Netflix بندرت در این بخش غایب بوده است. با نشان می دهد مانند مبتنی بر CGI رزیدنت ایول: تاریکی بی نهایت در آثار و وانت اخیر کبرا کای از یوتیوب، نمونه کارها محتوای اصلی Netflix بکشد است که به دنبال قوی تر از همیشه و برای همیشه مدل توزیع سنتی تغییر

  .

  پخش جریانی بدون شک نان و کره Netflix است ، اما آیا می دانید این شرکت هنوز DVD را از طریق پست ارائه می دهد؟ نت فلیکس در سال 2018 212 میلیون دلار از بازوی DVD خود آورده و پنج میلیاردمین دی وی دی خود را در اواسط سال 2019 به بازار عرضه کرده است. در کمتر از 24 سال ، نتفلیکس از یک شرکت نوپا به یکی از بزرگترین شرکتهای رسانه ای جهان تبدیل شد. از زمان نوشتن ، نتفلیکس گزارش کرده است که بیش از 195 میلیون مشترک در سراسر جهان با پرداخت هزینه های بیش از 215 میلیارد دلار در سراسر جهان برخوردار است. Blockbuster ، که یک دهه قبل فرصت خرید Netflix را فقط با 50 میلیون دلار داشت ، در سال 2010 اعلام ورشکستگی کرد.

  .againstoddsindex {background: # 6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .againstoddsindex img.triangleLogo ، .againstoddsindex تصویر {پس زمینه: شفاف! مهم؛ قد: 60 پیکسل! مهم؛ عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: چپ! مهم؛ padding: 0px 14px 60px 0! important؛ } body.interior .articleBody ul.againstoddsli {margin-left: 95px؛ } body.interior .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه قلم: 1.35em؛ } .againstoddssub {font-size: 0.9em؛ } ul.againstoddsli li a {font-weight: 500؛ font-family: Roboto؛ اندازه قلم: 1.05em؛ line-height: 1.6} فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 760px) {body.interior .articleBody ul.againstoddsli {margin-left: 20px؛ } .againstoddsindex img.triangleLogo ، .againstoddsindex تصویر {padding: 0 14px 14px 0! important؛ } .againstoddssub {font-size: 0.85em؛ } ul.againstoddsli li a {font-size: 0.95em؛ }} TechSpot در برابر همه شانس های سری

  در برابر تمام شانس پروفایل های شرکت های فناوری که به نوعی موفق به موفقیت شدند. وقتی همه به ظاهر نامطلوب بود و شکست در آن بسته شد ، این شرکت ها در نهایت بازده پیروزمندانه ای داشتند که ارزش بازبینی مجدد را داشت. این سری مخالف است به تخصصی موبایل 's "در رفته است، اما فراموش نشده " مقالات Netflix بکشد بیشتر به زودی ... نینتندو اپل AMD

  در تصویر های اعتباری:. نیکولا مادرنا، Marganit، جرمی Hulette .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید جدید دریافت یک نسخه رایگان از Superhot: کنترل ذهن حذف ، با اخذ مجوز از GOG قول ما: همه مشارکت خوانندگان به سمت شما خواهد بود بودجه محتوای بیشتر به این معنی است: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات