خبر

 • تک بورد - ابرانسانی: آینده ایمیل یا اتلاف بی نظیر پول؟

  ابرانسانی: آینده ایمیل یا اتلاف بی نظیر پول؟
  3 روز و 22 ساعت قبل

  طی دو ماه گذشته ، من از Superhuman استفاده کرده ام ، صاحبان استارت آپ های سیلیکون ولی که فقط ایمیل دعوت می کند ، سوگند می خورند. Rahul Vohra ، خالق Superhuman ، با لیست انتظار 250،000 کاربر طولانی ، آن را به عنوان "Gmail ، اگر امروز ساخته شده بود ، نه یک دهه پیش" تبلیغ می کند.

  با پردازش داخلی زبان طبیعی ، و نوید "قاعده 100 میلی ثانیه" - دسترسی همه عملکردها در کسری از ثانیه - Superhuman قطعاً کارهای زیادی را برای آن انجام می دهد. اما با 30 دلار در ماه برای آنچه در اصل برنامه ای است که در بالای Gmail ساخته شده است ، همچنین سوالاتی راجع به ارزش ایجاد می کند.

  آیا ارزش هیاهو دارد؟ آیا این آینده ایمیل است یا فقط Gmail دیگری است که می خواهد آن را انجام دهد؟ و آیا ارزش آن 360 دلار در سال است؟ بیایید بفهمیم.

  https://techbord.com Superhuman: آینده ایمیل یا هدر رفتن بی نظیر پول؟

  می توانید در لیست انتظار Superhuman ثبت نام کنید ، اما در بیشتر موارد خیلی چیز دیگری نیست.

  یک فرآیند حمل و نقل شدید

  در حال حاضر ، سوال اصلی با Superhuman این نیست که آیا شما باید از آن استفاده کنید یا نکنید: این است که آیا می توانید یا نه. سرویس گیرنده ایمیل سالهاست که کاملاً کامل است. با این حال ، هنوز در یک بتا بسته و فقط دعوت شده است. کاربران موجود می توانند برای سایر علاقه مندان دعوت نامه ارسال کنند. با این حال ، پایگاه کاربری واقعی بسیار اندک است. در حال حاضر حدود 20،000 نفر در Superhuman حضور دارند. لیست انتظار بیش از ده برابر بزرگتر است.

  این نوع وضعیت بسیار "کسی است که شما می شناسید" است. چگونه دعوت شدم؟ من مدیر محتوا در یک آژانس بازاریابی دیجیتال مستقر در LA هستم و با افرادی در اکوسیستم راه اندازی Silicon Valley کار می کنم. من کسی را دیدم که هنگام تماس با بزرگنمایی از Superhuman استفاده می کرد و بی شرمانه درخواست دعوت کرد.

  https://techbord.com Superhuman: آینده پست الکترونیکی یا اتلاف بی نظیر پول؟

  اولین قدم در یک سفر طولانی در حال پرواز

  فقط با دعوت بتا بسته ، شما فکر می کنید گرفتن دعوت قسمت سختی بود ، درست است؟ حتی نزدیک نیست گرفتن دعوت فوق العاده انسانی فقط اولین قدم است. در مرحله بعدی ، یک فرایند پردازنده طاقت فرسا و طاقت فرسا وجود دارد که ظاهراً برای روحیه بخشیدن به افرادی که با یک پروفایل کاربری خاص مناسب نیستند ، طراحی شده است. شما باید یک پرسشنامه گردش کار را پر کنید ، با جزئیات مربوط به نقش شغلی خود و نحوه استفاده از ایمیل.

  این فقط برای بازخورد کاربر یا حتی برای سفارشی کردن تجربه Superhuman برای تأمین نیازهای شما نیست. . اگر در نمایه "مناسب" مناسب نیستید ، یا اگر از رایانامه ای استفاده می کنید که Superhuman از آنها پشتیبانی نمی کند (برای مثال اگر صندوق ورودی یکپارچه تنظیم کرده باشید) ، تا آنجا که دریافت می کنید. برخی از این س questionsالات عجیب و غریب خاص هستند - شما باید به Superhuman بگویید که آیا از SSD استفاده می کنید یا نه ، و مثلاً سالی که کامپیوتر شما در آن ساخته شده است.

  پرسشنامه برای من کاملاً روان بود: من یک تصمیم گیرنده در یک شرکت متوسط ​​هستم. ایمیل های زیادی دریافت می کنم. من یک SSD (یا سه) دارم و نه ، از صندوق ورودی یکپارچه استفاده نمی کنم. دعوت شدی؟ عالی. ازمون شخص خاص عبور کردید؟ خارق العاده است ، اما شما هنوز هم نیازی به استفاده از Superhuman ندارید. در پایان همه اینها ، دعوت نامه ای برای تماس رو به من ارسال شد.

  ابتدا باید از طریق Calendly در یک تماس 30 ساعته در حال انجام شماره گیری باشید. از آنجا که تیم Superhuman مستقر در کالیفرنیا است ، یافتن یک شکاف زمانی که کارساز باشد دشوار است. بعد از وفل زدن زیاد و برگشت - که مربوط به لغو تماس Superhuman بود زیرا ما چند دقیقه با تأخیر تماس گرفتیم ، سرانجام موفق شدم یک اسلات رایگان بگیرم - حدود ساعت 12 صبح به وقت محلی. در آن زمان ، من خسته شده بودم ، به طرز باورنکردنی اذیت شدم ، اما به طرز عجیبی هم مجذوب شدم: چه برنامه ای باعث می شود از این همه حلقه پرش کنید؟ چه چیزی ممکن است ارزش گذراندن همه اینها را داشته باشد؟ من از ساعت 12 صبح زوم خود را با Nola * (نام تغییر کرده) از Superhuman دریافت کردم. در حدود پنج دقیقه ، همه چیز روشن تر شد.

  آموزش ویژه ای لازم است: کنار آمدن با روش Superhuman برای انجام کارها

  معلوم می شود که تماس روی خط فقط یک مرحله "انحصار" اضافی نبوده است. Superhuman اگرچه به Gmail متصل می شود ، ایمیل را به روشی کاملاً متفاوت اداره می کند. رابط کاربری ممکن است در نگاه اول به اندازه کافی شبیه به نظر برسد ، اما تفاوتهای اساسی در نحوه "انجام" کارهای Superhuman وجود دارد.

  همانطور که نولا توضیح داد ، ایده اصلی Superhuman ضربه زدن به چیزی است که آنها دوست دارند "صندوق ورودی صفر" باشد. ، "هنگامی که ایمیل معلق و بدون تعلیق ندارید. همه چیز در مورد رابط Superhuman به این منظور طراحی شده است که شما را در سریعترین زمان ممکن به "صندوق ورودی" برساند.

  https://techbord.com Superhuman: آینده ایمیل یا هدر رفتن بی نظیر پول؟

  میانبرها و موارد دیگر: به حداکثر رساندن کارایی

  یکی از راه های انجام این کار تأکید بر میانبرهای صفحه کلید است . میانبرها در همه جا در Superhuman وجود دارند و این براساس طراحی است. در حالی که کنش متقابل موش وجود دارد ، این بیشتر یک عقب است. همانطور که نولا اشاره کرد ، اشاره و کلیک کردن بر روی نمادهای UI به طور قابل توجهی بیشتر از استفاده از میانبرها زمان می برد.

  با استفاده از وانیل جیمیل ، این امر به کمی آموزش مجدد نیاز دارد. با این وجود میانبرها کاملاً شهودی هستند: برای حرکت در موارد صندوق ورودی از کلیدهای جهت دار استفاده می کنید. Enter شما را وارد یک موضوع می کند ، در حالی که R شما را برای پاسخ مستقیم می کند. E یک موضوع را به عنوان "تمام شده" مشخص می کند. این موضوع آن را از صندوق ورودی Superhuman خارج می کند ، خواه به آن پاسخ نداده باشید یا نه - ایده اینجا این است که مکالمه هایی را که با آنها "انجام شده" از موضوعاتی که باید روی آنها تمرکز کنید مرتب کنید.

  Superhuman حتی ایده میانبرها را به سطح متن ایمیل های شما می رساند. گزینه "Snippet " به شما امکان می دهد عبارات الگویی ایجاد کنید (به عنوان مثال ، "من می خواهم با شما پیگیری کنم.")

  https://techbord.com Superhuman: آینده ایمیل یا اتلاف تاریخی ارزش پول؟

  ایجاد قطعه هایی برای استفاده

  وقتی ایمیل را تایپ می کنید ، Ctrl + را فشار دهید ؛ (نقطه ویرگول) و شما لیستی از این قطعه ها را برای افزودن فوری به آنها اضافه خواهید کرد ، با صرفه جویی در وقت.

   https://techbord.com Superhuman: آینده پست الکترونیکی یا هدر رفتن بی نظیر پول؟

  عملی ساختن قطعه ها

  تاکنون ، بنابراین ملایم جالب هنگامی که Ctrl + K را می زنید Superhuman به خودی خود می آید. این کلید ترکیبی "مرکز فرماندهی" را با تعدادی عملکرد ارائه می دهد. اما جالبتر اینکه ، به شما امکان می دهد دستوراتی را که Superhuman سپس با استفاده از پردازش زبان طبیعی (NLP) تجزیه می کند ، تایپ کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در مورد یک پیام خاص یادآوری کنید ، می توانید چیزی مانند "فردا صبح به من یادآوری کنید" را تایپ کنید ، و برنامه از بقیه مراقبت خواهد کرد.

  https://techbord.com Superhuman: آینده ایمیل یا اتلاف تاریخی ارزش پول؟

  مرکز کنترل

  با تأکید فراوان انسان بر فیلتر کردن هرزنامه ، ایده خوبی است که بدانید چگونه این کار در برنامه انجام می شود. در اینجا دو سطح عملکرد وجود دارد. Superhuman در Gmail ساخته شده است ، بنابراین برای شروع کار الگوریتم فیلتر اسپم Gmail خود Gmail را اهرم می کند. این به این معنی است که پیامهایی که گوگل فکر می کند هرزنامه نیست ، به صندوق ورودی شما راه پیدا نمی کند.

  https://techbord.com Superhuman: آینده ایمیل یا اتلاف تاریخی ارزش پول؟

  Superhuman جزئیات مربوط به گیرنده ایمیل شما را کشف و ارائه می کند: این می تواند به شما کمک کند تلاش برای شخصی سازی تبلیغات بازاریابی سرد

  جایی که Superhuman از نظر ویژگی لغو اشتراک فوری خود را متمایز می کند. با فشار دادن Ctrl + U روی هر ایمیل ، اشتراک شما به صورت خودکار در لیست لغو می شود. همچنین شما گزینه ای را برای حذف کردن یا علامت گذاری هر پست از لیست پستی خاص خواهید داشت.

  اگر هرزنامه در صندوق ورودی شما جمع شود ، این یک گزینه عالی است. من نامه های باز نشده زیادی دارم و بیشتر آنها پیام های اسپم تصادفی هستند. نشستن با Superhuman و استفاده از Ctrl + U به من کمک کرد تا طی چند دقیقه از شر هزاران پیام ناخواسته خلاص شوم.

   https://techbord.com Superhuman: آینده ایمیل یا هدر دادن بی نظیر پول؟

  ویژگی Superhuman " لغو اشتراک "قدرت ارزشش را دارد ... برای برخی از کاربران

  به نظر می رسد دیدن Gmail با میانبرها با قیمت 30 دلار در ماه بسیار زیاد است ، اما این فروش Superhuman کوتاه است. تمرکز "صندوق ورودی صفر" تأکید بر این دارد که کار از کار خارج شود. شخصاً هر روز حدود 15-30 دقیقه در من صرفه جویی می کند ، در غیر این صورت می خواهم حجم بالایی از پیام ها را در Gmail جستجو کنم. از نظر بهره وری ، این 30 دقیقه است که می تواند در جای دیگری صرف شود و قطعاً ارزش آن از قیمت برچسب Superhuman 30 دلار در ماه بیشتر است.

  آیا این برای همه ارزش دارد؟ تا زمانی که صاحب مشاغل نباشید یا نقش دیگری داشته باشید که روزانه به طور بالقوه ده ها ایمیل ارسال می کنید ، Superhuman به اندازه کافی ارزش کافی برای توجیه قیمت درخواستی را اضافه نمی کند. این در مورد تریاژ در شرایطی است که ایمیل بیش از حد زیاد است. اگر روزانه یا دو نامه دریافت کنید ، صندوق ورودی استاندارد Gmail شما همچنان به شما خدمات خوبی ارائه می دهد.

  این برای Superhuman به چه معناست؟

  Superhuman تجربه ایمیل بهتر و بی نظیری از Gmail است. هیچ سوالی در این مورد وجود ندارد اما از نظر ارزش ، دشوار است که آن را به عنوان یک رقیب واقعی برای Gmail یا حتی سایر سرویس گیرندگان پست الکترونیکی ، همانطور که در حال حاضر وضعیت دارد ، ببینید. برای اکثر کاربران ، Superhuman عملکرد کافی برای توجیه قیمت درخواست خود را ارائه نمی دهد.

  به نظر می رسد این رقابت چگونه به نظر می رسد ، اما رقابت واقعی در اینجا از Gmail ، پلت فرم Superhuman است. ساخته شده در بالای ، و Microsoft Outlook. برنامه های دیگر "جایگزینی صندوق ورودی" مانند ژوئن ، نیوتن میل و صندوق ورودی خود Google بدون اینکه در طولانی مدت مهم باشند ، آمدند و رفتند.

  برخی از اینها یک ایمیل کاملاً جدید ارائه می دهند تجربه ، حتی در مقایسه با Superhuman. به عنوان مثال ، Spike رشته های ایمیل شما را به یک رابط پیام رسانی فوری مانند Slack تبدیل می کند. از طرف دیگر ، ژوئن.ای ، صندوق ورودی شما را به ارتباطات شخصی و پیام رسانی تجاری تقسیم می کند. آیا در مقابل یک قبرستان از کل مشتری های ایمیل نیز وجود دارد ، آیا Superhuman آنچه را که برای موفقیت لازم است دارد؟

  به نظر می رسد سرمایه گذاران چنین عقیده ای دارند. Superhuman در حال حاضر نزدیک به 300 میلیون دلار ارزش گذاری شده است و دلیل خوبی برای تمام سرمایه سرمایه گذاری خطرپذیر وجود دارد: بسیاری از کارهایی که انجام می دهد ، از کلیدهای میانبر فوق العاده نیرو گرفته تا پردازش NLP نشان دهنده آینده آنچه مشتریان پست الکترونیکی "عادی" در 3 و 3 به نظر می رسند ، است. 5 سال. گوگل خود احتمالاً تعاملات مبتنی بر هوش مصنوعی را در صندوق ورودی دو برابر خواهد کرد و ما از دیدن به روزرسانی های تکراری Gmail که سرعت و قابلیت UI را به آنچه اکنون Superhuman ارائه می دهد نزدیک می کنیم تعجب نخواهیم کرد.

  و در حالی که این قطعاً در اینجا و در حال حاضر منحصر به فرد است ، ما انتظار داریم که Superhuman در سالهای آینده مخاطبان گسترده تری را هدف قرار دهد. این برنامه در حال حاضر نرخ تخفیف برای معلمان و دانش آموزان ارائه می دهد. اولین چیزی که احتمالاً پشتوانه آن بودجه VC است؟ آن 30 دلار قیمت اشتراک. اما این همه ماجرا نیست: همانطور که سایر سرویس گیرندگان ایمیل توانایی های خود را تقویت می کنند ، Superhuman برای توجیه قیمت گذاری و موجودیت خود باید چند قدم جلوتر بماند. اما اگر به رشد خود ادامه دهد ، بدون شک Superhuman می تواند خود را به عنوان نسخه بتا دائمی ایمیل طاقچه ای پیدا کند.

  اعتبار مستند: Adam Solomon

  .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ background-size: حاوی؛ background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، به این معنی: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات