خبر

 • تک بورد - آیا می دانید؟ 14 واقعیت عجیب اما واقعی فناوری

  آیا می دانید؟ 14 واقعیت عجیب اما واقعی فناوری
  29 روز و 22 ساعت قبل

  در طرح بزرگ مسائل ، می توان ادعا کرد که ما هنوز در مراحل ابتدایی عصر اطلاعات هستیم. بسیاری از موفقیت ها و کشف های صورت گرفته از زمان ظهور ترانزیستور به سادگی قابل تصور نبودند ، یک قرن پیش. با وجود این که یک تازه وارد نسبی هستیم ، ما در حال حاضر یک عمر دستاورد داریم که باید شگفت زده شویم.

  آنچه باعث جذابیت ویژه فناوری در بعضی افراد می شود این است که با حکایات و حقایق سرگرم کننده ای سر و کار دارد که به یک داستان اهمیت می بخشد و جذابیت آنها را بیشتر می کند. در اینجا برخی از موارد دلخواه ما ذکر شده است که شاید از آنها اطلاع نداشته باشید.

  body.interior.article #content .articleBody p.byline، body.interior.article #content .articleBody p.grey، body.interior.article # content .articleBody p.small {text-align: right؛ حاشیه: -15 پیکسل 0 -5 پیکسل 0؛ اندازه قلم: 0.7em؛ } body.interior .articleBody h3 {line-height: 1.5؛ اندازه قلم: 1.6em؛ padding-top: 40px؛ } "اشکال" رایانه به دلیل یک اشکال واقعی در رایانه نامگذاری شده است.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : فرماندهی تاریخ و میراث دریایی

  در سال 1947 ، گریس هاپر ، پیشگام کامپیوتر ، خود را در حال کار بر روی یک رایانه مارک II در دانشگاه هاروارد یافت. در این زمان بود که همکارانش متوجه شدند پروانه ای در یکی از رله های کامپیوتر گیر کرده است و باعث خطا می شود. اپراتورها پروانه را برداشته و در دفترچه یادداشت خود ضبط کردند ، و آن را به عنوان "اولین مورد واقعی یافتن اشکال" شناسایی کردند.

  خبر رسید که تیم کامپیوتر "اشکال زدایی" کرده است ، از این رو منجر به استفاده از این عبارت در محاسبات و فرهنگ پاپ. هاپر به راحتی اعتراف کرد که هنگام وقوع این حادثه در آنجا نبوده است ، اما این مانع از تبدیل شدن به یکی از داستان های مورد علاقه او نشده است. هاپر در تاریخ 1 ژانویه 1992 در سن 85 سالگی به دلایل طبیعی درگذشت.

  برای علاقه مندان می توان بقایای پروانه متخلف را به همراه کتاب اصلی ثبت در موزه ملی اسمیتسونیان آمریکا دید. تاریخچه در واشنگتن دی سی

  خالق بیت کوین یک رمز و راز باقی مانده است.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : 99Art

  بیت کوین ، ارز دیجیتال غیرمتمرکز که سالها در صدر عناوین مالی و فناوری قرار دارد ، در اوایل سال 2009 آغاز به کار کرد. اولین معامله تجاری معروف در سال بعد انجام شد ، زمانی که برنامه نویس لازلو هانیچ 10000 بیت کوین برای دو پیتزا پرداخت کرد .

  در بیش از 10 سالی که از آن می گذرد ، ارزش بیت کوین تقریباً از هیچ چیزی به بیش از 50000 دلار در هر سکه نرسیده است ، با قله ها و دره های کافی که بتواند ترسناک ترین غلتک اتومبیل دنیا را نیز بدست آورد. پول با این وجود ، به طرز قابل توجهی ، از طریق همه این موارد ، سازنده ارز رمزپایه ناشناس مانده است.

  نظریه های زیادی در مورد Satoshi Nakamoto ، نام مستعار مورد استفاده توسط شخص یا افرادی که Bitcoin ایجاد کرده اند ، وجود دارد. حتی برخی برای کشف هویت ناکاموتو بسیار تلاش کرده اند ، اما اکنون که موجود است ، هیچ اثبات قطعی در مورد عمومی بودن هویت خالق وجود ندارد. ممکن است هرگز ندانیم که چه کسی بیت کوین را واقعاً ایجاد کرده است و شاید این چیز بدی نباشد.

  CarMax توسط Circuit City (اکنون منسوخ شده) تأسیس شد.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : جاناتان ویس

  CarMax بزرگترین خرده فروش خودروهای دست دوم در ایالات متحده است و یکی از بهترین مکانها برای کار در این کشور است. شاید برخی از اینكه شگفت زده شده اند كه شركت Fortune 500 حدود سه دهه از عمر آن می گذرد تعجب كنند ، اما شاید جذابیت بیشتر موجودیت این شركت در پشت این نمایندگی باشد.

  خرده فروش لوازم الکترونیکی مصرفی آمریکایی Circuit City مشاوری را به نام رونالد استخدام كرد L. مور در اوایل دهه 1990 برای کمک به آنها در ارزیابی فرصت های تجاری احتمالی خارج از وسایل الکترونیکی مصرفی. به طور خاص یک ایده ، خرده فروش خودرو ، توجه مدیرعامل وقت ریچارد ال شارپ را به خود جلب کرد. این مفهوم با نام رمز "Project X" برای حدود یک سال قبل از افتتاح اولین فروشگاه CarMax در فاصله 1.7 مایلی از دفاتر سازمانی Circuit City در ریچموند ، ویرجینیا ، توسعه یافت.

  CarMax از Circuit City در خارج شد اواخر سال 2002. امروزه بیش از 21 میلیارد دلار سقف فروش دارد. Circuit City در سال 2008 اعلام ورشکستگی کرد. شارپ ، مدیر عامل سابق Circuit City که پیشگام پروژه CarMax بود ، بعداً به عنوان یک سرمایه گذار بنیانگذار و عضو هیئت مدیره شرکت کفش Crocs پیش از مرگش در سال 2014 شناخته شد.

  برخی از پردازنده های AMD می توانند با استفاده از مداد اورکلاک شود.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : RoboHobo

  AMD در اوایل دهه 2000 در وضعیت خاصی قرار گرفت. پردازنده های نسل اول Athlon این شرکت بر پردازنده های رقیب Pentium تسلط داشتند و در این راه شهرت زیادی در میان اورکلاکرها پیدا کردند. آنها در واقع بسیار خوب بودند ، به طوری که فروشندگان بی وجدان تراشه های کندتری را می گیرند ، آنها را اوركلاك می كنند و با قیمت بالایی به مصرف كنندگان بی خبر می فروشند.

  اگرچه فقط مختص AMD نبود ، اما موضوع توجه به پردازنده های غیرمترقبه به این صورت شد مشکلی که سازنده تراشه با تغییر فیزیکی پردازنده های نسل دوم Athlon خود (با نام رمز Thunderbird) برای جلوگیری از دستکاری چند برابر ، این مشکل را برطرف کرد. طولی نکشید که علاقه مندان به این امر فهمیدند که پلی بین پل های برش خورده L1 وجود دارد. در پردازنده می تواند تنظیمات ضرب را فعال کند. دستگاه انتخابی برای بسیاری از آنها یک مداد اساسی بود ، زیرا گرافیت برای انجام کار به اندازه کافی رسانا بود ، اما دیگران ابزارهای اثبات شده تری مانند قلم های رسانا را انتخاب کردند.

  این روند برای ضعف نبود قلب با توجه به یک حرکت کاذب می تواند پردازنده شما را بی فایده کند. از من بپرسید از کجا می دانم.

  Super Mario Bros. 2 در ایالات متحده بسیار متفاوت با نسخه اصلی Nintendo است.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  صنعت بازی های ویدیویی آمریکای شمالی در اوایل دهه 1980 در شرایط سختی قرار داشت. تازه از سقوط بازی ویدیویی در سال 1983 ، چشم انداز چندان امیدوار کننده ای نبود. اما نینتندو با راه اندازی سیستم سرگرمی نینتندو و بازی پرچمدار ، Super Mario Bros. ، چند سال بعد برای همیشه این مسیر را تغییر داد.

  ژاپن با راه اندازی Family Computer کمی جلوتر از این منحنی بود ( نسخه ژاپنی NES) در سال 1983. مردم محلی به دنبال دنباله دار ماریو بودند و نینتندو در سال 1986 تحویل داد. وقتی نینتندو از آمریکا عنوان خود را به دست آورد ، با این وجود دشواری بالایی را پیدا کرد. هوارد فیلیپس که از تحریک مشتریانی که به تازگی موفق به جلب آنها شده اند ، دست به تحریک زده است ، بر روی یک نسخه دوستانه تر برای غرب اصرار ورزیده است. به جای شروع یک پروژه جدید از ابتدا ، نینتندو به سادگی یک عنوان موجود برای Famicom گرفت و آن را به یک بازی ماریو تبدیل کرد.

  با چند مشاجره ، Yume Kōjō: Doki Doki Panic شد Super Mario Bros. 2 و در اکتبر 1988 به بازارهای بین المللی ارسال شد. چنان موفقیت آمیز بود که نینتندو سرانجام آن را بعنوان Super Mario USA به ژاپن بازگرداند.

  Super Mario Bros. 2 که در ژاپن منتشر شد سرانجام پیدا شد way stateide بعنوان بخشی از مجموعه Super Star All-Stars برای SNES در سال 1993 ، به عنوان "The Lost Levels "

  اولین آرم اپل چیزی نیست که شما فکر می کنید.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  اپل آرم ، یکی از سیب هایی است که لقمه ای از آن را بیرون می کشد ، یکی از شناخته شده ترین ها در ایالات متحده است. توسط طراح گرافیک Rob Janoff در سال 1977 ساخته شد و از آن زمان تاکنون در تکرارهای مختلف ادامه داشته است. اما آیا می دانید این اولین آرم مورد استفاده این شرکت نبود؟

  رونالد وین ، که در کنار استیو جابز و استیو وزنیاک ، شرکت کامپیوتر اپل را تأسیس کرد ، اولین آرم این شرکت را طراحی کرد. این طرح سیاه و سفید نشان دهنده سر آیزاک نیوتن است که زیر یک درخت سیب نشسته است ، همراه با جمله ای از شاعر انگلیسی که می گوید: "نیوتن ... ذهنی برای همیشه در دریاهای فکری عجیب و غریب ... فقط".

  مشاغل ، با این حال ، کاملاً با آرم راضی نبود و چیزی را می خواست که تولید آن در اندازه کوچک آسان تر باشد. او همچنین می خواست نام و آرم شرکت "یکی شود". در اوایل سال 1977 ، او به شرکت بازاریابی Regis McKenna - و به طور خاص ، Janoff - سفارش داد تا یک آرم جدید طراحی کند. در آوریل همان سال ، لوگوی رنگین کمان نمادین اپل اولین بار در کنار کامپیوتر اپل II ظاهر شد.

  کیوسک های Redbox توسط مک دونالد ایده گرفته شد.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : جاناتان ویس

  Redbox نیرویی بود که در اواخر دهه 2000 و اوایل سال 2010 حساب می شد. کیوسک های اجاره ویدیو نقش مهمی در سوق دادن Blockbuster به ورشکستگی داشتند و آینده نتفلیکس با پخش جریانی کاملاً تضمینی نبود.

  در پایان سال 2012 ، بیش از 42000 کیوسک اجاره ویدیو در سراسر ایالات متحده در حال فعالیت بود. و کانادا ، خدمات روزانه نزدیک به دو میلیون اجاره. Redbox حتی در 15 سال در لیست "سریعترین شرکتهای درحال رشد" Fortune در سال 2012 قرار گرفت. اما آیا می دانید Redbox توسط McDonald ایجاد شده است؟

  در سال 2002 ، بازوی توسعه تجارت McDonald متوجه شد که مصرف کنندگان ترجیح می دهند برای برخی از معاملات با یک دستگاه تعامل داشته باشید. گرگ کاپلان ، عضو تیم اصلی توسعه مک دونالد ، گفت: "مصرف کنندگان خواهان کنترل معاملات خود هستند." "وقتی با کسی ارتباط برقرار می کنید کنترل خود را کنار می گذارید."

  مک دونالد از این کیوسک ها برای فروش محصولات فروشگاه های راحتی استفاده می کرد ، اما این پروژه کوتاه مدت بود. کاپلان هنوز فکر می کرد که دستگاه ها پتانسیل بالایی دارند و آزمایش آنها را به عنوان کیوسک های اجاره DVD آغاز کرد. این ایده م offثر واقع شد و در سال 2005 ، Coinstar 47 درصد از شرکت خریداری شده را به قیمت 32 میلیون دلار خریداری کرد. در سال 2009 ، باقیمانده شرکت را با بیش از 169 میلیون دلار جمع کرد.

  Egghead و Newegg به هم ربطی ندارند.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : Sharaf Maksumov

  Egghead Software توسط Victor D. Alhadeff در سال 1984 به عنوان یک فروشگاه واحد در Belvvue ، واشنگتن تاسیس شد. در اواسط دهه 90 ، Egghead 2500 کارمند با فروشگاه های خرده فروشی در 30 ایالت در سراسر کشور داشت. Egghead محکوم به نظر می رسید زیرا چند سال آینده با این شرکت مهربان نبودند ، اما پس از آن حباب dot-com اتفاق افتاد و قیمت سهام را به اوج خود رساند.

  به عنوان یک هکر ، عمر آن کوتاه خواهد بود رسوایی درست قبل از کریسمس در سال 2000 در نهایت منجر به شکایت شرکت برای ورشکستگی شد. Fry’s Electronics سعی کرد Egghead را ایمن کند اما از معامله عقب نشینی کرد. سرانجام ، آمازون با نام دامنه Egghead ، که اکنون به آمازون هدایت می شود ، دور شد.

  در عین حال ، Newegg در سال 2001 شروع به کار کرد و در دهه آینده رشد مداوم داشت. آنها سازنده قطعات Rosewill را در سال 2004 تأسیس کردند و یک سال بعد ، طبق مجله خرده فروش اینترنتی ، به یکی از 10 خرده فروش برتر اینترنت تبدیل شدند. فروش در سال 2004 به یک میلیارد دلار رسیده است. در واقع ، نرم افزار Egghead و Newegg هرگز واقعاً مسیرهای صحیحی را طی نکردند. همچنین ، چه کسی می دانست که Newegg Rosewill را ایجاد کرده است؟

  به دلایلی از محصولات اپل با همان زمان ساعت ساعت عکس گرفته می شود.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  ذکاوت ناظران ممکن است متوجه شده باشند که سالهاست که از همه محصولات اپل با همان زمان نمایش داده شده در ساعت عکس گرفته می شود. معلوم شد که دلیلی برای سازگاری وجود دارد.

  در طی یک رویداد مطبوعاتی برای اولین iPad ، Jon Manning ، توسعه دهنده iOS استرالیایی با اسکات فارستال ، مدیر سابق اپل که منجر به توسعه iOS در اوایل شد ، روبرو شد. روزها. طبق گفته Forstall ، برنامه های اصلی اپل به گونه ای برنامه ریزی شده بودند که کشف بزرگ حدود 40 دقیقه پس از ارائه اتفاق می افتد. و در اواخر دهه 2000 ، هیچ رونمایی بزرگتری از آیفون اصلی وجود نداشت.

  هنگامی که استیو جابز در 9 ژانویه 2007 ، در جریان کنفرانس Macworld ، اولین آیفون را به جهان نشان داد ، دقیقاً این اتفاق افتاد 9:41 صبح به وقت محلی. از این رو ، استفاده مداوم اپل از آن زمان در تبلیغات خود بازگشت به آن لحظه است.

  یکی از موارد استثنایی قابل توجه در محصولات فعلی اپل ، ساعت اپل است که با نمایش 10:09 عکس گرفته شده است. این کار مطابق با روشهای تبلیغاتی طولانی مدت انجام می شود ، زیرا 10:10 یا همان مکان از نظر زیبایی شناختی تلقی می شود زیرا مربوط به موقعیت ساعت و دقیقه در یک ساعت سنتی است.

  فناوری تراشه کارت اعتباری برای دهه ها وجود داشته است

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : ByB

  تراشه و کارتهای پرداخت مبتنی بر PIN در ایالات متحده نسبتاً جدید هستند ، به طور مقایسه ای. تا اواخر سال 2015 بود که ویزا و مسترکارت پیاده سازی فناوری را در ایالات متحده آغاز کردند ، اما آیا می دانید چنین کارت های هوشمندی دهه های قبل در سایر نقاط جهان وجود داشته و مورد استفاده قرار می گرفت؟

  در در اواسط دهه 70 ، یک مخترع فرانسوی به نام رولند مورنو حق ثبت اولین کارت هوشمند را ثبت کرد. گزارش شده است که دو مهندس آلمانی در اواخر دهه 60 ایده مشابهی را ارائه داده اند اما اولین بار مورنو بود که آن را از طریق یک دفتر ثبت اختراع به دست آورد.

  یک دهه دیگر می گذرد تا مفهوم گسترده شود. استفاده از آن در صنعت خدمات مالی و بسیار طولانی تر از آنکه در سراسر جهان به امری عادی تبدیل شود. علی رغم اینکه هرگز بدنام زیادی برای اختراع خود بدست نیاورد ، اما از این راه درآمد زیادی کسب کرد. طبق یک قطعه 2012 از گاردین ، ​​شرکت مورنو حدود 150 میلیون یورو حق امتیاز جمع آوری کرده بود. در سال 2006 ، او به France Soir گفت كه این ایده در هنگام خواب به ذهن او خطور كرده است.

  برخی از بازی های PlayStation 1 با برچسب های معطر ارسال می شوند.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : یک نیهیلیست در خارج از کشور

  با نگاهی به گذشته ، سونی برای تبلیغ پلی استیشن در اواسط و اواخر دهه 90 برخی از مطالب تبلیغاتی بسیار ویژه را ارائه داد. از شعارهای جذاب و پیام های رمزگذاری شده گرفته تا نقاط تجاری با اکتان بالا ، بخش بازاریابی در حال شلیک به همه استوانه ها بود.

  در یک مرحله ، سونی حتی برچسب های خراش و بو را آزمایش کرد.

  گران Turismo 2 در انتهای سال 1999 ارسال شد. دنباله نسخه اصلی ، که به عنوان "شبیه ساز واقعی رانندگی" معرفی شده بود ، توسعه دهنده Polyphony Digital این بار با بسته بندی تقریبا 650 اتومبیل و نزدیک به 30 پیست از همه ایستگاه ها خارج شد. مسابقه در. برخی از نسخه های بازی حتی با برچسب خاصی ارسال می شدند که با مالیدن آنها "بوی معتادانه ایستادن" می دهد.

  EA نیز با FIFA 2001 کار مشابهی انجام داد و رایحه فوتبال را در خود جای داد. قسمت موجود در نسخه های PAL دیسک بازی. این ایده هرچند زیبا ، هرگز آتش نگرفت زیرا این تنها دو بازی بود که برچسب های خراشیده و بو را بوجود می آورد.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : استیو کوکروف

  نامه هرزنامه پست الکترونیکی یک محصول جانبی ناخوشایند از عصر دیجیتال است. این معادل مدرن نامه ناخواسته است که به صندوق پستی فیزیکی شما تحویل می شود و هیچ کس - به جز افرادی که از آن سود می برند - آن را دوست ندارد. با این حال آنچه ممکن است بسیاری از مردم بدانند این نیست که نامه پست الکترونیکی هرزنامه به نام گوشت کنسرو نامگذاری شده است.

  هرزنامه ، همانطور که ممکن است بدانید ، مارک گوشت خوک کنسروی است که توسط Hormel Foods در حال تولید است. این شرکت از سال 1937. در طول جنگ جهانی دوم ، به دلیل تطبیق پذیری و ماندگاری ، به بخشی اصلی از رژیم های سربازان تبدیل شد. پس از جنگ ، فرآورده های گوشتی کنسرو شده در سراسر جهان از محبوبیت بیشتری برخوردار شدند.

  سریع به 1970 منتقل شد ، وقتی طرحی از Monty Python معروف Spam بود. در این بیت ، کلمه "هرزنامه" بارها و بارها تکرار شد ، بدون شک با توجه به همه گیر بودن درک شده آن. در اوایل دهه 90 ، هنگامی که اولین پیامهای ناخواسته به صورت انبوه شروع به کار می کردند ، پیام یکی از کاربران گروه خبری Usenet را به یاد اسکام ناخواسته از Monty Python می انداخت.

  نام گیر کرده است ، و اکنون ، کلمه "هرزنامه" است معمولاً برای مراجعه به ارتباطات ناخواسته یا انجام مكرر عملی انجام می شود.

  ثبت نام دامنه قبلاً رایگان بود.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  تصویر : NicoElNino

  در سال 1991 ، آژانس ارتباطات دفاعی به آژانس سیستم اطلاعات دفاعی (DISA) تغییر نام داد. چند ماه بعد ، آژانس برای اداره ثبت نام سیستم نام دامنه (DNS) با شرکتی به نام Network Solutions، Inc قرارداد بست.

  Network Solutions در سال 1992 از بنیاد ملی علوم (NSF) کمک هزینه دریافت کرد توسعه خدمات ثبت نام برای اینترنت و در سال بعد ، این شرکت تنها ثبت نام دامنه برای دامنه های سطح بالا .com ، .net و .org (TLDs) شد.

  آنچه که ممکن است بسیاری از افراد متوجه آن نشوند که تا سال 1995 ، نام دامنه به صورت رایگان داده می شد. این تغییر زمانی رخ داد که شرکت بین المللی Science Applications (SAIC) Network Solutions را به قیمت 4.7 میلیون دلار خریداری کرد. پس از خرید ، NSF به مالک جدید این اختیار را داد که هزینه ثبت نام دامنه را شروع کند.

  که در نهایت منجر به ایجاد شرکت اینترنتی برای نامها و شماره های اختصاص داده شده (ICANN) شد ، و زمینه را برای رقابت در صنعت نام دامنه - اما این داستان دیگری برای زمان دیگری است.

  پانچ کردن مایک تایسون !! برای NES هنوز هم اسرار کشف نشده وجود دارد.

  https://techbord.com آیا می دانید؟ 14 واقعیت فنی عجیب اما واقعی

  نینتندو در سال 1987 آنچه را که می توانست تبدیل به یکی از بزرگترین بازیهای ویدیویی خلق شده باشد ، راه اندازی کرد. اما در آن زمان ، هیچ کس واقعاً پتانسیل پانچ کردن مایک تایسون را نمی دانست !! دارای… یا اسرار آن بود. در واقع ، برخی از آنها تا به امروز کشف نشده باقی مانده اند.

  در اصل آن ، Punch-Out یک بازی جامع ، سرگرم کننده و چالش برانگیز بود که تقریباً هرکسی می توانست انتخاب کند و از آن لذت ببرد. با این وجود ، در طول سال ها ، گیمرها از بسیاری از پیچیدگی های عنوان مطلع شدند ، به ویژه در جامعه سرعت گیر که دائما در جستجوی تکنیک ها و استراتژی های جدید بودند.

  در سال 2009 در یک میزگرد با برخی از سازندگان بازی ، مشخص شد که در طول مسابقه با Bald Bull ، یک سرنخ بصری - یک فلاش دوربین - وجود دارد که در پس زمینه اتفاق می افتد هنگامی که حریف شارژ می کند. با استفاده از فلاش کاملاً وقت بگیرید و می توانید ناک اوت کنید.

  مدت ها بود که بازیکنان از زمان دقیق پرتاب مشت برای انداختن Bald Bull آگاه بودند ، اما شاخص تصویری بسیار مبهم بود.

  ماکوتو وادا ، که در جریان میزگرد نکته را فاش کرد ، گفت که او بیش از دو دهه است که این نکته را حفظ کرده است و همچنین اشاره کرد که "بسیاری از عناصر پنهان در نسخه NES وجود دارد." مورد دیگری در سال 2016 پیدا شد ، اما چند مورد دیگر که همچنان کشف نشده باقی مانده اند؟

  اعتبار مستر spainter_vfx

  .subDriveRevBot {حاشیه: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات