techbord.com بنچمارک Cyberpunk 2077 DLSS + Ray Tracing

میانبرهای خرید:

امروز ما پیگیری خواهیم کرد در مورد پوشش اولیه بنچمارک Cyberpunk 2077 با نگاهی به عملکرد بازی با ردیابی اشعه. آیا این بدان معناست که ما باید ببینیم آخرین سری GeForce RTX 30 با Radeon RX 6800 XT AMD که دارای پشتیبانی سخت افزاری DXR هستند مقایسه می شود ...؟ نه چندان سریع.

Cyberpunk 2077 در برخی از مراحل در آینده با پشتیبانی از پردازنده های گرافیکی AMD به روز می شود ، اما در حال حاضر برای اجرای ردیابی اشعه به GPU Nvidia RTX نیاز دارید و امروز ما به دنبال آن خواهیم بود در عملکرد در تمام پردازنده های گرافیکی RTX مصرف کننده اصلی در انواع تنظیمات ردیابی شده اشعه.

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری

تاکنون ، احتمالاً بسیاری از شما می دانید که Cyberpunk 2077 از نظر بصری خیره کننده است. این مطمئناً یکی از جذاب ترین بازی هایی است که تاکنون دیده ایم و به خصوص با قابلیت ردیابی اشعه نیز بسیار خوب به نظر می رسد. این بدان معنا نیست که بازی بدون ردیابی اشعه بد به نظر می رسد ، اما هنوز هم بسیار باورنکردنی به نظر می رسد ، اما ردیابی اشعه ای باعث افزایش دید در بازی می شود و بهبود قابل توجهی را ایجاد می کند.

Cyberpunk پشتیبانی ردیابی اشعه را به سه تنظیم تقسیم می کند: بازتاب اشعه ای ، سایه های ردیابی اشعه ، و نور ردیابی اشعه ای ، که حالت دوم دارای سه حالت مختلف است.

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

بدون شک بازتاب ها بزرگترین تنظیمات در بازی هستند ، که مهمترین نسخه بصری را نسبت به رستری سازی استاندارد ارائه می دهند. آنچه در مورد روش Cyberpunk برای بازتابش پرتوی قابل توجه بیشتر قابل توجه است ، این است که چه تعداد بازتابش به سطوح اعمال می شود. این فقط لیوان و حوضچه های معمولی آب نیست ، بلکه طیف وسیعی از سطوح است که شامل عناصر مات و فلزات بیشتری است. در حالی که بسیاری از این سطوح بازتاب فضای صفحه را تا حدی دریافت می کنند و بدون ردیابی اشعه خوب به نظر می رسند ، روشن کردن بازتاب های ردیابی شده تجربه سطح بعدی را ارائه می دهد که کیفیت بصری کلی را افزایش می دهد.

نحوه عملکرد بازتاب ها شیشه بسیار چشمگیر است ، با این وجود محدودیت هایی وجود دارد ، مانند عدم انعکاس شخصیت بازیکن ، که خیلی عجیب و غریب است ، اما ظاهراً برای اجرای آن بسیار فشرده بود. در سایر مواقع ، هنگامی که دوربین را به اطراف حرکت می دهید ، نور یا هندسه اضافه یا کم می شود ، انعکاس قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد ، این مسئله مشترکی است که از ردیابی اشعه در بازی های امروز مشاهده می کنیم. البته مسلماً با انعکاس فضای صفحه نیز موضوعات زیادی وجود دارد ، بنابراین مصالحه ها همیشه بخشی از گرافیک امروز هستند.

\"

سایه های ردیابی شده از خورشید یا ماه فقط به عنوان منبع نور اعمال می شوند ، و در مقایسه با اجرای سایه های فوق العاده تصادفی ، بسته به بخشی از جهان تفاوت ظریف وجود دارد. به عنوان مثال ، در پس زمینه کویر ، سایه های ردیابی شده احساس واقع گرایانه تری ایجاد می کنند.

تنظیمات ردیابی شده اشعه ، ترکیبی از انسداد محیط ، نور پراکنده و در صورت استفاده از تنظیم روانی ، نور جهانی است. این مورد بیشتر از سایه های ردیابی شده قابل مشاهده است ، اما هنوز در انتهای ظریف تر مقیاس است ، به ویژه هنگامی که در روز در خارج از منزل هستید. با خاموش شدن نور ردیابی شده ، بعضی مناطق دارای درخشش غیرطبیعی هستند و در بعضی مواقع این تنظیمات می تواند نور را دوباره به صحنه اضافه کند. تفاوت بین نور متوسط ​​و نور بسیار ناآشنا است و برای اکثر افرادی که می خواهند ردیابی اشعه را انجام دهند اما در عملکرد صرفه جویی می کنند با تنظیم متوسط ​​در اینجا خوب خواهد بود.

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

اعتبار تصویر چندگانه: DTF.ru

در قسمت جلوی DLSS (اسپویلر: شما مجبورید / می خواهید از DLSS در این بازی استفاده کنید) ، ما یک سری تنظیمات در بازی داریم از کیفیت تا عملکرد فوق العاده. هر یک از این تنظیمات رزولوشن رندر بازی را کاهش می دهد ، سپس از بازسازی استفاده می کند تا آن را به وضوح مورد نظر خود برگرداند. با کیفیت 4K ، کیفیت در 1440p ، عملکرد در 1080p ، توازن بین این دو و عملکرد فوق العاده در 720p کاهش می یابد. در سایر وضوح های هدف نیز نسبت های مشابهی را مشاهده خواهید کرد.

کیفیت DLSS در همه وضوح های هدف بیشترین وضوح را با رزولوشن محلی دارد و همان تنظیماتی است که به افراد توصیه می کنیم در بیشتر شرایط استفاده کنند. به راحتی می توان گفت ، حالت Quality برای جزئیات از نزدیک به خوبی رندر بومی نیست ، اما در تطبیق یا حتی ضرب و شتم رندر بومی برای جزئیات ریزتر کار می کند. چند بار ، DLSS توانست جزئیات از دست رفته را در ارائه محلی بازگرداند ، اما در بعضی مواقع تصویر آنقدر قوی نبود.

\"

سایر تنظیمات DLSS در زیر" کیفیت "که مشاهده خواهید کرد تصاویر معادل ارائه بومی نیست. به خصوص در 1440p ، عملکرد DLSS در مقایسه کاملاً تار است و از آنجا که این مورد در کل تصویر صدق می کند ، برای چشم های من خیلی خوب به نظر نمی رسد و ما از استفاده از آن اجتناب می کنیم. باید توجه داشته باشیم که اختلافاتی که توصیف می کنیم احتمالاً در ویدیوهای YouTube نمایان نخواهد شد. ما همچنین گزارش های زیادی در مورد ارائه اشکالات و مصنوعات با استفاده از DLSS در این بازی دیده ایم ، که نکته ای است که باید از آن آگاه باشید و امیدوارم با گذشت زمان همراه با بسیاری از اشکالات دیگر بازی وصله شود.

مقایسه کیفیت تصویر

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + معیار ردیابی ری \

https://techbord.com Cyb erpunk 2077 DLSS + Ray Tracing Benchmark

معیارها

در طول بخش عملکرد این مقاله ، هدف ما این است که کل صفحات RTX انویدیا را بررسی کنیم و ببینیم به چه نوع GPU نیاز دارید. بازی با تنظیمات مختلف ردیابی اشعه مختلف در رزولوشن های مختلف. تمام تست های این بررسی عملکرد با استفاده از جدیدترین درایورهای GeForce بر روی یک دکل آزمایشی Core i9-10900K با 16 گیگابایت حافظه DDR4 دو کاناله انجام شده است. پاس معیار ما مانند گذشته است ، که شب هنگام در باران است و طیف گسترده ای از جلوه ها وجود دارد.

1440p عملکرد

ما با بازی 1440p شروع خواهیم کرد. این نتایج پایه ما با قابلیت Ultra از پیش تعیین شده و کیفیت DLSS فعال است ، اما بدون ردیابی اشعه. در این پیکربندی ، همه صف های RTX یک تجربه قابل پخش را ارائه می دهند ، اگرچه RTX 2060 به تجربه 50 FPS نزدیکتر است.

\

در اینجا نتایج با استفاده از آنچه ما ارائه می دهیم "حداقل" ردیابی اشعه را فراخوانی می کنید ، که فقط بازتاب ها را فعال می کند. به نظر ما ، اگر می خواهید انگشتان پا را در ردیابی اشعه فرو ببرید ، بهترین روش برای انجام این کار انعکاس است زیرا از نظر بصری قابل توجه است و جای تعجب دارد که عملکرد به اندازه تنظیمات دیگر نیست. از اینجا می توانید جلوه هایی برای بهبود تصاویر اضافه کنید که در یک لحظه درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

\

اگر می خواهید با استفاده از اشعه یابی در این وضوح تجربه 60 فریم در ثانیه را داشته باشید ، برای دستیابی به آن سطح از عملکرد ، باید حداقل RTX 2080 Ti در تنظیمات خود داشته باشید. RTX 3080 و 3090 عملکرد خوبی دارند ، اما RTX 3070 چندان مناسب نیست. به این دلیل که اگر از Ultra از پیش تنظیم شده استفاده می کنید ، با ردیابی اشعه ، 8 گیگابایت VRAM در این عنوان کاملاً لبه دار است و در واقع عملکرد را تا حدی محدود می کند.

داشتن بافر 11 گیگابایتی VRAM 2080 Ti با وجود ارائه 3070 و 2080 Ti با عملکرد مشابه بدون فعال بودن RT ، برای ردیابی اشعه در این بازی برتر است.

\

در زیر آن GPU هایی مانند RTX 3060 Ti و RTX 2080 به طور متوسط ​​60 فریم در ثانیه را وارد نمی کند ، بنابراین شما باید به نوعی سازش کنید. این ممکن است از نظر عملکرد باشد - ممکن است شما با تحمل کمتر از 60 فریم در ثانیه خوب باشید - یا اینکه می توانید تصاویر را رها کنید. این می تواند از پیش تنظیم کلی را به بالا یا متوسط ​​کاهش دهد یا کیفیت DLSS را کاهش دهد. اما به هر ترتیب ، ردیابی اشعه در کارتهای زیر سطح عملکرد 2080 Ti در 1440p به نوعی به خطر می افتد.

\

اگر از پیش تعیین شده ردیابی اشعه متوسط ​​را اجرا کنید ، بازتاب اشعه ای که برای سایه ها و روشنایی متوسط ​​انجام می شود را تعویض می کند ، عملکرد در معیار ارزیابی ما کمی کمتر از استفاده از بازتاب است. ما احساس نمی کنیم این پیش تنظیم بهترین نمایش ردیابی اشعه در بازی است و همانطور که گفتیم شما احتمالاً باید با بازتاب شروع کنید و سپس نور را اضافه کنید ، نه برعکس.

اگر می خواهید اجرا کنید بازتاب و نور متوسط ​​در همان زمان ، الزامات از نظر قدرت اسب بخار GPU افزایش می یابد. در این مرحله ، RTX 2080 Ti دیگر یک پردازنده گرافیکی 60 فریم در ثانیه نیست ، اگرچه RTX 3080 و 3090 هنوز هم با متوسط ​​بیش از 60 فریم در ثانیه بسیار قابل پخش هستند. کارتهایی که در محدوده RTX پایین تر مانند RTX 2070 هستند ، تجربه 30 FPS کنسولی مانند

\

برای ردیابی اشعه فوق العاده قطعاً به RTX 3080 یا 3090 نیاز دارید برای بازی 1440p در 60 FPS. سایر پردازنده های گرافیکی نمی توانند در اینجا پیشرفت کنند و حتی 3080 نیز در لبه عملکرد قابل قبول قرار دارد. اگرچه ما آزمایش گسترده ای از حالت روانی انجام ندادیم ، انتظار داریم که به RTX 3090 نیاز داشته باشیم.

با RTX 3080 ، امکان ردیابی اشعه "حداقل" فقط با بازتاب ، 29٪ در 1440p عملکرد را کاهش می دهد ، در مقایسه با 33٪ هنگام استفاده از ایستگاه از پیش تعیین شده متوسط. اگر هم بازتاب و هم نور متوسط ​​می خواهید ، انتظار داشته باشید که 12 درصد بیشتر از تعداد بازتاب را اصلاح کنید ، در حالی که ردیابی اشعه اولترا با کاهش 44 درصدی در مقایسه با عدم ردیابی اشعه ، نتیجه خود را می دهد.

در RTX 2080 Ti ، اعداد تقریباً یکسان هستند اگرچه افت عملکرد در این GPU اندکی بیشتر است ، با حداقل 30٪ کاهش و تا 47٪ کاهش با ردیابی اشعه فوق العاده. بنابراین برای روشن کردن ردیابی اشعه در این بازی باید عملکرد پایه خوبی داشته باشید.

آزمایش 4K

با افزایش رزولوشن 4K ، خبر خوبی نیست. RTX 3090 حتی با بازتابش های ردیابی اشعه فعال فقط با کیفیت DLSS تجربه 60 فریم در ثانیه را ندارد ، در حالی که RTX 3070 در زیر 60 فریم در ثانیه نشسته و فقط با 8 گیگابایت VRAM محدود شده است. 4K با اشعه ردیابی در این عنوان واقعاً حالت آینده نگر است ، این چیزی است که باید در نسل های بعدی وقتی GPU های قدرتمندتر برای ردیابی اشعه وجود دارد ، دوباره مرور کنیم.

\

همین حالا اگر شما می خواهید با استفاده از اشعه ردیابی با کیفیت 4K بازی کنید ، باید کیفیت تصویر را مصالحه کنید یا عملکرد پایین تر را بپذیرید. ممکن است بخواهید با تنظیمات DLSS کمتری ، یا کاهش تنظیمات تصویری منظم ، آزمایش کنید.

\

واضح است که ردیابی اشعه 4K با از پیش تعیین شده Ultra یک حالت فشرده با عملکرد جدی است ، حتی حتی بالای RTX 3090 ارائه تجربه 40 فریم در ثانیه. حتی با نمایشگر نرخ تازه سازی متغیر ، این یک تجربه کند است و صادقانه باید برای دریافت 60 فریم در ثانیه تنظیمات را کم کنید. همانطور که قبلاً گفتیم ، این واقعاً برای GPU های آینده با سطح عملکرد بهتر منظور شده است.

var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛ پایین 1080p

در 1080p خبرهای بهتری وجود دارد. فقط با بازتاب ردیابی اشعه ، از پیش تعیین شده Ultra و کیفیت DLSS ، این بازی برای اکثر دارندگان GPU RTX در سطح قابل قبولی از عملکرد قابل دسترسی است. RTX 2060 Super و RTX 2070 در اینجا با میانگین 60 FPS زیر لبه هستند ، اما به شرط داشتن 2070 Super یا بالاتر ، بازی 1080p در این عنوان مناسب است.

\

با این وجود صاحبان RTX 2060 اصلی در معرض خطر هستند. ما در بازبینی 2060 هنگام انتشار این موضوع را ذکر کردیم ، اما اکنون واقعیت را مشاهده می کنیم: این GPU برای ردیابی اشعه در عناوین مدرن کافی نیست. محدودیت اصلی در اینجا VRAM است ، فقط 6 گیگابایت VRAM برای تنظیمات فوق العاده به علاوه ردیابی اشعه کافی نیست. این اتفاق در مورد سایر GPU های نسل اول RTX همچنان خواهد افتاد که بازیها بیشتر متمرکز می شوند و از اثرات ردیابی بیشتر اشعه استفاده می کنند: 2060 Super و 2070 در رده های بعدی قرار دارند.

\

صحبت کردن از RTX 2070 ، این GPU برای ردیابی اشعه فوق العاده سطح در 1080p کافی نیست. برای آن ، شما به یک RTX 3060 Ti یا بهتر نیاز دارید ، با RTX 2080 Super یک تجربه مرزی. اگر موردی وجود دارد که به شما می گوید ردیابی اشعه با فشردگی عملکرد در این عنوان وجود دارد - یا اینکه چقدر فاقد GPU های نسل اول RTX برای عملکرد RT است - این یک پردازنده گرافیکی 700 دلاری از چند سال پیش توانایی فوق العاده ندارد ردیابی اشعه در این عنوان حتی در 1080p با DLSS فعال است. خوشبختانه امروز خریداران (اگر کارت های موجود را پیدا کنید) ، RTX 3060 Ti در این عنوان در این وضوح خیلی بد نیست.

\

اکنون اینجا \" نگاهی گذرا به عملکرد DLSS در Cyberpunk 2077 ، با RTX 3070 و بازتاب ردیابی اشعه در 1440p. DLSS کلید اصلی برای عملکرد با ردیابی اشعه است زیرا می بینید که در 1440p با DLSS غیرفعال ، RTX 3070 فقط یک GPU 30 FPS است. روشن کردن DLSS به حالت Quality باعث بهبود عملکرد به 58 فریم در ثانیه می شود و با حالت عملکرد به 76 فریم بر ثانیه می رسد ، اگرچه ما به دلیل از دست دادن تصاویر در این وضوح آن را توصیه نمی کنیم.

در برای دریافت نرخ فریم مناسب ، ممکن است لازم باشد تنظیمات DLSS را به عملکرد با این GPU کاهش دهید ، اما می بینید که بهبود عملکرد نسبت به DLSS غیرفعال بسیار چشمگیر است. در حقیقت ، این بازی به صورت نمایش پرده ای و بدون فعال کردن DLSS است و محدودیت زیادی در VRAM دارد ، اما حداقل با ارائه DLSS در وضوح تصویر ، این بازی می تواند از 30 فریم بر ثانیه فراتر رود که یک پیشرفت قابل توجه در عملکرد است.

DLSS FTW !

از نظر بصری ، ما فکر می کنیم Cyberpunk 2077 بهترین ویترین است که تاکنون داشته ایم در مورد آنچه ردیابی اشعه می تواند روی میز بیاورد. بازی با فعال بودن بسیار عالی به نظر می رسد. تنظیمات بازتاب ها از نظر ما کیفیت گرافیک را به طرز محسوسی بهبود می بخشد ، همچنین نور واقعی تر از طریق تنظیمات دیگر نیز امکان پذیر است.

این یک Shadow of the Tomb Raider نیست که در آن غالباً اختلافات ناچیز باشد ، ردیابی اشعه در این بازی یک بروزرسانی بصری قوی در تنظیمات رستریزه سازی منظم است. این عنوانی است که داشتن ردیابی اشعه منطقی است ، زیرا بخشی از تمرکز اصلی این بازی ارائه تصاویر نسل بعدی است و این یک تیرانداز رقابتی سریع مانند Fortnite نیست که ردیابی اشعه تقریباً بی معنی است (یا حداقل وقتی که عملکرد بسیار زیادی را از دست می دهید).

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + Ray Tracing Benchmark

تصاویر بصورت خیره کننده ای بدون فعال کردن ردیابی اشعه نیز خیره کننده هستند ، بنابراین کسانی که از پردازنده های گرافیکی میان رده با قدرت کمتری برخوردار هستند هنوز می توانند از یک تجربه نفس گیر لذت ببرند. ما انتظار داریم که تعداد قابل توجهی از گیمرها با RT غیرفعال بازی کنند زیرا آنها به راحتی GPU لازم ندارند ، با این وجود شما می توانید از گیم پلی بازی لذت ببرید و به طور کلی تجربه کنید.

تعداد انگشت شماری از Radeon RX 6000 دارندگان آنجا باید کمی اذیت شوند که Cyberpunk حتی به شما اجازه نمی دهد ردیابی اشعه را در GPU های AMD فعال کنید. DXR به عنوان یک پلتفرم باز فروشنده-فروشنده شناخته شده است ، حتی اگر عملکرد وحشتناک باشد ، حداقل اجازه دادن به دارندگان AMD برای امتحان آن بسیار خوب بود.

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + Ray Tracing Benchmark \

صحبت از عملکرد است ، Cyberpunk 2077 همانطور که می دانیم کاملا مجازات در GPU ها. اگر می خواهید یک تجربه ردیابی اشعه بدون سازش (با DLSS) در 1440p داشته باشید ، برای یک تجربه مناسب حداقل به RTX 2080 Ti یا برای ردیابی اشعه فوق العاده سطح به RTX 3080 نیاز دارید. اگر می خواهید یک تجربه ثابت 60+ FPS داشته باشید ، 4K در حال حاضر تقریباً مورد بحث نیست ، در حالی که با 1080p پایین تر از RTX 2070 یا 2070 Super جایی است که می توانید ردیابی اشعه را انجام دهید.

In در تمام سناریوهای دیگر ، برای لذت بردن از ردیابی اشعه ، باید یک معامله قابل قبول پیدا کنید. این که با کیفیت DLSS پایین تر ، وضوح پایین تر یا تنظیمات گرافیکی پایین تر بازی می کند. این خصوصاً برای کسانی که RTX 2080 یا 2080 Super را با قیمت 700 دلار خریداری کرده اند ناامید کننده خواهد بود ، این GPU ها برای ردیابی اشعه 1440p به اندازه کافی قدرت ندارند مگر اینکه برخی از مصالحه ها را انجام دهید و فکر نمی کنیم افراد زیادی یک GPU 700 دلاری خریداری کرده باشند برای بازی های 1080p.

https://techbord.com Cyberpunk 2077 DLSS + Ray Tracing معیار

توجه به این نکته مهم است که VRAM عامل مهمی در Cyberpunk است که ردیابی اشعه را فعال می کند. این دلیل اصلی کند بودن RTX 2060 است و همچنین باعث محدودیت RTX 3070 با 8 گیگابایت VRAM در تنظیمات فوق العاده در لبه می شود. RTX 2080 Ti با وجود ارائه عملکرد مشابه بدون فعال کردن ردیابی اشعه ، به لطف بافر 11 گیگابایتی VRAM سریعترین پردازنده گرافیکی با RT فعال است.

در برخی مناطق از حالت کیفیت DLSS یکسان نیست می تواند بهتر باشد و دیگران بدتر به طور کلی ، DLSS 2.0 یک تجربه خوب و تقویت بسیار لازم را ارائه می دهد. عملکرد با DLSS فعال شده بسیار خوب است ، و صادقانه بگویم که Cyberpunk 2077 اساساً با ردیابی اشعه و رندر بومی بدون این مقیاس پذیری رزولوشن + جادوی هوش مصنوعی غیرقابل پخش خواهد بود. در آمازون AMD Radeon RX 6800 در آمازون AMD Radeon RX 6800 XT در آمازون AMD Radeon RX 6900 XT در آمازون AMD Ryzen 9 5900X در آمازون AMD Ryzen 5 5600X در آمازون

اعتبار تصویر: DTF.ru برای چندین عکس از صفحه نمایش جلوه های ردیابی اشعه

.subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

بنچمارک Cyberpunk 2077 DLSS + Ray Tracing
features/بنچمارک-cyberpunk-2077-dlss-ray.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.