خبر

 • تک بورد - آناتومی گیم پد

  آناتومی گیم پد
  21 روز و 19 ساعت قبل

  خواندن های پیشنهادی:

  دستگاه های ورودی نقشی اساسی در محاسبات و فضای بازی دارند. امروز ما کالبد شکافی دستگاه های اصلی ورودی خود را با خرد کردن یک دسته بازی کلاسیک: کنترل کننده Xbox 360 مایکروسافت به پایان خواهیم رساند. این طرح بسیار تقلید شده است و دلیل خوبی هم دارد: متناسب با طیف گسترده ای از دستها و سبک های بازی است.

  بدون شک ، روده دستگاه های ورودی بسیار جالب است. این به این معنی است که پوست سر ما را بیرون آورده و به میز عمل برای تشریح دیگر آناتومی سخت افزار می فرستد. اگر مقالات قبلی آناتومی ما را از دست نداده اید ، در اینجا مجموعه ای سریع از تمام قسمتهایی است که تاکنون پوشش داده ایم:

  .anatomyindex {background: # 6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .anatomyindex img.triangleLogo ، .anatomyindex تصویر {پس زمینه: شفاف! مهم؛ قد: 60 پیکسل! مهم؛ عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: چپ! مهم؛ padding: 0px 14px 60px 0! important؛ } body.interior .articleBody ul.anatomyli {margin-left: 95px؛ } body.interior .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه قلم: 1.35em؛ } .anatomysub {font-size: 0.9em؛ } ul.anatomyli li a {font-weight: 500؛ font-family: Roboto؛ اندازه قلم: 1.05em؛ line-height: 1.6} فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 760px) {body.interior .articleBody ul.anatomyli {margin-left: 20px؛ } .anatomyindex img.triangleLogo ، .anatomyindex تصویر {padding: 0 14px 14px 0! important؛ } .anatomysub {font-size: 0.85em؛ } ul.anatomyli li a {font-size: 0.95em؛ }} TechSpot's Anatomy of Computer Hardware Series

  ممکن است در محل کار ، مدرسه یا خانه یک رایانه رومیزی داشته باشید. شما می توانید برای تهیه اظهارنامه مالیاتی یا انجام آخرین بازی ها از آن استفاده کنید. حتی ممکن است شما به ساخت و ساز و دستکاری کامپیوترها بپردازید. اما تا چه اندازه اجزای سازنده رایانه را می شناسید؟

  آناتومی مادربرد آناتومی منبع تغذیه (PSU) آناتومی هارد دیسک آناتومی دستگاه درایو حالت جامد آناتومی درایو نوری آناتومی یک کارت گرافیک Anatomy of a CPU Anatomy of RAM Anatomy of an Monitor Anatomy of a Mouse Anatomy of a Keyboard Anatomy of a Gamepad همه چیز در دست شما است

  گیم پد Xbox برای Xbox One و دوباره برای Xbox به روز شد سری X / S ، اما طرح کلی تغییر نکرده است. کنترلرهای Sony PlayStation یا سایر گیم پد ها نیز در داخل مشابه خواهند بود.

  در مجموع 14 دکمه ، دو محرک و دو جوی استیک در این کنترلر وجود دارد ، بنابراین اگر فکر کنید فضای داخلی بسیار زیاد است ، بخشیده می شوید بغرنج. اما چنین مواردی منجر به هزینه بیشتر می شود ، بنابراین طراحان مایکروسافت سعی در ساده نگه داشتن همه چیز دارند.

  https://techbord.com Anatomy of a Gamepad

  برای دکمه ها ، کنترلر ترکیبی از مخاطبین غشایی مانند را برای اکثریت و میکروسوئیچ ها را برای مکانهایی که نمی توان استفاده کرد به کار می برد. .

  تصویر زیر این را به وضوح نشان می دهد ، دکمه های اصلی رنگی و شروع / منو ، همراه با پد D ، همه سوئیچ غشایی ساده هستند - با فشار دادن دکمه ، یک پد در انتها از آن (یا در زیر لایه سیلیکون) با ایجاد سیگنال ، شکاف در ردیابی کامل می شود.

  https://techbord.com Anatomy of a Gamepad

  از میکروسوئیچ ها فقط در دو مکان استفاده می شود: جوی استیک ها و دکمه های شانه. به همین دلیل است که آنها با فشار دادن یک کلیک متمایز می کنند.

  در مورد جوی استیک ، از آنها استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که فقط حرکت چوب در مورد سوئیچ فعال نمی شود - میکروسویچ ها به موارد بیشتری نیاز دارند بیش از یک سیستم تماس ساده مجبور به کار می شود.

  برای دکمه های شانه ، این فقط سادگی است ، زیرا نصب این نوع روش ها به مراتب آسان تر از ساختن تخته مدار کوچک جداگانه.

  https://techbord.com Anatomy of a Gamepad

  < p> همچنین می توانیم عملکرد جوی استیک را در تصویر بالا ببینیم - به دو پتانسیومتر چرخشی متصل است که هر کدام یکی برای محورهای x و y است. با جابجایی چوب ، مقاومت هر پتانسیومتر تغییر می کند و در نتیجه ولتاژ متفاوتی روی آنها اندازه گیری می شود.

  این ولتاژها به گونه ای کالیبره می شوند که مقداری را برای موقعیت جوی استیک بدهند. هرچند همه گیم پدها از چنین سیستمی استفاده نمی کنند. به عنوان مثال ، کنترلر SteelSeries Stratus Duo دارای مگنت هایی در پایه جوی استیک ها است و برای تشخیص حرکت از سنسورهای Hall Effect استفاده می کند.

  با کمبود قطعات مکانیکی ، این طرح باید از لحاظ تئوری طولانی تر باشد و همچنین مشکل رانش چوب یا رانش aka را کاهش می دهد: جایی که کثیفی و آسیب در پتانسیومترها منجر به ثبت کنترل کننده یک حرکت ثابت جوی استیک می شود.

  https://techbord.com Anatomy of a Gamepad

  از پتانسیومترهای دوار نیز در محرک ها استفاده می شود ، در نتیجه فشردن آنها باعث می شود سطح پلاستیکی تماس مقاومت را به اطراف بچرخاند. این سیستم ساده و ارزان دیگری است ، اما همچنین مستعد ساییدگی و گرد و غبار ایجاد مشکل است ، البته در مقیاس بسیار کمتر از جوی استیک.

  کنترلر کنسول Sega's Dreamcast از آهن ربا و سنسورهای Hall Effect در راه اندازها این مشکلات را برطرف می کنند ، اما ساخت آنها گران است.

  https://techbord.com Anatomy of a Gamepad

  تمام گیم پدها این روزها با یک ویژگی سر و صدا ارائه می شوند ، جایی که بازی ها می توانند سیگنال هایی را به کنترل کننده ارسال کنند تا باعث لرزش شود ، به عنوان مثال بازخورد را در عناوین مسابقه افزایش دهد. این کار با استفاده از دو موتور الکتریکی با سرعت متغیر انجام می شود که دارای یک وزن فلز به یک طرف اسپیندل هستند.

  از آنجا که وزن جبران می شود ، با چرخش موتور به سمت بالا و پایین ، کل واحد می لرزد ، و ما این را به عنوان ارتعاشات هنگام کنترل کنترل می کنیم.

  Microsoft 's API XInput نمونه ای از کتابخانه کد است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به راحتی عناوین خود را برای شناسایی ورودی های صفحه بازی برنامه ریزی کنند ، و برای استفاده از سیستم لرزش ، داده ها را به آن بفرستید.

  https://techbord.com آناتومی یک Gamepad

  سیگنال ها و ولتاژهای زیادی وجود دارد که باید در کنترل کننده هایی از این قبیل مدیریت شوند و در تصویر بالا می توان اجزای الکترونیکی را در مدیریت آنها مشاهده کرد. . در سمت راست میکروکنترلر اصلی وجود دارد - این دکمه ها ، جوی استیک ها و محرک ها را برای حرکت کنترل می کند و آنها را به سیگنال های اتصال USB تفسیر می کند.

  همچنین ولتاژهای موتورهای الکتریکی را کنترل می کند ، و این دستورات از طریق تراشه تنظیم کننده ولتاژ در سمت چپ آن اجرا می شوند. جز component گرد شده در بالا یک اسیلاتور است که سیگنال زمان بندی دیجیتالی را برای همگام سازی همه چیز فراهم می کند.

  گیم پد های مدرن تر ، مانند کنترل کننده بی سیم DualSense سونی ، حتی پیچیده تر هستند ، تراشه های بسته بندی از اتصال بلوتوث ، شتاب سنج ها و ژیروسکوپ ها برای تشخیص حرکت کل واحد ، محرک های خطی به جای موتورهای ساده برای زنگ زدن و سیستم های بازخورد نیرو در محرک ها استفاده کنید.

  و موارد بسیار بیشتری وجود دارد ... < p> موش ها ، صفحه کلیدها و صفحه های بازی تنها دستگاه های ورودی رایانه نیستند - به نام چند مورد ، پروازهای دستی ، گوی های پشتی ، فرمان ها ، دستگاه های 6DOF ، تبلت های گرافیکی ، صفحه های لمسی و صفحه لمسی وجود دارد. اینها فقط ورودی های مستقیم فیزیکی را کنترل می کنند و موارد دیگری نیز هستند که می توانند حرکت چشم یا کل بدن را ردیابی کنند.

  بنابراین زمان آن فرا رسیده است که مشکلات را پاک کنید ، قطعات را به داخل کشوهای الکترونیکی اضافی خود بریزید و بروید بازگشت به استفاده از موش ، صفحه کلید و صفحه بازی در زندگی روزمره ، مشاغل و سرگرمی های ما. اگر شما یک موس مورد علاقه ، صفحه کلید کاملاً منحصر به فرد دارید یا فقط از یک کنترلر کنسول قدیمی خاطره خوبی دارید ، در بخش نظرات به ما بگویید.

  استفاده از کنترلر PlayStation 4 با رایانه شما آینده فناوری: کنسول های بازی ، Xbox و میانبرهای خرید PlayStation of Tomorrow کنترل کننده بی سیم Xbox Core در آمازون کنترل کننده بی سیم Sony DualSense در کنترل کننده سیمی Amazon Elite Series 2 در کنترل کننده سیمی Amazon Razer Wolverine V2 در Amazon Logitech Gamepad F310 در Amazon .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px ؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات