خبر

 • تک بورد - امنیت زندگی دیجیتالی خود ، قسمت اول: اصول اولیه

  امنیت زندگی دیجیتالی خود ، قسمت اول: اصول اولیه
  14 روز و 8 ساعت قبل

  در اولین قسمت از دو بخش ، برخی اقدامات امنیتی را که همه باید انجام دهند ، مرور می کنیم.
  من این روزها بیشتر وقت خود را صرف بررسی جنبه های زشت تر زندگی دیجیتال می کنم - تکنیک ها ، ابزارها و شیوه های مجرمان سایبری را برای کمک بررسی می کنم. مردم بهتر است در برابر آنها دفاع کنند. این تفاوت کاملاً با روزهای من در Ars Technica ندارد ، اما این به من این امر را تحمل می کند که چقدر برای افراد عادی سخت

  حتی کسانی که خود را در مورد جرایم سایبری و تهدیدات امنیتی آموزش دیده اند - و هر آنچه را که به آنها آموزش داده اند انجام می دهند - می توانند قربانی شوند (و انجام دهند!) حقیقت این است که با زمان ، منابع و مهارت کافی می توان همه چیز را هک کرد.

  کلید محافظت از زندگی دیجیتالی شما این است که آن را تا آنجا که ممکن است گران و غیر عملی کنید تا کسی که تمایل به سرقت دارد. مواردی که برای امنیت ، امنیت مالی و حریم خصوصی شما مهم است. اگر مهاجمان دریافت اقلام شما را بسیار دشوار یا گران قیمت بدانند ، این احتمال وجود دارد که آنها به سادگی به یک هدف آسان تر حرکت کنند. به همین دلیل ، مهم است که راه های سرقت یا نشت اطلاعات حیاتی را ارزیابی کنید - و محدودیت های حفاظت از این اطلاعات را درک کنید. مقاله امنیت سایبری بدون حداقل یک عکس سهامدار در ماسک اسکی با یک لپ تاپ؟ " src = "https://techbord.com/picsbody/2110/6781-1.jpg" alt = "https://techbord.com امنیت زندگی دیجیتالی خود ، قسمت اول: اصول اولیه"> بزرگنمایی/آیا واقعاً فکر می کردید که می توانیم از امنیت سایبری عبور کنیم؟ مقاله بدون حداقل یک عکس در انبار با ماسک اسکی با یک لپ تاپ؟ Pinopic / Getty Images

  در بخشی از راهنمای ما برای تأمین امنیت زندگی دیجیتالی ، ما به طور مختصر در مورد این روند صحبت خواهیم کرد و در مورد اقدامات اساسی که هر کسی می تواند برای کاهش خطرات دستگاه های خود انجام دهد. در قسمت دوم ، چند روز آینده ، ما اقدامات گسترده تری را برای حفاظت از هویت دیجیتال ، همراه با برخی اقدامات ویژه برای افرادی که ممکن است با خطرات بالا مواجه شوند ، خواهیم داشت. اما اگر به دنبال نکاتی در مورد قطره های ساندویچ کره بادام زمینی هستید تا کارت های داده را به صورت ناشناس در ازای پرداخت ارزهای رمزپایه منتقل کنید ... متأسفانه نمی توانیم به شما کمک کنیم.

  شما بتمن نیستید

  مدتی پیش ، ما مدل سازی تهدید را پوشش دادیم - عملی که شامل برخی از مواردی است که در بالا توضیح داده شد. یکی از مهمترین جنبه های مدل سازی تهدید ، تعیین میزان قابل قبول ریسک شما است.

  تبلیغات

  ما دائماً ارزیابی های سطح ریسک را انجام می دهیم ، شاید ناخودآگاه-مانند قضاوت درباره اینکه آیا عبور از خیابان امن است. برای از بین بردن تهدید تصادف با اتومبیل ، یا باید تونلی در زیر یا پلی روی خیابان بسازید ، یا می توانید اتومبیل ها را کاملاً ممنوع کنید. چنین اقداماتی برای فردی که از خیابان عبور می کند در مواقعی که ترافیک کم است بسیار مفرط است ، اما در صورت نیاز بسیاری از مردم برای عبور از خیابان - یا اگر خیابان در اصل یک مرکز خرید عابران پیاده باشد ، می تواند کاهش خطر مناسبی باشد.

  این پسر در واقع بتمن هم نیست ، اما بسیار بیشتر از ما به بتمن بودن نزدیک است. (این بازیگر فضانورد Auri Aminpour در کنار Batmobile خود است. شریر!) بزرگنمایی/این شخص نیز در واقع بتمن نیست ، اما از ما به بتمن بودن بسیار نزدیکتر است. . مگر اینکه شما بتمن باشید-با ذخایر وسیع منابع ، هویت مخفی برای محافظت در برابر جنایتکاران و همه اعضای کمیسیون نیروی انتظامی و عواقب مرگ و زندگی در صورت افشای اطلاعات شما-نیازی به امنیت بتمن ندارید. معیارهای. (مطمئناً مواقعی وجود دارد که حتی اگر بتمن نیستید به امنیت بیشتری احتیاج دارید ؛ ما در نیمه دوم این راهنما به آن شرایط خاص می پردازیم.)

  برای کسانی که می خواهند قفل کنند همه چیز بدون خروج از اینترنت و انتقال به یک پناهگاه در نیوزلند رو به زوال است ، اولین قدم این است که موارد زیر را ارزیابی کنید:

  چه چیزهایی در زندگی دیجیتالی من می تواند اطلاعات حیاتی مربوط به امور مالی ، حریم خصوصی و ایمنی من را به من بدهد؟ برای به حداقل رساندن این خطرات چه می توانم انجام دهم؟ چقدر تلاش برای کاهش ریسک متناسب با خطراتی است که با آن روبرو هستم؟ در واقع چقدر تلاش می توانم انجام دهم؟

  کاهش سطح حمله شخصی شما

  اولین س aboveال فوق مربوط به تهیه فهرست موجودات زندگی دیجیتالی شماست که می تواند توسط مجرمان (یا یک شرکت بی پروا ، کارفرما یا موارد مشابه) مورد سوء استفاده قرار گیرد. برای سود در هزینه شما یا می تواند شما را در موقعیت آسیب پذیر قرار دهد. یک لیست نمونه ممکن است شامل تلفن و سایر دستگاه های تلفن همراه ، رایانه شخصی ، شبکه خانگی ، حساب های رسانه های اجتماعی ، حساب های بانکی و مالی آنلاین و کارت های اعتباری و هویت فیزیکی شما باشد. ما قصد داریم چند مورد اول را در اینجا پوشش دهیم ؛ بیشتر در قسمت دوم توضیح داده می شود.

  تبلیغات

  هر یک از این موارد "سطح حمله" را ارائه می دهد - فرصتی برای شخصی که از آن جزء برای دسترسی به داده های شخصی شما سوء استفاده کند. چقدر از سطح حمله شما حال حاضر به عوامل زیادی بستگی دارد ، اما می توانید با برخی اقدامات مقابله ای اساسی ، فرصت های سوء استفاده از این موارد را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. هویت های دیجیتالی. آنها همچنین عادت دارند با گم شدن ، دزدیده شدن یا بیهوش شدن توسط دیگران در حالی که مراقب آنها نیستیم ، از کنترل فیزیکی مستقیم ما خارج شوند.

  دفاع در برابر تلاش های گاه به گاه برای بدست آوردن اطلاعات شخصی در تلفن هوشمند (برخلاف تلاش های نیروی انتظامی ، مجرمان پیچیده یا بازیگران دولتی) بسیار ساده است.

  ابتدا ، اگر از در خانه ، همیشه باید دستگاه خود را قبل از خاموش کردن قفل کنید ، بدون استثنا. تلفن شما باید با امن ترین روشی که با آن راحت هستید قفل شود-به شرطی که یک پین 4 رقمی نباشد ، که دقیقاً بی فایده نیست اما قطعاً در مجاورت بی فایده ای است. برای امنیت بیشتر ، از گذرواژه یا گذرواژه ای استفاده کنید که حداقل شش نویسه - و ترجیحاً طولانی تر باشد. اگر از تشخیص چهره یا باز کردن قفل اثر انگشت در تلفن خود استفاده می کنید ، این نباید خیلی ناراحت کننده باشد.

  برداشت هنرمند از شخصی که تلفن همراه را هک کرده است. (در واقع ، تلفن ها در واقع نگویید بزرگنمایی / تصور هنرمند از شخصی که تلفن همراه را هک کرده است. (در واقع ، تلفنها در واقع نمی گویند "هک شده است!" تا به شما هشدار دهد که هک شده اید. اگر آنها این کار را انجام دهند بسیار ساده تر خواهد بود.) D-Keine / Getty Images

  دوم ، دستگاه خود را روی بلافاصله پس از قفل شدن به رمز عبور نیاز دارید. تاخیرها به این معنی است که شخصی که تلفن شما را می گیرد ، می تواند در صورت به موقع صفحه نمایش داده های شما را دریافت کند. علاوه بر این ، مطمئن شوید که دستگاه شما طوری تنظیم شده است که حداکثر 10 بار پسورد اشتباه را پاک کند. این امر به ویژه در صورتی که گذرواژه طولانی تری تنظیم نکرده باشید بسیار مهم است.

  همچنین به طور مرتب از تلفن خود پشتیبان گیری کنید. اگر نگران حریم خصوصی هستید ، مطمئن ترین راه برای پشتیبان گیری از داده ها پشتیبان گیری رمزگذاری شده در رایانه شخصی شما است. با این حال ، اکثر دارندگان دستگاه های iOS می توانند با اطمینان از داده های خود در iCloud پشتیبان گیری کنند (به شرط داشتن iOS 13 یا بالاتر). مسافت پیموده شده شما با پیاده سازی های مختلف Android و برنامه های پشتیبان متفاوت خواهد بود.

  در همین راستا ، مطمئن شوید که جدیدترین نسخه سیستم عامل تلفن موجود را نصب کرده اید تا از استفاده دیگران از دور زدن های امنیتی شناخته شده جلوگیری کنید. برای iOS ، این به طور کلی ساده است - هنگامی که دستگاه شما از شما می خواهد ارتقا دهید ، این کار را انجام دهید. وضعیت ارتقاء در Android تا حدودی پیچیده تر است ، اما همان توصیه کلی صادق است: هر زمان سریعتر ارتقا دهید. (یک مکتب فکری وجود دارد که می گوید برای رفع اشکالات باید آخرین به روزرسانی ها را متوقف کنید ، اما رعایت این توصیه شما را در موقعیتی قرار می دهد که ممکن است دستگاه شما دارای آسیب پذیری های قابل استفاده باشد. شما می توانید این آسیب پذیری ها را کاهش دهید با ارتقا.)

خبرهای دیگر از امکانات