خبر

 • تک بورد - آناتومی صفحه کلید

  آناتومی صفحه کلید
  2 روز و 5 ساعت قبل

  خواندن های پیشنهادی:

  دستگاه های ورودی مانند صفحه کلید نقش اساسی در محاسبات و فضای بازی دارند ، بنابراین نگاه کردن به آنها باید بسیار جالب باشد. به طور طبیعی ، این به معنای بیرون آوردن پوست سر ما و ارسال آن به میز عمل است ، برای تجزیه و تحلیل دیگر آناتومی سخت افزار.

  درست همانطور که با موش ها دیده ایم ، قیمت صفحه کلید این روزها بسیار زیاد است. . اما می توان آنها را در یکی از دو دسته بسیار گسترده قرار داد: غشایی یا مکانیکی. این اصطلاحات به سیستمی گفته می شود که برای تعیین فشار کلیدها استفاده می شود و ما با اولین بار شروع می کنیم.

  .anatomyindex {background: # 6b9e8e24؛ بالشتک: 12px 15px؛ margin-bottom: 25px؛ } .anatomyindex img.triangleLogo ، .anatomyindex تصویر {پس زمینه: شفاف! مهم؛ قد: 60 پیکسل! مهم؛ عرض: 60 پیکسل! مهم؛ float: چپ! مهم؛ padding: 0px 14px 60px 0! important؛ } body.interior .articleBody ul.anatomyli {margin-left: 95px؛ } body.interior .articleBody h4 {margin-top: 60px؛ اندازه قلم: 1.35em؛ } .anatomysub {font-size: 0.9em؛ } ul.anatomyli li a {font-weight: 500؛ font-family: Roboto؛ اندازه قلم: 1.05em؛ line-height: 1.6} فقط صفحه نمایشmedia و (حداکثر عرض: 760px) {body.interior .articleBody ul.anatomyli {margin-left: 20px؛ } .anatomyindex img.triangleLogo ، .anatomyindex تصویر {padding: 0 14px 14px 0! important؛ } .anatomysub {font-size: 0.85em؛ } ul.anatomyli li a {font-size: 0.95em؛ }} TechSpot\'s Anatomy of Computer Hardware Series

  ممکن است در محل کار ، مدرسه یا خانه یک رایانه رومیزی داشته باشید. شما می توانید برای تهیه اظهارنامه مالیاتی یا انجام آخرین بازی ها از آن استفاده کنید. حتی ممکن است شما به ساخت و ساز و دستکاری کامپیوترها بپردازید. اما تا چه اندازه اجزای سازنده رایانه را می دانید؟ کارت گرافیک آناتومی پردازنده مرکزی آناتومی حافظه RAM آناتومی مانیتور آناتومی ماوس آناتومی صفحه کلید برای چنگ زدن یا قفل نشدن ، این سال است

  تصویر زیر یک صفحه کلید بودجه است ، شبیه تعداد بی شماری که در مدارس استفاده می شود ، دفاتر و خانه ها. طرح تقریباً یک کپی مستقیم از مدل کلاسیک IBM مدل M 102 است ، اما این مورد در اکثر صفحه کلیدهای امروزی وجود دارد.

  بدنه و کلیدهای جداگانه همه از ABS قالب تزریقی ساخته شده اند ، زیرا این یک فرآیند ساخت ارزان است و مواد به سختی پوشیده می شوند.

  https://techbord.com Anatomy of a Keyboard

  با استفاده از صفحه کلید تمام اطلاعات مورد نیاز برای تعیین اینکه در چه گروهی قرار می گیرد را به شما می دهد. هنگام فشار دادن کلیدهایی که به صفحه کلید غشایی اشاره می کند ، کاملاً کلیک و صدای زنگ زدن قابل شنیدن نیست. نکته دیگر احساس شما هنگام فشار دادن یک کلید به پایین است. صرف نظر از اینکه یک مدل بودجه باشد ، یک احساس نرم و نرم وجود دارد.

  این مورد از لحظه باز کردن آن تأیید می شود ، اولین چیزی که به سلامتی چشمان شما می آید یک لایه سیلیکونی نرم است.

  https://techbord.com آناتومی صفحه کلید \

  هر کلید توسط یک قسمت برجسته از لایه سیلیکون پشتیبانی می شود ، که به نوبه خود مقاومت لازم را در برابر حرکت کلید ایجاد می کند (به طوری که در تایپ کردن نوعی بازخورد دریافت می کنید) و بالشتک نهایی کلید تأثیر (برای اینکه همه چیز کاملاً نرم شود).

  نکته منفی این مسئله این است که هیچ نشانه مشخصی در مورد موفقیت یا عدم فشار یک کلید اصلی وجود ندارد ، تا زمانی که ببینید چیزی در آن اتفاق می افتد مانیتور - برای برخی از کاربران ، کسل کننده بازخورد دلیل اصلی عدم مزاحمت با صفحه کلید غشایی است.

  \"

  استفاده از آن کاملاً ساکت و آرام است ، بنابراین اگر فضای اداری را با افراد زیادی به اشتراک می گذارید ، این نوع صفحه کلیدها می تواند برکت بخشد.

  حذف لایه سیلیکون مجموعه ای از سه ورق پلاستیکی را به ما ارائه می دهد: دو صفحه "تماس سوئیچ" را فراهم می کند و سوم به جدا شدن آنها کمک می کند ، از خواندن نادرست جلوگیری می کند.

  با فشار دادن یک کلید ، غشاها را به هم فشار می دهد که \ \'نقطه \\' در زیر آن کلید وجود دارد ، سپس متصل شوید - نتیجه یک مدار بسته است که توسط یک تراشه مناسب برداشته می شود.

  https://techbord.com Anatomy of a Keyboard \

  اگر دنباله هایی از غشاها را به صفحه مدار کوچک دنبال کنیم ، می توانیم ببینیم که در کل 26 ردیابی وجود دارد. آنها به گونه ای مرتب شده اند که چندین نقطه در امتداد یک ردیف قرار داشته باشند ، به عنوان مثال در غشای بالا ، اما نقاط مربوط به آن در غشای پایینی در ردیابی های جداگانه است.

  ممکن است به نظر برسد بیش از حد پیچیده ، اما در واقع بسیار ساده تر از وجود ردیابی های جداگانه برای هر کلید است. در این مدل ، اتصالات به طور دائمی به صفحه مدار متصل نیستند (به کاهش هزینه ها کمک می کند) ، بنابراین باید اطمینان حاصل شود که اتصال مناسبی وجود دارد در غشاها محکم شود.

  برد همچنین دارای دو LED برای نشان دادن فشار دادن کلیدهای خاص - یعنی قفل Caps ، Num و Scroll.

  \"

  برگرداندن صفحه مدار نشان می دهد که تراشه کنترل در کجا قرار دارد. متأسفانه ، آن را زیر یک درپوش پلاستیکی سخت مهر و موم کرده اند (تا در برابر نشت مایع مهر و موم شود) و حذف آن ، بدون آسیب رساندن به بقیه هیئت مدیره ، امکان پذیر نیست.

  تراشه ، یک میکروکنترلر استاندارد USB HID (دستگاه رابط انسانی) باشید که هزاران مورد از آن در بازار وجود دارد (به عنوان مثال).

  \"

  این نوع صفحه کلیدها قبل از اینکه به مشکلی بروند می توانند سالها دوام بیاورند. وقتی این اتفاق می افتد ، معمولاً با نقاط اتصال کار می کند - فشار مداوم و آزاد شدن مداوم آنها را فرسوده می کند ، تا اینکه در نهایت چنان فرسوده شوند که دیگر تماس مناسبی نداشته باشند.

  در آن زمان ، شما جایگزین غشا می شوید یا همانطور که اکثر مردم این کار را انجام می دهند ، صفحه کلید را به سمت الکترونیک فرستاده و صفحه جدیدی را خریداری می کنید. البته مسلماً هزینه هر صفحه کلید چند دلار نیست و یا از غشا uses استفاده می کند.

  صفحه کلیدهای مکانیکی دسته دیگری هستند که تمایل دارند در انتهای طیف قیمت باشند و دلیل خوبی برای این امر وجود دارد. .

  https://techbord.com آناتومی صفحه کلید \

  در بالا نشان داده شده است صفحه کلید مکانیکی Korsair K100 RGB است ، با برچسب قیمت تا حدودی حیرت انگیز 210 دلار. همه مدل های این مدل چندان گران نیستند ، اما مجموعه طراحی و ویژگی ها این روزها بسیار رایج است.

  در زیر هر کلید یک سیستم میکروسوئیچ جداگانه قرار دارد. K100 که ما در حال بررسی آن هستیم از محصولات ساخته شده توسط تامین کننده معروف آلمانی گیلاس استفاده می کند. سوئیچ های Cherry MX تا حدودی از شهرت افسانه ای برخوردار هستند اما در پایان روز ، آنها فقط یک سوئیچ کاملاً ساخته شده هستند.

  \

  گیلاس طیف گسترده ای از سوئیچ ها را ایجاد می کند ، هر کدام از آنها متفاوت است قدرت و اندازه فنرها ، برای ایجاد احساسات مختلف. این طرح ها همچنین بر اساس میزان فشار آنها قبل از فعال شدن تماس و ایجاد یا عدم ایجاد بازخورد صوتی متفاوت است.

  به دلیل قطعات متحرک ، صفحه کلیدهای مکانیکی مشخص هستند " به آنها زمزمه کنید (چه رسد به این که در هنگام عصبانیت استفاده شود). استفاده از کلیدها باعث می شود تا صفحه کلید در مقایسه با غشاهای غشایی خود مسئولیت پذیر و لمسی بیشتری داشته باشد.

  کدام یک از کلیدهای مکانیکی کدام است؟

  https://techbord.com آناتومی صفحه کلید \

  رونق گنجاندن روشنایی LED RGB در اجزای رایانه به ذائقه همه نمی رسد ، اما در مورد صفحه کلید برخی مزایای واقعی وجود دارد: نور پس زمینه قابل تنظیم به شما امکان می دهد تا رنگی متناسب با نیاز خود و خود انتخاب کنید همچنین می تواند ترکیبی از کلیدهای رنگی خاصی را تنظیم کند (در صورت وجود RGB برای هر کلید) که می تواند برای یک برنامه یا بازی خاص مفید باشد.

  برخی از صفحه کلیدها را می توان با استفاده از ترکیبی از مکانیکی و غشایی هیبرید در نظر گرفت ، به ویژه آنهایی که در لپ تاپ ها یافت می شوند. این دستگاه ها فضای لازم برای سوئیچ های کاملاً مکانیکی را ندارند اما سازندگان سازه هایی را طراحی کرده اند که به کلیدهای غشایی احساس سخت تر و قابل پیش بینی تری به آنها می دهد.

  https://techbord.com Anatomy of a Keyboard \

  جستجو در صفحه کلید پروانه اپل \'. تصویر: iFixit

  به طور طبیعی ، این به هزینه ساخت می افزاید و در مورد سیستم اپل که در بالا نشان داده شده است ، بدون مشکل نبوده است - اما برای بسیاری از کاربران ، از سیستم های مکانیکی برای بهبود احساس و بازخورد در صفحه کلیدهای لپ تاپ استقبال شده است.

  ما در مورد صفحه کلیدهای ارگونومیک چیز زیادی نمی گوییم ، فقط به این دلیل که داخلی آنها همانهایی است که در بالا به آنها پرداخته ایم. آنها می توانند صرفاً بر اساس چیدمان کلیدها در سرتاسر صفحه متفاوت باشند تا فشار در مچ دست و بازوها در مدت زمان طولانی استفاده کاهش یابد.

  همه ما مورد علاقه ماوس و صفحه کلید و همچنین ساخت خود هستیم. انتخاب ها همیشه با توجه به احساس محصول در استفاده تعیین می شوند. البته این بیشتر مربوط به قسمت بیرونی است ، اما قسمت داخلی نیز نقش دارد.

  و موارد بسیار بیشتری وجود دارد ...

  ماوس و صفحه کلید تنها دستگاه ورودی کامپیوتر نیستند - پانل های بازی (که در ادامه آنها را کالبدشکافی خواهیم کرد) ، چوب های پرواز ، گوی های پشتی ، فرمان ، دستگاه های 6DOF ، تبلت های گرافیکی ، پد لمسی و صفحه نمایش لمسی وجود دارد ، به نام چند مورد. اینها فقط ورودی های مستقیم فیزیکی را کنترل می کنند و موارد دیگری نیز هستند که می توانند حرکت چشم یا کل بدن را ردیابی کنند.

  اما حتی با وجود تمام جادوگران الکترونیکی که برای تشخیص ورودی در دسترس است ، جذابیت برجسته ای وجود دارد به سادگی ترکیب ماوس و صفحه کلید. نظر شما چیست؟

  بهترین صفحه کلیدها طرح صفحه کلید مکانیکی خود را برای صفحه کلید مکانیکی خود ایجاد می کنند: یک میانبر خرید ویترین Das Keyboard 4Q در Amazon Corsair K95 RGB Platinum در Amazon Logitech Wireless Illuminated K800 on Amazon Corsair K100 RGB در آمازون

  اعتبار Masthead: Chris J. Davis

  .subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: همه مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

خبرهای دیگر از امکانات