خبر

 • تک بورد - بهبود و شخصی سازی نوار وظیفه ویندوز

  بهبود و شخصی سازی نوار وظیفه ویندوز
  15 روز و 8 ساعت قبل

  اگر کاربر ویندوز هستید ، بیشتر اوقات با نوار وظیفه ارتباط برقرار می کنید ، و با این حال اکثر مردم از همه گزینه ها و سفارشی سازی ارائه شده اطلاع ندارند.

  با چند تغییر آسان ، نوار وظیفه می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و اطلاعات بیشتری را در حالی که از املاک و مستغلات کمتری در صفحه نمایش استفاده می کنید ، نمایش دهد ... و باعث ایجاد مزاحمت می شود. در اینجا چند توصیه برای استفاده بیشتر از نوار وظیفه ویندوز وجود دارد.

  # content-header.featured-image {background-position: بالا سمت چپ؛ } نوار وظیفه را به بالا انتقال دهید

  به طور پیش فرض ، نوار وظیفه در پایین صفحه قرار می گیرد ، اما ممکن است منطقی ترین مکان برای قرار دادن آن نباشد. اگر هرگز به طور تصادفی رایانه شخصی خود را خاموش کردید ، دست خود را بالا ببرید زیرا دکمه درست کنار "شروع " است

  این ممکن است یک توصیه تا حدودی بحث برانگیز باشد و مطمئناً برای همه مناسب نیست ، اما به آن فکر کنید: اولین کاری که پس از باز کردن برنامه یا تغییر کاربری از طریق نوار وظیفه انجام می دهید ، چیست؟ به یک برگه دیگر در مرورگر وب خود بروید؟ از نوار آدرس یا نوار جستجو استفاده می کنید؟ سندی ذخیره شود؟ دیگری باز شود؟ اگر از ماوس خود برای هر یک از آنها استفاده کنید ، به مکان نما در بالای صفحه نیاز خواهید داشت.

  ممکن است فکر کنید که حرکت نوار وظیفه کنار باعث صرفه جویی در فضای شما می شود ، زیرا مانیتور شما نسبت به بلندی گسترده تر است ، اما ما در بهبود بهره وری از این دست موفقیت کمتری داشته ایم و نوار وظیفه دارای حداقل پهنا است که به راحتی نمی توانید تغییر دهید ، بنابراین در طرفین عالی است.

  اگر می خواهید آزمایش کنید ، جابجایی نوار وظیفه ساده است: روی فضای خالی نوار وظیفه کلیک راست کنید و "تنظیمات نوار وظیفه" را انتخاب کنید. در تنظیمات پنجره ، در بخش "نوار وظیفه در صفحه" ، "از بالا" را از فهرست کشویی انتخاب کنید.

  دسک تاپ و سایر موارد را روشن کنید پوشه ها در منوهای نوار وظیفه

  بر روی نوار وظیفه کلیک راست کنید. در منو ، در داخل "نوارهای ابزار" ، "دسک تاپ " را انتخاب کنید. این "! تمام شد!

  اکنون می توانید بدون به حداقل رساندن پنجره ها ، به هر نمادی در دسک تاپ خود دسترسی پیدا کنید. بهترین قسمت این است که تقریباً با هر پوشه ای می توانید همین کار را انجام دهید. در همان زیر منوی نوار ابزار ، روی "نوار ابزار جدید" کلیک کنید ، سپس پوشه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه ویندوز

  به عنوان یک گزینه ، خط عمودی نزدیک لبه نوار وظیفه برای طراحی جالب نیست. اگر بر روی مستطیل کوچکی که پس از شناور کردن ایجاد می شود کلیک کنید ، به دسک تاپ باز خواهید گشت. در تنظیمات نوار وظیفه ، می توانید گزینه نمایش دسک تاپ را فعال کنید به شرطی که مکان نما را روی آن دکمه قرار دهید.

  نوار وظیفه کوتاه تر ، دکمه های عریض تر

  بسته به تنظیمات و وضوح نمایشگر ، ممکن است احساس کنید که نوار وظیفه فضای زیادی را اشغال می کند. راه حل ساده است: در تنظیمات نوار وظیفه ، گزینه استفاده از دکمه های کوچک تر نوار وظیفه را روشن کنید.

  https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه ویندوز

  اگر اکنون احساس می کنید که نوار وظیفه اندازه مناسبی دارد اما دکمه ها خیلی کوچک هستند ، می توانید نوار وظیفه را حفظ کنید در هنگام نزدیک کردن دکمه های پنجره های باز به اندازه قبلی ، با همان اندازه.

  به طور پیش فرض ، ویندوز 10 از پنجره های برنامه مشابه در یک دکمه نوار وظیفه بدون برچسب استفاده می کند. در تنظیمات نوار وظیفه ، در بخش "ترکیب دکمه های نوار وظیفه" ، فقط هنگام پر شدن نوار وظیفه می توانید این کار را انجام دهید. اگر چنین کاری انجام دهید ، نوار وظیفه دکمه های عریض و برچسبی را برای پنجره های باز نمایش می دهد.

  فقط درصورت نیاز نوار وظیفه را نشان می دهید

  برای راه حل نهایی صرفه جویی در فضا ، به تنظیمات نوار وظیفه بروید و گزینه را روشن کنید برای پنهان کردن خودکار نوار وظیفه در حالت دسک تاپ یا رایانه لوحی (از هر کدام که استفاده می کنید). به این ترتیب نوار وظیفه فقط هنگامی که مکان نما در لبه نمایشگر قرار دارد یا هنگام بازگشت به دسک تاپ نشان داده می شود.

   https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه Windows

  از نظر تئوری این مسئله باید عالی باشد ، اما یکی از دلایلی که ممکن است نخواهید این را روشن کنید این است چقدر ضعیف است که گاهی با مرورگرهای وب کار می کند (از جمله مایکروسافت Edge هنگام نصب بالای صفحه در نوار وظیفه) ، از قضا باعث می شود پنجره را برای دیدن نوار وظیفه به حداقل برسانید. نوار وظیفه دلیل خوبی برای وجود ندارد. بر روی نوار وظیفه کلیک راست کرده و در بخش "جستجو " فقط نماد جستجو را نمایش دهید ، که هنگامی که از آن فضای کمتری استفاده می کنید به همان اندازه کار می کند. کسانی که میانبرهای صفحه کلید را ترجیح می دهند ، می خواهند به طور کلی جستجو را حذف کنند ، زیرا می توانید به راحتی کلید Windows را فشار دهید و برای جستجو شروع به تایپ کنید ، که بهترین نتیجه را می دهد.

  اگر رایانه شخصی ، لپ تاپ یا رایانه لوحی ، این امکان وجود دارد که برخی از نصب های bloat OEM آن را به نوار وظیفه شما تبدیل کرده باشد بر روی هر برنامه موجود در نوار وظیفه کلیک راست کنید تا پین شود. اگر از Cortana یا ویژگی مشاهده کار استفاده نمی کنید ، می توانید پس از کلیک راست روی نوار وظیفه ، گزینه نمایش آن را بردارید.

  https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه ویندوز

  افزودن میانبرهای مفید نوار وظیفه + لیست های پرش

  پین کردن یک برنامه به نوار وظیفه از دسک تاپ بسیار ساده است: روی آن کلیک راست کنید ، و گزینه را مشاهده خواهید کرد. برای انجام همان کار از فهرست شروع ، پس از کلیک راست روی کاغذ برنامه ، مکان نما را روی "بیشتر" قرار دهید.

  منوی Start گزینه های جالب توجهی دارد ، از جمله برنامه تنظیمات مدرن ، تایمر و یک ماشین حساب. در بخش "سیستم ویندوز" ، شما می توانید کنترل پنل قدیمی ، "این کامپیوتر" و مدیر وظیفه را پیدا کنید. پین کردن آخرین مورد در نوار وظیفه به شما امکان دسترسی سریعتر از کلیک راست روی یک قسمت خالی نوار وظیفه را می دهد.

   https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه Windows

  هر زمان که یک برنامه به نوار وظیفه پین ​​شد ، با کلیک راست روی آن پرش " باز می شود لیست ، "" که به شما امکان می دهد مستقیماً به اسناد اخیر و سایر توابع خاص آن برنامه دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید موارد را در لیست های پرش قرار دهید ، که بسیار مفید است.

  ساعت نوار وظیفه دیگری را برای یک منطقه زمانی دیگر اضافه کنید

  اگر در مناطق مختلف زمانی با دوستانتان کار می کنید ، تحصیل می کنید یا به صورت آنلاین بازی می کنید ، احتمالاً از محاسبه اختلاف زمان خسته شده اید. بر روی ساعت نوار وظیفه کلیک راست کرده و سپس "تعیین تاریخ / زمان "

  روی "افزودن ساعت برای مناطق مختلف زمانی" کلیک کنید. "در پنجره جدید ، می توانید تا دو ساعت با نام و منطقه زمانی متفاوت. اگر روی ساعت اصلی کلیک کنید یا نشانگر را روی آن قرار دهید ، این ساعت ها را مشاهده خواهید کرد.

  https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه Windows

  اعلان های غیرضروری را غیرفعال کنید

  ممکن است مایل نباشید هر بار که هدفون خود را متصل / قطع می کنید اعلانی را مشاهده کنید (مثل اینکه این کار را نکرده اید) نمی دانم) بر روی قسمت اعلان ها کلیک کنید> "اعلان ها " ، و در بخش "دریافت اعلان از این فرستنده ها " ، می توانید هر اعلان آزار دهنده ای را که دیگر نمی خواهید غیرفعال کنید.

   https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه Windows

  نوار وظیفه را برای تنظیم چند مانیتور خود تنظیم کنید

  اگر از چندین مانیتور استفاده می کنید ، معمولاً به این دلیل است که همزمان چند پنجره باز دارید. نمایش همه آن پنجره ها روی یک نوار وظیفه می تواند آن را بهم ریخته و احتمالاً شما را مجبور به استفاده از یک منوی پیمایشی کند.

  https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه Windows

  به تنظیمات نوار وظیفه بروید: به بخش "نمایشگرهای متعدد " بروید و نمایش را فعال کنید نوار وظیفه در همه نمایشگرها. "سپس ، در زیر آن ، می توانید دکمه های نوار وظیفه را فقط در نوار وظیفه ای که پنجره باز است نشان دهید.

  تغییر رنگ نوار وظیفه

  بیشتر تغییراتی که در نوار وظیفه ایجاد می کنید رنگ همچنین بر روی منوی شروع و مرکز اقدام تأثیر خواهد گذاشت: روی دسک تاپ کلیک راست کنید ، روی Personalize> Colors کلیک کنید.

   https://techbord.com بهبود و سفارشی سازی نوار وظیفه ویندوز

  ابتدا شما می توانید از بین دو مجموعه رنگ پیش فرض یکی را انتخاب کنید: سبک و تاریک اگر جلوه های شفافیت را روشن کنید ، نوار وظیفه با تصویر زمینه دسک تاپ شما بهتر ترکیب می شود. اگر به پایین پیمایش کنید ، می توانید رنگ مشخص تری را انتخاب کنید. در نزدیکی پایین پنجره ، می توانید گزینه اعمال آن رنگ را در نوار وظیفه علامت بزنید.

  نکات مفید بیشتر نحوه سفارشی سازی Windows 10 Context Menu 10+ Tools برای یافتن و حذف پرونده های تکراری در ویندوز 5 نشانه ذخیره شما است درایو در شرف شکست است "" به عنوان مدیر اجرا شود ": این به چه معناست؟ .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: تمام مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، به این معنی: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات