خبر

 • تک بورد - جایگزین های Google Drive: بهبود حریم خصوصی و امنیت

  جایگزین های Google Drive: بهبود حریم خصوصی و امنیت
  10 روز و 23 ساعت قبل

  در عصر از بین رفتن حریم خصوصی آنلاین و افزایش نظارت شرکتی، بسیاری به دنبال جایگزین خوبی برای Google Drive برای اسناد و فایل های خود هستند. به هر حال، چرا می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در بزرگترین شرکت تبلیغاتی جهان ذخیره کنید؟ این امر به ویژه زمانی صادق است که در نظر داشته باشید که Google انگیزه مالی برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های شما دارد.

  یادداشت ویرایشگر: نویسنده مهمان، هاینریش لانگ، ویرایشگر بازیابی حریم خصوصی است، وبلاگی که به اطلاع رسانی در مورد بهترین شیوه های حفظ حریم خصوصی آنلاین، ایمن سازی دستگاه های الکترونیکی، رفع انسداد محتوای محدود اختصاص یافته است. و سانسور را شکست دهید.

  حتی اگر یافتن یک جایگزین Google Drive خوب اولویت اصلی نبوده است، اگر قصد دارید حریم خصوصی خود را به طور کامل بازیابی کنید، این سرویس دیگری است که ارزش جایگزینی دارد. و با انتخاب یک جایگزین قابل اعتماد و مطمئن Google Drive، کنترل بیشتری بر روی داده های خود خواهید داشت. شما همچنین از برخی کسب‌وکارهای بزرگ متمرکز بر حریم خصوصی حمایت می‌کنید و در عین حال از سرمایه‌داری نظارتی دور می‌شوید.

  حریم‌خصوصی داده‌های Google Drive

  ابتدا، لازم است اشاره کنیم. چیزی بیرون Google Drive داده های شما را در برابر افراد خارجی ایمن نگه می دارد. با این حال، این یک تمایز از حریم خصوصی است. به این دلیل که خود گوگل در صورت تمایل می تواند داده های شما را بخواند. شرایط خدمات اضافی Google Drive، مورخ 31 مارس 2020، در این مورد چه می‌گوید (تاکید شده است):

  ممکن است محتوا را بررسی کنیم تا تشخیص دهیم که آیا این محتوا غیرقانونی است یا خط‌مشی‌های برنامه ما را نقض می‌کند. و ممکن است محتوایی را حذف کنیم یا از نمایش آن امتناع کنیم که منطقاً معتقدیم خط‌مشی‌ها یا قانون ما را نقض می‌کند. ... به نظر می‌رسد که می‌خواهند شما طوری رفتار کنید که مانند داده‌های شما خصوصی است، حتی اگر هر زمان که نیاز به انجام آن احساس کردند می‌توانند به آن نگاه کنند. ما در واقع حریم خصوصی را ارائه نمی کنیم، اما شما باید وانمود کنید که ما ارائه می دهیم؟

  https://techbord.com Google Drive گزینه‌های جایگزین: بهبود حریم خصوصی و امنیت

  مگر اینکه بخشی از سازمانی باشید که در آن ملزم به استفاده از Google Drive هستید، تغییر به یک سرویس ذخیره‌سازی ابری خصوصی‌تر نسبتاً آسان است. جایگزینی آن گامی آسان به سوی هدف بلندمدت جایگزینی همه برنامه‌ها و سرویس‌های Google شما خواهد بود.

  پیدا کردن یک سرویس ذخیره‌سازی ابری ایمن زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که به همه داده‌های حساسی که ذخیره می‌کنید فکر کنید. در ابر. به تعداد هک‌های مخرب ذخیره‌سازی ابری که در طول سال‌ها رخ داده‌اند، اضافه کنید و ممکن است احساس فوریت کنید.

  بهترین جایگزین‌های Google Drive

  دور شدن از Google Drive با این واقعیت که با سرویس های مختلف دیگری مانند Google Docs، Calendar و غیره کار می کند، پیچیده است. اگر از مجموعه کامل برنامه های Google استفاده می کنید، جایگزینی Drive می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، اگر در برنامه‌ها و سرویس‌های اضافی که استفاده می‌کنید انعطاف‌پذیری دارید، می‌توانم برخی از گزینه‌های ذخیره‌سازی ابری امن را به شما نشان دهم که می‌توانند به‌عنوان جایگزین Google Drive عمل کنند و داده‌های شما را نیز خصوصی نگه می‌دارند.

  1. Tresorit

  خدمات Tresorit مستقر در سوئیس نسخه رایگان بله قیمت 10.42 دلار در ماه. وب سایت 200 گیگابایتی Tresorit.com

  Tresorit انتخاب ما برای بهترین جایگزین Google Drive امروز است. مجموعه کاملی از ویژگی ها را ارائه می دهد که می تواند برای افراد و تیم ها و همچنین مشاغل مفید باشد. همچنین رمزگذاری دانش صفر سرتاسری دریافت می‌کنید که تضمین می‌کند داده‌های شما واقعاً خصوصی و ایمن هستند - حتی از طرف افراد در Tresorit.

  اگر در یک برنامه فردی هستید، داده‌های شما در ایرلند ذخیره می‌شوند. . اما اگر به دنبال یک حساب تجاری هستید، می توانید از بین چندین حوزه قضایی انتخاب کنید تا نیازهای نظارتی و تجاری خود را برآورده کنید. Tresorit همچنین برای تأیید اینکه محصول به وعده های خود عمل می کند، ممیزی شده است. Ernst & Young این کار را در سال 2019 انجام داد و Tresorit را به عنوان یک سرویس قابل اعتماد رتبه بندی کرد.

  Tresorit به همان طیفی از برنامه های تجاری که Google Drive متصل می شود متصل نمی شود، اما با Outlook، Gmail و Active یکپارچه می شود. دایرکتوری، استفاده از Tresorit را با زیرساخت های موجود آسان می کند.

  https://techbord.com جایگزین های Google Drive: بهبود حریم خصوصی و امنیت

  برنامه‌های تجاری‌محور آنها همچنین ابزارهایی برای مدیریت کاربران و داده‌های آنها در سراسر سازمان در اختیار شما قرار می‌دهد. وقتی مطابقت Tresorit را با HIPAA، GDPR، FedRAMP، و مقررات حفاظت از داده‌های متعدد دیگر در نظر بگیرید، یک پیشنهاد ذخیره‌سازی ابری امن دریافت می‌کنید که در یک محیط تجاری کار می‌کند.

  Tresorit فقط به گذشته خود متکی نیست. دستاوردها، یا. یکی از موارد اضافه شده اخیر به این محصول Tresorit Drive 2.0 بود. Tresorit Drive به شما امکان می‌دهد بدون دانلود یا همگام‌سازی به فایل‌های فقط ابری دسترسی داشته باشید و آن‌ها را ویرایش کنید. این برای Windows و Mac OS در دسترس است.

  Tresorit یک جایگزین عالی برای Google Drive برای کاربران تجاری است، اما ممکن است برای کاربران فردی بیش از حد باشد. طرح رایگان ارائه شده توسط این شرکت بسیار محدود است، در حالی که افراد احتمالاً استفاده کمی از ویژگی های تجاری خواهند داشت در حالی که هنوز نیاز به پرداخت هزینه اشتراک نسبتاً بالای محصول دارند.

  توجه: از 6 جولای، پست سوئیس اکثریت سهام Tresorit را به دست آورد. به گفته این شرکت، این خرید از دیدگاه کاربرانی مانند من و شما تغییر زیادی نخواهد کرد. ما وضعیت را زیر نظر خواهیم داشت و اگر مورد مهمی پیش آمد به شما اطلاع خواهیم داد. بررسی کامل Tresorit's Restore Privacy را بررسی کنید.

  2. Sync.com

  Service Sync.com مبتنی بر نسخه رایگان کانادا بله قیمت 96 دلار در سال. 2 TB Website Sync.com

  این شرکت کانادایی یکی از بهترین جایگزین‌های Google Drive برای افراد و مشاغل است. این سرویس دارای زیرساختی با دانش صفر است که واقعاً قوی به نظر می رسد و ویژگی هایی دارد که برای هر مخاطبی جذاب است. طرح رایگان Sync.com می‌تواند برای افرادی ایده‌آل باشد که می‌توانند تنها با چند گیگابایت فضای ذخیره‌سازی (5 گیگابایت) کار کنند و به کلاینت همگام‌سازی لینوکس نیازی ندارند. این شرکت تمام داده‌های شما را در کانادا ذخیره می‌کند.

  Sync.com تعدادی ویژگی قوی برای مشاغل دارد. دارای برنامه های اشتراک توانمند با توانایی انجام کارهایی مانند مشاهده اسناد آفیس به طور مستقیم از وب، ارسال و دریافت فایل ها به صورت ایمن، و همچنین فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود است. این طرح ها با استانداردهای صنعتی مانند HIPAA، GDPR، و PIPEDA مطابقت دارند.

  https://techbord.com Google جایگزین‌های Drive: بهبود حریم خصوصی و امنیت

  Sync.com طیف وسیعی از گزینه‌های اشتراک‌گذاری فایل را ارائه می‌کند.

  اگر می‌خواهید از Sync.com استفاده کنید دو اشکال بالقوه وجود دارد که باید در نظر بگیرید. برای کسب و کار. یکی این است که شما باید تمام داده های خود را در پوشه Sync.com ذخیره کنید. این می تواند منجر به ناسازگاری با سایر برنامه ها و سرویس های تجاری مهم شود. اشکال احتمالی دیگر این است که شرکت هنوز هیچ نتیجه حسابرسی شخص ثالثی را منتشر نکرده است. در بررسی Sync.com's Restore Privacy درباره این جایگزین Google Drive بیشتر بیاموزید.

  3. MEGA.nz

  خدمات MEGA مبتنی بر نیوزیلند نسخه رایگان بله قیمت 5.45 دلار در ماه. 400 گیگابایت وب‌سایت mega.io

  اگر از Google Drive به‌عنوان یک فرد و نه عضو تیم یا کارمند استفاده می‌کنید، MEGA می‌تواند جایگزین Google Drive باشد. در میان مزایای Drive مانند خود، MEGA برای هر سیستم عامل اصلی، از جمله لینوکس، کلاینت های دسکتاپ و تلفن همراه ارائه می دهد.

  مثل Tresorit، رمزگذاری دانش صفر سرتاسر MEGA به این معنی است که حتی خود MEGA نمی تواند شما را بخواند. داده ها. آنها همچنین یک طرح رایگان سخاوتمندانه ارائه می دهند که شامل 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی است (که در صورت انجام وظایف خاص می توانید آن را تا 50 گیگابایت افزایش دهید). یکی از مواردی که به این سرویس آسیب می رساند این است که محدودیت های روزانه انتقال داده دارد که می تواند تغییرات را تا روز بعد همگام سازی نکند، اگر بخواهید همزمان داده های زیادی را جابجا کنید.

خبرهای دیگر از امکانات