خبر

 • تک بورد - بازبینی موسیقی بازی ویدیویی: نسخه PC

  بازبینی موسیقی بازی ویدیویی: نسخه PC
  22 روز و 5 ساعت قبل

  ماه ها پیش ما یک ویژگی منتشر کردیم که برخی از به یاد ماندنی ترین موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی را برجسته می کند. جلسه طوفان فکری برای آن قطعه کاملاً گسترده بود ، اما به دلیل اختصار ، لیست فقط به هشت ورودی اصلی و دو عنوان تقدیرآمیز خلاصه شد - ما مطمئن نبودیم که دنباله ای وجود داشته باشد و احساس کردیم که هم Daytona USA و هم سندرم Techno خیلی ساده بود که بتوان آنها را براق کرد.

  خوانندگان ما درباره این موضوع بسیار مشتاق بودند ، خاطرات موسیقی متن مورد علاقه خود را به خاطر می سپارند و برخی از موارد واضح (که ما آنها را از دست داده ایم) خاطرنشان می کنند ، خواه ناآگاهی از یک بازی خاص یا صرفاً عدم موفقیت در این موضوع . یک چیز واضح بود: دنباله ای در نظم بود.

  ما در حال پیشبرد قسمت دوم هستیم که منحصراً بر موسیقی متن های برجسته بازی های رایانه شخصی تمرکز دارد. بله ، ما دستمان را پر کرده ایم زیرا مواد عالی زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بنابراین بیایید برخی از فراموش نشدنی ترین موسیقی بازی های ویدیویی مربوط به دوران رایانه را مرور کنیم.

  .clicktoplay {margin-top: 5px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .8em؛ padding-bottom: 10px؛ رنگ: # 607D8B؛ } #content p.byline، #content p.small {font-size: 0.8em؛ } فقط صفحه نمایشmedia و (عرض حداقل: 1000px) {.video-container {padding-bottom: 35.25٪؛ عرض: 70٪؛ حاشیه: 0 خودکار 25 پیکسل؛ }} فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 500px) {.clicktoplay {margin-top: 5px؛ text-align: درست؛ اندازه قلم: .65em؛ padding-bottom: 7px؛ نوع قلم: معمولی؛ }} Doom: 1993

  https://techbord.com بازبینی موسیقی بازی ویدیویی: نسخه PC \

  آیا می توان کل حق رای دادن را برای گنجاندن در این دوره از مسابقات در نظر گرفت؟ فکر می کنم وقتی آن سریال Doom باشد ، می تواند. تیرانداز اول شخص پیشگام در انتهای سال 1993 از id Software رها شد و بازی را برای همیشه تغییر داد. این موسیقی خسته کننده ، ریز ، بحث برانگیز ، سرگرم کننده بود ... و دارای یک موسیقی متن بد بود.

  موسیقی و جلوه های صوتی برای Doom اصلی توسط بابی پرنس ایجاد شد ، وی که کار خود را روی یک بازی قبلی با نام نرم افزار به پایان رسانده بود شاید با Wolfenstein 3D آشنایی داشته باشید.

  جالب اینجاست که پرنس برای سطوح خاصی موسیقی ننوشت زیرا بازی در زمان انجام وظیفه خود به پایان نرسید. در عوض ، این جان رومرو بود که بعداً وارد کار شد و تصمیم گرفت که کدام آهنگ ها را با چه سطوحی مرتبط کند.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  پرنس برای Doom II نیز سر تکان داد و در چندین پروژه دیگر نیز شرکت داشت سالها از جمله Duke Nukem II و Duke Nukem 3D و غیره.

  برای راه اندازی مجدد Doom 2016 ، id Software آهنگساز را میک گوردون استخدام کرد. کار Aussie در بازی به سال 2006 برمی گردد اما Doom جدید مهمانی او بود. گوردون این کار را جدی گرفت ، و راهی کاملاً منحصر به فرد برای خلق موسیقی پیدا کرد - و حتی موفق شد دزدکی حرکت در تخم مرغ های عید پاک باهوش که فکر می کرد هرگز پیدا نمی شود ، شود.

  سختی کار به عنوان Doom به بار نشست. برنده بهترین موسیقی / طراحی صدا از The Game Awards 2016 شد. گوردون حتی در این مراسم به صورت زنده اجرا کرد.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  Andrew Hulshult ، دیگر آهنگساز مشهور بازی های ویدیویی آمریکایی ، نیز وارد Doom mania شد . در سال 2016 ، او بازسازی کامل مدرن و حرفه ای موسیقی از Doom اصلی را منتشر کرد. این اثر ، تحت عنوان آلبوم بازسازی شده IDKFA: Full Doom ، بدون شک به او کمک کرد سایر کنسرت های این صنعت را ناخن بکشد ، که مقداری به آن خواهیم پرداخت.

  Myst: 1993

  \"

  Myst در اواخر سال 1993 قبل از یافتن راه برای Macintosh منتشر شد. کامپیوترهای ویندوز سال بعد. بازی حل معما کاملا حیرت انگیز بود ، همه چیزهای دیگر را با دنیای داستانی سرسبز ، مکانیک گیم پلی درخشان و صوتی حیرت انگیز از آب بیرون می کشید.

  به راحتی به عنوان یکی از 5 بازی برتر مورد علاقه من از بین می رود بارها و سالها این تاج را به عنوان پرفروش ترین بازی رایانه ای در اختیار داشت (تا زمانی که The Sims در سال 2002 آن را برنده کرد). این عنوانی است که من را به سمت بازی های رایانه ای سوق داده است ، اگرچه نیم دهه دیگر طول نکشید که اولین کامپیوتر خود را می گیرم و شروع به کاوش در عناوینی مانند Rainbow Six تام کلنسی ، مسابقات غیرواقعی و کارماگدون II می کنم.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  در Myst ، بازیکنان باید برای جمع آوری کتابهایی که آنها را به دنیای مختلف یا "سنین" منتقل می کند ، معماها را حل کنند. در این دوره ها ، بازیکن وظیفه پیدا کردن صفحات گمشده و بازگشت به جزیره میست را برای قرار دادن آنها در کتابهای مناسب خود برای ادامه داستان قرار می دهد.

  موسیقی بازی توسط رابین میلر ، که همچنین به عنوان طراح کلی هنر بازی. به نظر من ، این موسیقی است که واقعاً بازی را متمایز می کند.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  آهنگ های اختصاص داده شده به هر سن استادانه هستند. آنها راهی طولانی را برای ایجاد یک احساس غیرقابل انکار غوطه وری می کنند. هر آهنگ کاملاً متناسب است. و دوباره ، ما در حال صحبت کردن در مورد یک بازی هستیم که در این مرحله بیش از 25 سال سن دارد. در آن زمان انجام این کار آسان نبود.

  پیشگویی نیلی: 2005

  https://techbord.com مرور مجدد بازی ویدیویی موسیقی: PC Edition

  Indigo Prophecy ، که در خارج از آمریکای شمالی به Fahrenheit معروف است ، دومین نسخه مهم از بازی سازهای ویدئویی فرانسوی Quantic Dream بود. این به عنوان یک بازی اکشن و ماجراجویی که عمدتا به رویدادهای سریع زمان متکی است یا ورودی های کنترل کننده را فشار می دهد تا با توالی نشان داده شده در صفحه مطابقت داشته باشد ، صورتحساب دریافت می شود. در واقع ، این بیشتر یک داستان تعاملی برای ماجراجویی خود را انتخاب کنید.

  آهنگساز بازی ، آنجلو بادالامنتی ، با یک ارکستر کانادایی کار کرد تا امتیاز بازی را ضبط کند. بدالامنتی شاید بیشتر بخاطر کار در Twin Peaks ، مجموعه تلویزیونی رازآلود / ترسناک اوایل دهه 90 آمریکا شناخته شده باشد.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  در مصاحبه با 1up ، نویسنده و کارگردان پیشگویی نیلی ، دیوید کیج گفت که تنها توصیه به بادالامنتی این بود که فراموش کند در حال کار روی یک بازی ویدیویی است. در عوض ، او می خواست آهنگساز با این پروژه طوری رفتار كند كه گویی یك فیلم واقعی است.

  كیج گفت: «آنجلو بسیار پذیرا و ذهن باز بود. "هنگامی که او باعث شد من اولین مضمونی را که برای لوکاس نوشت در سکانس آغازین بشنوم ، واضح بود که موضوع درستی است. این احساساتی بود که به دنبالش بودم ، این احساس تاریک ، حماسی و انسانی که من ناامید از شنیدن آن بودم. "

  برای پخش موسیقی فیلم کلیک کنید

  فارنهایت علاوه بر این چهار آهنگ از گروه راک کانادایی Theory of a Deadman را ارائه می دهد دومین آلبوم استودیویی آنها ، بنزین.

  مهمترین مورد بدون شک سانتا مونیکا بود ، که اگر به یاد بیاورم ، در زمان اعتبارات پایان بازی بازی می کرد. خداحافظی هم آهنگ با کیفیتی بود ، اما فکر نمی کنم که این محبوبیت سانتا مونیکا باشد.

  Terraria: 2011

  https://techbord.com Revisiting Music Video Music: PC Edition \

  Terraria یک بازی ماجراجویی ماسهبازی 2 بعدی است که در مه 2011 راه اندازی شد. این عناصر ساخت ، اکتشاف ، اکشن و مبارزه با یک سبک هنری گرافیکی 16 بیتی است که بسیار شبیه بازی هایی مانند Super Metroid یا Minecraft است.

  در واقع ، Terraria چیزی فراتر از شباهت های بصری اولیه با Super Metroid دارد. مانند SNES classic ، از موسیقی متن فوق العاده ای نیز برخوردار است که در ایجاد یک محیط گیم پلی همهجانبه نقش مهمی دارد. برای من شخصاً ، این کار با آهنگ عالی Overworld Day شروع می شود.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  این آهنگ تقریباً بی گناه است ، اکتشاف را تشویق می کند و بازیکن را به آزمایش عناصری مانند ساخت و ساخت پناهگاه دعوت می کند.

  هرچه روز به شب می رسد ، موسیقی پس زمینه بیشتر لرزان می شود. شروع به فرو رفتن در زمین کنید و موسیقی دوباره تغییر کند ، این بار به چیزی که حتی بیشتر یادآور چیزی است که ممکن است در یک بازی Metroid بشنوید. وارد منطقه رئیس شوید و به سرعت متوجه می شوید که زمان آن فرا رسیده است که وارد نبرد شوید.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  این درخشش کاری است که اسکات لوید شلی آهنگساز با موسیقی متن Terraria انجام داده است - با آنچه اتفاق می افتد سازگار است روی صفحه و واقعا غوطه وری را تقویت می کند. طولی نمی کشد که همه چیز را در مورد این واقعیت فراموش کنیم که شما در حال بازی یک بازی هستید که از نظر بصری نسبت به آنچه امروزه به عنوان پیشرفته محسوب می شود ، ابتدایی است.

  System Shock 2: 1999

  \"

  System Shock 2 در سال 1997 زندگی خود را به عنوان چیزی کاملاً متفاوت آغاز کرد. Looking Glass Technologies سیستم اصلی شوک را در سال 1994 راه اندازی کرد. چند سال بعد ، چند نفر از کارکنان Looking Glass از جمله Ken Levine شرکت را ترک کردند تا استودیوی توسعه دهندگان خود ، Irrational Games را ایجاد کنند. سرنوشت Glass Glass به زودی با تلفن تماس گرفت و از آنها پرسید که آیا می خواهند وارد بازی شوند و بازی ای را که ممکن است بخواهند بسازند پیشنهاد دهند. بلافاصله ، آنها به فکر سیستم شوک 2 افتادند.

  لوین گفت که مشکل اولیه طراحی این بود که چگونه چنین بازی را بدون تجملات مجوز واقعی سیستم شوک بسازیم. سرانجام ، Electronic Arts در اوایل سال 1998 به عنوان ناشر ثبت نام کرد که به این معنی بود که آنها می توانند از نام System Shock استفاده کنند.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  برای بازی به اندازه بازی System Shock 2 ، موسیقی ممکن است حتی بهتر باشد . این آهنگ توسط جاش رندال ، رامین جوادی و اریک بروزیوس ساخته شده است و چیز دیدنی کمتری ندارد. Med Sci 2 به سرعت مورد علاقه من قرار می گیرد و Ops 1 به من قدرتمندی The Legend of Zelda در سطح نه لرزش را می دهد.

  برای پخش موسیقی فیلم کلیک کنید

  Randall ، همچنین به عنوان Robotkid شناخته می شود ، به عنوان مدیر خلاق در موسیقی هارمونیکس ، جایی که او در پروژه هایی مانند Guitar Hero و Rock Band کار می کرد. جاوادی شاید بیشتر به خاطر به ثمر رساندن موفقیت هایی مانند Game of Thrones ، Westworld و فیلم Iron Man در سال 2008 شناخته شود. Brosius ، عضو سابق گروه Tribe ، همچنین مسئول ساخت موسیقی سه بازی اول Thief بود.

  غروب: 2018

  https://techbord.com Revisiting Music Video Game Music: PC Edition \

  Dusk یک تیرانداز اول شخص یکپارچهسازی با سیستمعامل از David Szymanski است که از کلاسیک هایی مانند Doom و Half-Life الهام گرفته شده است. این بازی بسیار شبیه تیراندازی های اول شخص اول است ، به بازیکنان مأموریت دارد که در هنگام مبارزه با موجودات اهریمنی به خروج از هر مرحله برسند ، قدرت ها را جمع کنند و اسرار را در این راه پیدا کنند.

  چه چیزی Dusk را در رادار من قرار داد ، موسیقی متن فیلم قاتل آن بود.

  برای پخش موسیقی فیلم کلیک کنید

  در غروب غوطه ور شوید و منتظر یک تغذیه بدون توقف از فلز ترش باشید و ناامید خواهید شد. در عوض ، آنچه شما می گیرید بیشتر موسیقی پس زمینه آرام است که فقط در صحنه های نبرد شدید رپ می کند. اما هنگامی که این کار داغ و سنگین می شود ، آه پسر موسیقی خوب است.

  بی پایان آهنگ مورد علاقه من از موسیقی متن ، دست به پایین است ، به طوری که آن را به لیست پخش موسیقی روزمره خود اضافه کردم . Departure to Destruction آهنگ دیگری است که با دقت بیانگر آنچه Andrew Hulshult آهنگساز سعی کرده با Dusk به سرانجام برساند.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  اگر شکایتی وجود دارد ، فاصله بین آهنگ های هاردکور در بازی بسیار زیاد است. اما ، به راحتی می توانید موسیقی متن اصلی بازی را در سرویس پخش جریانی مورد علاقه خود یا در YouTube بارگذاری کنید.

  Max Payne: 2001

  https://techbord.com Revisiting Music Game Music: PC Edition \

  ماکس پین همیشه به عنوان یکی از آن بازیها احساس شده است که هرگز به آن اعتبار واقعی نرسیده است ، فقط اندکی از تاریخ تجدیدنظرطلب است.

  تیرانداز سوم شخص پس از پرتاب در تابستان 2001 با موجی از بررسی های معمولاً مطلوب روبرو شد و در فصل جوایز از جمله بهترین بازی رایانه ای سخت افزارهای زیادی را به خانه برد. افتخارات سال 2001 از آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا. همچنین در چندین بخش از جمله بهترین گرافیک و بهترین صدا جایزه انتخاب خوانندگان IGN را از آن خود کرد.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  دو دنباله تولید شد ، همچنین اقتباس فیلم کامل با بازی مارک والبرگ و میلا کونیس ساخته شد. . این بازی همچنین در زمره اولین بازی های ویدیویی بود که مکانیک زمان گلوله را با موفقیت پیاده سازی کرد. موسیقی متن آن نیز بسیار خوب بود.

  موسیقی در بازی توسط Kärtsy Hatakka و Kimmo Kajasto ساخته شده است. گرچه هیچ آهنگی وجود ندارد که بتواند خود را در مغز شما بسوزاند ، اما Killer Suits و Graphic Novel هر دو نمونه بسیار خوبی از نوع فضایی هستند که موسیقی متن به شما کمک کرده است.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  با این یکی ، این بیشتر در مورد مجموع قطعات آن است. من فکر می کنم این برای بازی به طور کلی ، حق رای دادن و به خصوص موسیقی متن صدق می کند.

  var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛ Mirror \ \'Edge: 2009

  https://techbord.com بازبینی موسیقی بازی ویدیویی: نسخه PC \

  اگر بازی ای در این لیست با موسیقی متن خود فضای خالصی را به دنبال داشته باشد ، Mirror\'s Edge همین است.

  در اواخر سال 2008 منتشر شد ، این پلتفرم اکشن ماجراجویی هنگام عبور از پشت بام ها با کنترل Faith Connors به ​​بازیکنان وظیفه می کند ، در امتداد دیوارها می رود ، از لوله ها بالا می رود و سایر اقدامات آکروباتیک خطرناک را برای لغزش دشمنان گذشته انجام می دهد. به طور خلاصه ، این یک بازی درباره پارکور است.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  به نظر می رسد پارکور نوعی فعالیت است که در آن واقعاً باید در منطقه باشید ، طرز فکر صحیح. موسیقی در بازی ، بدون شک همانطور که برای بازیکنان واقعی پارکور انجام می شود ، می تواند کمک زیادی کند تا سرتان را در جای مناسب قرار دهید.

  موسیقی در Mirror\'s Edge توسط مگنوس بیرگرسون ساخته شده است ، گرچه ممکن است او را با نام هنری اش ، Solar Fields ، بهتر بشناسید. Birgersson یک هنرمند مشهور موسیقی الکترونیکی سوئدی است که روی عنوان اصلی و دنباله آن Mirror\'s Edge Catalyst کار کرده است.

  برای پخش موسیقی متن کلیک کنید

  اگر دوست دارید آنچه از نسخه اصلی شنیده اید ، آنجا وجود دارد دلیل کمی برای مشکوک بودن به کار Fields در بازی دوم نیز مورد توجه شما قرار نخواهد گرفت.

  ادامه مطلب را بخوانید. بازی در TechSpot 26 Years of the Elder Scrolls در حال بازدید از 8 بیتی و 16 بیتی موسیقی بازی های ویدیویی بهترین بازی های رایانه ای (باید بازی کنید) 10 بازی برای خنک کردن و کاهش استرس .subDriveRevBot {حاشیه: 30px 0 25px ؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: تمام مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات