خبر

 • تک بورد - بازی های واقعیت مجازی باید داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  بازی های واقعیت مجازی باید داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر
  27 روز و 11 ساعت قبل

  پنج سال از انتشار Oculus Rift درجه مصرف کننده می گذرد و از آن زمان دنیای واقعیت مجازی در حال گسترش است. در حالی که برخی نسبت به تبدیل شدن این فناوری به جریان اصلی تردید دارند ، مجموعه قابل توجهی از تجربیات VR در آنجا وجود دارد. در اینجا چند مورد برجسته در ژانرهای مختلف وجود دارد تا اشتهای شما را برای این بازی های همهجانبه برانگیزد.

  body.interior .articleBody h4 {حاشیه: 40 پیکسل 0 -45 پیکسل 0؛ رنگ: #105ab2؛ } body.interior .articleBody h3 {margin-top: 40px؛ } #content p.grey {padding-bottom: 5px؛ }

  تیراندازان

  Robo Recall

  https://techbord.com بازی های VR باید داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  Robo Recall توسط Epic Games ساخته شده است ، از شهرت Fortnite و Unreal این یک بازی سرگرم کننده گالری تیراندازی با چالش ها و جذابیت های فراوان است. شما مامور 34 هستید ، کارمند RoboReady که هدفش از بین بردن و فراخوانی روبات های سرکش خطرناک و خشن در حالت آزاد است. بازی آسان برای یادگیری ، Robo Recall کیفیت را از بین می برد ، حتی اگر فقط چهار اسلحه و تعداد محدودی مرحله وجود داشته باشد. پرش و لذت بردن حتی برای جلسات کوتاه یا ماراتنهای طولانی آسان است.

  موجود در: Oculus

  Half-Life Alyx < /h3>

  https://techbord.com باید بازی های VR داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  یکی از بزرگترین نسخه های واقعیت مجازی که می توانید درخواست کنید این جدیدترین بازی Valve ، Half-Life Alyx است. بازی شما را در نقش Alyx Vance قرار می دهد و در شهر Combine اشغال شده 17 مبارزه می کنید. مجموعه های عظیم و شگفت انگیزی وجود دارد و می توان با همه چیز تعامل داشت. درست مانند تفنگ جاذبه در Half-Life 2 ، Alyx از یک سلاح/ابزار خلاقانه معروف به دستکش های جاذبه استفاده می کند تا از سر و صدا کردن با وسایل جلوگیری کند. در حالی که معماها نسبتاً ساده هستند ، سکانس های اکشن می توانند هیجان انگیز و اعصاب خردکن باشند و شما را ملزم به پشت پرده کرده ، سلاح های خود را مجدداً آماده کرده و نارنجک ها را با دقت پرتاب کنید. Alyx با بیش از 10 ساعت گیم پلی در داستان و یک جامعه مدینگ فعال ، یکی از برترین بازی های VR موجود است.

  موجود در: Steam

  The Walking Dead: Saints & Gunners

  https://techbord.com بازی های VR باید داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  این بازی وحشتناک در جهان The Walking Dead تنظیم شده است ، بنابراین کسانی که به راحتی توسط زامبی ها وحشت زده می شوند یا وحشت زده می شوند ، باید از آن دور شوند. کسانی که می توانند بازی را معده کنند ، با یک تیرانداز همه جانبه برخورد خواهند کرد که باعث می شود بازیکنان راه خود را برای بقا عرق کنند. در این بازی صنایع دستی ، مهمات محدود ، وسایل و لوازم تحقیرآمیز و مجموعه کاملی از سلاح های غوغا وجود دارد.

  در نیواورلئان در زمان شیوع زامبی ، بازیکنان می توانند انتظار 15 ساعت محتوا را داشته باشند. علاوه بر یک حالت Horde که بازی را برای هرکسی که هنوز هم سرگرمی بیشتری را می خواهد ادامه می دهد.

  موجود در: Steam، Oculus

  Military Sims : به بعد ، پاولوف و پیمانکاران

  https://techbord.com باید بازی های VR داشته باشند: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  چند تیرانداز نظامی در VR وجود دارد ، با گزینه های چند نفره که باید برای بازی بازان رقابتی تر جذاب باشد. Onward یکی از گزینه هایی است که به دلیل برخورد واقع بینانه بیش از 30 اسلحه بسیار محبوب بود. این بسیار جالب به نظر می رسد ، اما بارگیری دقیق اسلحه بدون انداختن کلیپ یا فراموش کردن یک مرحله در هنگام حمله می تواند کمی شلوغ باشد.

  این بازی به صورت انفرادی ، مشارکتی و رقابتی آنلاین را ارائه می دهد ، اما اخیراً با بروزرسانی که به کاربران Oculus Quest ارائه می دهد ، توسط طرفداران اختصاصی مورد انتقاد قرار می گیرد. گرافیک و گیم پلی به عنوان کاهش یافته توصیف شد. خوشبختانه گزینه های دیگری نیز برای کسانی وجود دارد که به دنبال راه حل نظامی خود هستند. پاولوف با بسیاری از نقشه های سفارشی بسیار محبوب است ، در حالی که گزینه دیگر Contractors VR است ، که همه آنها باید در بین طرفداران Call Of Duty و Counter-Strike محبوب باشد.

  در حال حاضر در Steam ، Oculus

  در دسترس است.

  Pavlov VR موجود در Steam

  Contractors VR موجود در Steam، Oculus

  Adventure/Survival/RPG

  Lone Echo

  https://techbord.com باید بازی های VR داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  < p> Lone Echo در یک ایستگاه فضایی در مدار زحل تنظیم شده است و بازیکن به عنوان یک اندروید سرویس عمل می کند که وظیفه دارد به خدمه تنها انسان ، کاپیتان اولیویا در نگهداری و نگهداری ایستگاه کمک کند. با این حال ، پس از یک ناهنجاری ، ناخدا ناپدید می شود و شما به دنبال یافتن او هستید.

  در حالی که یک بازی اکشن نیست ، Lone Echo یک تجربه روایی همهجانبه است ، با پازل های فراوان و مواردی که باید در اطراف ایستگاه برطرف شود. به از آنجا که در فضا اتفاق می افتد ، شما با شناور و استفاده از دسته های چنگ زدن و کشیدن به اطراف حرکت می کنید. این بازی همچنین دارای یک بازی چند نفره به نام Echo Arena است که یک ورزش تیمی است ، شبیه به هندبال ، با استفاده از مکانیسم حرکت Lone Echo. تکمیل آنها کمتر از 10 ساعت طول کشید ، اما دنباله ای در راه است ، می توانید تریلر همهجانبه را اینجا ببینید.

  موجود در: Oculus

  Skyrim VR

   https://techbord.com باید دارای بازی های VR باشد: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  Skyrim به چه چیزی منتقل نشده است؟ داستان Elder Scrolls و دنیای Tamriel از طریق VR کمی بیشتر جذاب می شود. این دقیقاً دقیق ترین بازی واقعیت مجازی موجود نیست ، به ویژه در زمینه مبارزه ، که در مقایسه با سایر بازی های اینجا کمی محدود به نظر می رسد ، اما Skyrim صدها ساعت گیم پلی ارائه می دهد.

  در دسترس است : Steam

  Asgards Wrath

  https://techbord. com Must Have VR Games: Fun and Immersive Experiences

  برخلاف Skyrim ، Asgards Wrath از ابتدا برای واقعیت مجازی ساخته شده است ، بنابراین مکانیک و مبارزه بسیار بصری تر است. جنگ ، به ویژه ، بسیار جذاب است ، زیرا شما باید سلاح ها را با تلاش واقع بینانه بچرخانید و حتی می توانید آنها را پرتاب کنید. تکمیل بازی حدود 25 ساعت طول می کشد ، که برای VR بسیار طولانی است ، و مناطق زیادی برای کاوش وجود دارد.

  موجود در: Oculus

  No Man's Sky

   https://techbord.com باید دارای بازی های VR باشد: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  از زمان بروزرسانی Beyond برای No Man's Sky ، این بازی از هدست های VR پشتیبانی می کند و بازی اکتشاف و بقا در فضا را بسیار جذاب تر می کند. این بازی به شما این امکان را می دهد تا روی تعداد بی نظیری از سیارات که به صورت رویه ای تولید شده اند فرود آمده و کاوش کنید ، بدین معنی که هیچ دو رویارویی نباید یکسان باشد. در حالی که No Man's Sky در اوایل انتشار به دلیل عدم برآوردن انتظارات ، گرمای زیادی دریافت کرد ، اما از آن زمان توانسته است طرفداران قابل توجهی پیدا کند. این واقعیت که به طور پیوسته ویژگی هایی مانند پشتیبانی از واقعیت مجازی اضافه شده است نشان می دهد که توسعه دهنده مایل است برای از بین بردن این شهرت تلاش کند.

  موجود در: Steam

  اتاق فرار و پازل اول شخص بازی

  The Room VR: A Dark Matter

  https://techbord.com باید دارای بازی های واقعیت مجازی باشد: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  ژانری که در فضای VR عشق زیادی به خود می بیند ، بازی های پازل اول شخص است. اینها را می توان به عنوان بازی های نوع Escape Room نیز توصیف کرد. برخی از گیمرها ممکن است از قبل با سری بازی های موبایلی که با نام The Room شناخته می شوند آشنا باشند. این سری اکنون در The Room VR: A Dark Matter وارد واقعیت مجازی می شود که در آن گیمرها وظیفه حل یک راز در مورد یک مصر شناس گمشده را دارند.

  بازی لحن خود را از حالت رمز و راز به فانتزی تغییر می دهد و دارای ارزش های شگفت انگیز تولید است. علاوه بر این ، حتی برای مبتدیان VR قابل دسترسی است.

  بازیکنان می توانند از حالت نشسته بازی کنند ، نیازی به کشش یا کشیدن ندارند و نمی توانند وسایل را روی زمین بیندازند. با وجود همه این موارد ، بازی همچنان جذاب و وفادار به ایده Escape Room است.

  موجود در: Steam، Oculus

  A Fisherman's Tale < /h3>

  https://techbord.com باید بازی های VR داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  اگر تنظیمات استاندارد اتاق فرار برای شما جذابیتی ندارد ، شاید بازی ابتکاری و منحصر به فرد A Fisherman's Tale ، بیشتر در کوچه شما باشد. در این بازی شبیه کتاب داستان که در یک فانوس دریایی تنظیم شده است ، شما به عنوان یک ماهیگیر در یک فانوس دریایی بازی می کنید ، با نسخه ای در مقیاس عروسک از خود و محیط روبرو و نسخه بزرگتری از شخصیت شما در بالا ظاهر می شود. حل معماهای موجود در بازی مستلزم این است که برخی از موارد را برای افراد ناخواسته خود بالا یا پایین بیاورید. در حالی که بازی در قسمت کوتاهی است ، مقرون به صرفه است و دارای مکانیک هایی است که خارج از VR به سختی می توان آنها را تجربه کرد.

  موجود در: Steam، Oculus

  به صحبت ادامه دهید و هیچکس منفجر نشود

  https://techbord.com باید دارای بازی های VR باشد: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  یکی دیگر از جنبه های سرگرم کننده واقعیت مجازی ، بازی های چند نفره نامتقارن است ، جایی که بازیکنان بازی یکسانی را انجام می دهند اما با مکانیک های مختلف. در Keep Talking and Nobody Explodes ، یکی از بازیکنان وظیفه خنثی سازی بمب را بر عهده دارد ، در حالی که سایر بازیکنان دارای دفترچه راهنمای خنثی سازی بمب هستند. هر بازیکن نمی تواند کار دیگری را ببیند ، بنابراین ارتباط بسیار مهم است زیرا شخصی که بمب را حمل می کند باید همه چیز را که می بیند توصیف کند ، در حالی که دارندگان دفترچه راهنما باید نحوه کمک به آنها را بیابند. بدون شک ، این یک بازی مهمانی سرگرم کننده برای هر کسی است که دارای تنظیمات VR است.

  موجود در: Steam، Oculus

  Obduction

  https://techbord.com بازی های VR باید داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  Myst یکی از بازی های پازل اول شخص اصلی ، و بازسازی VR در راه است. کسانی که کمی زودتر به دنبال این تجربه هستند می توانند به Obduction مراجعه کنند. Obduction با کاوش در محیط های زیبا و دقیق ، داستان و راز یک شهر کوچک را از طریق معماهای مختلف آن جستجو می کند. برخی موفق شده اند این بازی را در حدود 20 ساعت به پایان برسانند اما معماها را بسیار مشکل می دانند. متأسفانه ، بازی از کنترل های لمسی پشتیبانی نمی کند و شکایت هایی در مورد عقب نشینی و حرکت در این بازی وجود دارد. با این وجود ، کسانی که به دنبال یک تجربه پازل اول شخص هستند نباید Obduction را کنار بگذارند.

  موجود در: Steam، Oculus، Epic Games Store

  من از شما انتظار دارم To Die 1 & 2

  https://techbord.com باید دارای بازی های VR باشد: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  I Expect You To Die یک بازی پازل سرگرم کننده و عجیب به سبک اتاق فرار است. هیجان انگیز جاسوسی تعاملی دارای چهار محیط است که هر کدام دارای اهداف ماموریت برای تکمیل هستند. البته ، از آنجا که شما به عنوان جاسوس بازی می کنید ، اغلب سعی می کنید از مرگ اجتناب کنید. چند بروزرسانی و DLC به بازی اضافه شده است که قابلیت پخش آن را افزایش می دهد. علاوه بر این ، یک دنباله اخیراً راه اندازی شد و نسخه نمایشی آن در اینجا موجود است.

  موجود در: Steam، Oculus

  بازی های ریتمی

  Beat Sabre

   https://techbord.com باید دارای بازی های VR باشد: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  واقعیت مجازی همچنین امکان چرخش های منحصر به فرد در ژانرهای موجود را فراهم کرده است. در Beat Saber یک بازی ریتمی سبک راک در اختیار شما قرار می گیرد ، جایی که شما چراغ های تیره را به مکعب هایی که با موسیقی همگام شده اند می چرخانید. رنگ مکعب ها نشان می دهد که از کدام شمشیر استفاده کنید ، و یک پیکان روی مکعب ها حرکت برش را برای استفاده هنگام برش توصیف می کند.

  این یک بازی اعتیاد آور است و به راحتی می توان آن را برداشت و بازی کرد انفجارهای طولانی شما همچنین می توانید در این روند بسیار عرق کنید. محتوای اضافی برای بارگیری وجود دارد که شامل آهنگ های گروه های اصلی مانند Imagine Dragons ، Green Day ، Panic است! در دیسکو ، لینکین پارک و BTS. همچنین آهنگ ها و حالت های سفارشی برای بازی وجود دارد که قابلیت پخش مجدد آن را بیشتر کند.

  موجود در: Steam، Oculus

  Pistol Whip

  < p> https://techbord.com بازی های VR باید داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  تپانچه تازی در اصل صابر را با اسلحه ضرب کنید. به جای چرخاندن شمشیرها ، به دشمنانی شلیک می کنید که با موسیقی به موقع تخم ریزی می کنند. در چند لحظه احساس می کنید که جان ویک هستید ، به طور موزون پشت سر هم دشمنان را منفجر می کنید.

  موجود در: Steam، Oculus

  Sports

  یازده: تنیس روی میز VR

   https://techbord.com باید بازی های VR داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  اگر می خواهید عرق کنید ، بازی های ورزشی زیادی در VR موجود است. یازده: تنیس روی میز VR یکی از کامل ترین بازی ها با فیزیک واقع گرایانه ، بازی های کوچک و حالت چند نفره است. این بازی همچنین به طور مکرر به روز می شود و دارای یک جامعه بازی قوی رقابتی است.

  موجود در: Steam، Oculus

  Creed & Thrill of the Fight

  https://techbord.com باید بازی های VR داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  بوکس یک روش عالی برای ورزش است ، و انجام آن در VR یکی از راه هایی است که اطمینان حاصل می شود هیچ کس آسیب نمی بیند! دو بازی بوکس بسیار خوب وجود دارد که مخاطبان مختلفی را در نظر دارند. Creed: Rise to Glory یک بازی معمولی تر و شبیه بازی های آرکید است که به فیلم های راکی ​​اشاره می کند. سرگرم کننده است اما دور از جدی است. Thrill of the Fight کمی شدیدتر است که منجر به تمرین بسیار دقیق تری می شود.

  Creed: Rise to Glory در Steam ، Oculus

  Thrill of Fight در دسترس است Steam، Oculus

  پرواز و رانندگی < / h4>

  Project Cars 2 / Project Cars 3 / Assetto Corsa / DiRT Rally 2

  https://techbord.com باید دارای بازی های VR باشد: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  بازی های مسابقه ای در واقعیت مجازی به خوبی کار می کنند ، به ویژه اگر سخت افزار مناسبی برای آن دارید ، مانند فرمان و پدال.

  کسانی که به دنبال تجربه ای شبیه به سیم کارت هستند ، Project Cars 2 و Assetto Corsa را که دارای تعداد زیادی ماشین و پیست بازسازی شده هستند ، دوست خواهند داشت. برای بازی با حالت های حرفه ای و چندنفره.

  بسیاری دیگر از دونده های جدی و رقابتی سیم کارت مانند rFactor ، iRacing و RaceRoom از قابلیت VR پشتیبانی می کنند ، در حالی که پروژه جدید Project Cars 3 قطعاً هاردکور کمتر است و ممکن است بهتر باشد sui برای کسانی که به دنبال تجربه ای معمولی یا شبیه به بازی هستند ، مناسب است. کسانی که می خواهند از پیاده رو خارج شوند و به خاک و خاک برسند ، با DiRT Rally II در خانه خود احساس می کنند.

  Project Cars 2 موجود در Steam

  Project Cars 3 موجود در Steam

  Assetto Corsa موجود در Steam

  DiRT Rally II در Steam ، Oculus

  Flight Simulator

  https://techbord.com باید بازی های VR داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و فراگیر

  بازی های سیم کارت پرواز به یک اندازه قابل توجه و همه جانبه در VR. شبیه ساز پرواز مایکروسافت در اواخر سال 2020 برای پشتیبانی از واقعیت مجازی به روز شد ، و اگرچه دارای کنترل لمسی نیست ، اما با استفاده از جوی استیک بازی بسیار واقعی به نظر می رسد و بازیکنان می توانند از یک مکان نما موس سه بعدی برای تغییر سوئیچ ها و کنترل ها در کابین خلبان استفاده کنند. به Flight Simulator دارای گرافیک زرق و برق دار ، نسل بعدی است که بیش از دو پتابایت داده Bing Maps را با پلتفرم ابری Microsoft Azure ترکیب می کند تا دنیایی عکاسی برای پرواز شما ایجاد کند.

  در Steam ، Microsoft Store

  Star Wars: Squadrons

  https://techbord.com باید بازی های واقعیت مجازی داشته باشید: تجربه های سرگرم کننده و همهجانبه

  در نهایت ، اگر ترجیح می دهید در فضا پرواز کنید ، Star Wars Squadrons از هدست های VR پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد که در جهان خیالی غرق شوید. همه کشتی های مهم برای پرواز از جمله TIE Fighter ، X-Wing ، TIE Interceptor ، TIE Bomber ، TIE Reaper ، U-Wing ، B-Wing و TIE Defender در دسترس شما هستند. حدود ده ساعت گیم پلی مبارزه با سگ های فضایی در حالت داستان انتظار داشته باشید و می توانید مبارزه را به صورت آنلاین با سایر بازیکنان ادامه دهید.

  موجود در Steam ، فروشگاه Epic Games

خبرهای دیگر از امکانات