خبر

 • تک بورد - بررسی کابینت پین بال دزد Arcade1Up: خوب برای خانواده ها ، جالب برای مدرسها

  بررسی کابینت پین بال دزد Arcade1Up: خوب برای خانواده ها ، جالب برای مدرسها
  15 روز و 2 ساعت قبل

  بسته پیش فرض 600 دلار هزینه دارد ، اما قبل از خرید تحقیق کنید.
  اگر از یک نسل خاص هستید ، به احتمال زیاد تصور کرده اید (یا در این مرحله از بزرگسالی ، خانه شخصی خود را بسازید) شبیه چیزی خارج از دوران طلایی دهه 80 است. یکی از راه های مفید برای تحقق این امر ، به ویژه در محله های محدودتر ، "چند محصولی" است ، اختراعی که چندین بازی را به یک کابینت واحد تبدیل می کند.

  اما اگر رویاهای بازی قدیمی مدرسه شما پیرامون چیزی بزرگتر و بزرگتر ، به ویژه شیطان پین بال دزد شود ، چه می کنید؟ تا همین اواخر ، گزینه های شما این بود که دسته ای از کابینت های اصلی پین بال دزد را بخرید یا راه حل شبیه سازی زمینی خود را بسازید. و مورد آخر با واقعیت های نحوه بازی و احساس پین بال دزدگیر پیچیده است.

  من تعجب کرده ام که چه مدت طول می کشد تا این تغییر در بازار بازی-نوستالژی وجود داشته باشد ، به خصوص که شرکت هایی مانند Arcade1Up تولید و فروش می کنند. کابینت های چند طبقه بیشتر برای استفاده در منزل. زمان تغییر اکنون ، به طور واضح ، به لطف تعداد معدودی از تولیدکنندگان تولید کننده چند صحنه پین ​​بال است. به ویژه Arcade1Up امسال سه کابینت شبیه سازی شیطان پین بال دزد را راه اندازی کرد که هرکدام حول یک پروانه متفاوت می چرخد.

  ادامه مطلب تالار مشاهیر پین بال دزد وگاس ما را با یک مجموعه عظیم و کمیاب متحیر می کند. با تشکر از Arcade1Up ، من " با جالب ترین محصول در خط پین بال دزدکی خود در سال 2021 عملیاتی شده است: مجموعه ای از 10 جدول کلاسیک که همه توسط ویلیامز در دوران اوج بازی خود ایجاد شده اند اما برای بازی راحت تر در خانه شبیه سازی شده اند. 600 دلار از نظر تقلید و کیفیت ساخت دقیقاً چه چیزی شما را به دست می آورد؟ زمان دریافت Mad and Medieval

  https://techbord.com بررسی کابینت پین بال دزد Arcade1Up: خوب برای خانواده ها ، جالب برای مدرسها پین بال دزد دیجیتال Arcade1Up (حمله از مریخ) 600 دلار در بهترین خرید (ممکن است Ars Technica برای فروش از طریق لینک های موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته غرامت دریافت کند.) سیستم پین بال دزد Arcade1Up در هر سه مدل منتشر شده در سال جاری تقریباً یکسان است. بیشتر کابینت فیزیکی درون جعبه آن از قبل مونتاژ می شود و اتمام کار ساختمانی - که شبیه دستگاه پین ​​بال دزد کلاسیک است که با دکمه ها و پیستون کامل می شود - با یک پیچ گوشتی استاندارد به اندازه کافی ساده است. بزرگترین قطعه بزرگترین قطعه کابینه را از طریق درها یا از پله ها بیرون می آورید. طول این قسمت 34 اینچ ، عرض 17 اینچ و قد 16.5 اینچ است. (خوشبختانه ، می توانید این تکه پایه را به صورت خرچنگ از پیچ باز کنید.)

  بلندترین صفحه پشتی این کابینت به طور کامل ساخته می شود تا 60 اینچ طول می رسد ، در حالی که پایه های پیش فرض باله ها را 35 اینچ از کف بالا می آورد. اینها شامل پاهای پیچشی است که می توانید با تنظیم آنها تعادل مجموعه را یکسان کنید. نسخه Arcade1Up با تقریباً 65 درصد اندازه یک کابینت پین بال دزد استاندارد ، به احتمال زیاد در اتاق بازی مورد علاقه شما جای خواهد گرفت ، هرچند که به نظر منزوی بهتر از نشستن در کنار یک میز رسمی آن دوران است.

  تبلیغات

  به درهای جعلی سکه نگاه کنید و به سرعت خواهید دید که تفاوت سیستم Arcade1Up با واقعیت اصلی چیست: یک پنل LCD 24 اینچی ، با یک حاشیه قابل توجه در اطراف (چوب در بالا و پایین ، آلومینیوم در سمت چپ و راست) ) در زیر صفحه ، Arcade1Up به SoC با سوخت Android متکی است ، که سیگنال ویدیویی 720p را بهمراه گیرنده آنالوگ برای پیستون ، شتاب سنج برای حس "کج شدن" های واقعی شما و چهار شیر برقی که در کنار هم قرار می گیرند ، به صفحه نمایش پمپ می کند. با گیم پلی خود دو تا از آنها در نزدیکی دکمه های پنجه قرار می گیرند تا حس ضربه زدن یک گوی ساقه ای را تکرار کنند ، در حالی که دو تا از آنها در عمق شاسی قرار می گیرند تا دست اندازهای بازی میانی را تکرار کنند.

  با صفحه پشتی متصل شده و یک آداپتور AC متصل به دیوار خروجی ، دستگاه آماده لرزاندن است. بخشی از این کیت دو قطعه مهم برای پازل شبیه سازی پین بال ایجاد می کند: یک صفحه نمایش LCD کوچکتر ، که اطلاعات نمره و انیمیشن های میان بازی را ارائه می دهد ، و یک جفت بلندگوی کاملاً شگفت آور.

  انتخاب مجازی من: کلاسیک های واقعی

  اتفاقاً صفحه پشتی یک پوستر چاپی است که بدون در نظر گرفتن کدام بازی مجازی تغییر نمی کند. کابینه من میز اصلی ویلیامز Attack From Mars را برجسته می کند ، در حالی که دو مدل Arcade1Up 2021 دیگر به ترتیب با شخصیت های جنگ ستارگان و مارول تزئین شده اند. متأسفانه ، برای کابینه Attack From Mars ، Arcade1Up منبع خوبی برای هنر کابینت جانبی (به ویژه در کناره های صفحه پشتی) بدست نیاورد. آن تصاویر کمی تاب خورده و کم رزور هستند. اگر در خانه پیش فرض شما دارای نور کم باشد ، حتی ممکن است متوجه آن نشوید.

  سیستم را روشن کنید و پس از یک صفحه بارگیری بیش از حد طولانی ، رابط Arcade1Up ظاهر می شود ، و 10 بازی را به عنوان قدرتمند Zen نشان می دهد اکوسیستم پین بال دیجیتال استودیو. دستگاه ویلیامز که آزمایش کردم شامل موارد زیر است:

  حمله از Mars Fish Tales The Getaway: High Speed ​​II Junk Yard Medieval Madness No Good Gofers White Water Red & Ted's Road Show Hurricane Tales of the Arabian Nights

  آیا باید خریداری کنید؟ در هر دو مدل 2021 دیگر ، 10 جدول مجازی ایجاد خواهید کرد که برخلاف تفریحات کلاسیک در زندگی واقعی ، توسط Zen Studios برای مجموعه های کنسول و رایانه های شخصی که قبلاً منتشر شده اند ، ایجاد شده است. به همین دلیل من به طور خاص این مدل را درخواست کردم. من بیشتر از بازی در اختراعات فقط دیجیتالی Zen Studios علاقه مند به بازآفرینی آثار کلاسیک آشنا بودم.

خبرهای دیگر از امکانات