techbord.com در اینجا چرا موتور غیرواقعی به اتومبیل شما می آید؟

GMC Hummer EV اولین کسی است که از رابط کاربری Unreal استفاده می کند

نام هامر تصاویری از کاریکاتورهای بیش از حد ، گازسوز و هیجان انگیز SUV را که در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 آمریکای شمالی را تسخیر کرد ، تداعی می کند. اما این نام اخیراً با نام GMC Hummer EV با 1000 اسب بخار قدرت ، مسافت بیش از 350 مایل ، حالت رانندگی نیمه مستقل بدون فرمان و فرمان چهار چرخ احیا شد.

به عنوان هاله GMC قرار گرفت محصول ، این یک ویترین از ویژگی های باور نکردنی جدید است که به وسایل نقلیه جریان اصلی تبدیل خواهد شد. یک قسمت کوچک از فناوری موجود در Hummer EV تأثیر قابل توجهی خواهد داشت و طی سالهای آینده به بسیاری از خودروها سرایت می کند. برای اولین بار ، از موتور غیرواقعی در یک خودروی مصرفی استفاده خواهد شد ، زیرا تمام نمایشگرهای جدید GMC Hummer EV از همان نرم افزاری استفاده می کنند که محبوب ترین و خیره کننده ترین بازی های ویدیویی موجود در بازار را امکان پذیر می کند.

ساخت Hummer EV غیر واقعی

https://techbord.com در اینجا چرا غیرواقعی است موتور به اتومبیل شما می آید

اسکات مارتین ، مدیر خلاق طراحی رابط کاربر در جنرال موتورز (شرکت مادر GMC) توضیح می دهد که روند طولانی انتخاب موتور غیرواقعی است.

< او می گوید: "یافتن یک شریک زندگی کامل بیش از هشت ماه طول کشید." "اما این فقط به ویژگی ها مربوط می شود. این نیز در مورد تیم و مشارکت است. Epic Games و Unreal Engine آن توسط توسعه دهندگان بازی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. "

در واقع ، برخی از محبوب ترین بازی های بازار مانند Fortnite ، Rocket League ، Gears 5 ، Borderlands ، Crash Bandicoot 4 ، Marvel vs. Capcom: Infinite ، Final Fantasy VII: Remake و موارد دیگر از موتور Unreal استفاده می کنند. برخی از آن بازی ها از نظر گرافیکی بسیار فشرده هستند و به عنوان مثال از Gears 5 در تست های محک GPU TechSpot استفاده می شود. می توانید از یک سیستم سرگرمی و سرگرمی با موتور Unreal انتظار چیزهای بزرگ داشته باشید.

با استفاده از ابزار مناسب برای کار

توانایی ارائه تصاویر دقیق در زمان واقعی ، هنگامی که صحبت از آفرود و فعال سازی سیستم Super Cruise بدون هندسه می شود ، یک دارایی است.

مارتین توضیح می دهد که خودروسازان معمولاً باید تمام تصاویر را دوباره پردازش کنند و ارائه دهنده های وسیله نقلیه برای استفاده در صفحه نمایش داخل خودرو پایین است و این می تواند بسیار پر مصرف باشد. او می گوید: "این کاری است که صنعت بازی های ویدیویی مدتهاست انجام می دهد." "این کاملا شبیه کاری است که [سازندگان بازی] انجام می دهند و از نظر توسعه نرم افزار ، صنعت بازی این فرآیندها را متحد کرده است و انجام آن را برای ما آسان تر و سریعتر کرده است."

بنابراین مدل هایی که برای طراحی وسیله نقلیه واقعی استفاده می شود مشابه نمونه هایی است که برای نمایش وسیله نقلیه در نمایشگرهای داخل خودرو استفاده می شود.

 https://techbord.com در اینجا Hummer EV اولین کاربرد نرم افزار در خودروهای مصرفی است. آنها برنامه ریزی نمی کنند که این وضعیت یک باره باشد.

https://techbord.com در اینجا چرا موتور غیرواقعی به اتومبیل شما می آید

اخیراً در یک وبلاگ Unreal Engine ، این شرکت اعتقاد خود به ضروری بودن رابط های مدرن در آینده را توضیح می دهد. به خصوص با بیشتر شدن قابلیت های رانندگی خودکار. آنها به سختی کار می کنند تا با خودروسازان همکاری کنند تا راه حل های بیشتری برای تسهیل و کارآیی بیشتر کارها برای این شرکت های بزرگ که بعضی اوقات از رابط کاربری انسان و ماشین عقب مانده اند ، استفاده کنند.

این یک ایجاد شده است تیم جدید رابط انسان و ماشین ، اختصاص داده شده به حمایت از خودروسازانی که به دنبال بازی خود هستند. این توسعه دهنده همچنین به سایر مزایای بازاریابی اشاره دارد به استفاده از موتور Unreal ، از استفاده مجدد از دارایی های دیجیتال در مواد تبلیغاتی و تبلیغات ، حتی ایجاد پوست در Rocket League برای افزایش مشخصات محصول.

https://techbord.com در اینجا چرا موتور غیرواقعی به اتومبیل شما می آید

توسعه دهنده حتی پیشنهاد می کند مانند یک بازی ویدیویی و وصله های آن و DLC ، موتور Unreal امکان بروزرسانی بیش از حد هوا ، وصله ها و ویژگی های جدید رابط و سیستم سرگرمی و سرگرمی را فراهم کند.

از طراحی تا استقرار ، یکپارچه سازی و حتی بازاریابی ، به نظر می رسد موتور Unreal آماده است که قسمت بزرگی از چشم انداز خودرو باشد که به جلو حرکت می کند. متأسفانه ، GMC Hummer EV قرار است در پاییز 2022 به خیابان ها بیاید ، بنابراین برای داشتن تجربه دست اول فناوری جدید در محل کار ، باید صبور باشید.

ادامه مطلب را بخوانید. فرهنگ فناوری در TechSpot چه اتفاقی برای Winamp افتاده است؟ ماه ، مریخ و فراتر از آن: فناوری پشت مسابقه فضایی جدید من تمام حساب های اجتماعی خود را حذف کردم: سه ​​هفته بدون رسانه های اجتماعی 21 برنامه برای تجزیه و تحلیل و معیار سخت افزار شما .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید جدید دریافت یک نسخه رایگان از Superhot: کنترل ذهن حذف ، با مجوز از GOG قول ما: همه مشارکت خوانندگان به سمت شما خواهد بود بودجه محتوای بیشتر به این معنی است: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

در اینجا چرا موتور غیرواقعی به اتومبیل شما می آید؟
features/در-اینجا-چرا-موتور-غیرواقعی-به-اتومبیل-شما-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.