خبر

 • تک بورد - ZipCharge Go یک پاوربانک قابل حمل برای وسیله نقلیه الکتریکی شما است

  ZipCharge Go یک پاوربانک قابل حمل برای وسیله نقلیه الکتریکی شما است
  5 روز و 6 ساعت قبل

  برداشت سردبیر: استارت‌آپ بریتانیایی ZipCharge یک شارژر الکتریکی قابل حمل خودرو را معرفی کرده است که می‌تواند در موقعیت مناسب بسیار مفید باشد. من شخصاً این را به‌عنوان یک راه‌حل پشتیبان یا اضطراری می‌بینم، اما ZipCharge معتقد است بهترین راه برای شارژ یک خودروی برقی در مواقعی است که نیازی به شارژ ندارید – هر جایی که پارک می‌کنید شارژ کنید تا بعداً مجبور نشوید در ایستگاه شارژ منتظر بمانید. با این حال

  ZipCharge Go اساساً یک بسته باتری قابل حمل است، مانند باتری‌هایی که برای گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنید، با این تفاوت که برای خودروهای الکتریکی در نظر گرفته شده است. این شرکت آن را به عنوان یک "شارژر هوشمند روی چرخ" توصیف می کند که بزرگتر از یک کیف کت و شلوار جمع و جور نیست. طبق گفته InsideEVs، Go حدود 50 پوند وزن دارد.

  ZipCharge می‌گوید که این دستگاه با هر خودروی هیبریدی یا برقی پلاگین با سوکت نوع 2 سازگار است و می‌تواند از هر پریز خانگی استاندارد شارژ شود. یک شارژ کامل بسته به خودروی برقی شما می تواند بین 20 تا 40 مایل برد داشته باشد و بسته به ظرفیت و دما می تواند ظرف 30 تا 60 دقیقه تحویل داده شود.

  از یک برنامه تلفن هوشمند همراه می توان برای برنامه ریزی شارژ در دستگاه استفاده کرد. کمترین هزینه، ارائه به‌روزرسانی‌های وضعیت و موارد دیگر.

  جزئیات کامل هنوز در انتظار است، اما طبق گفته‌های InsideEVs، واحدها برای خرید یا اجاره در دسترس خواهند بود و مورد دوم از حدود 67 دلار در ماه شروع می‌شود. به دنبال اولین نمونه های موجود در سه ماهه چهارم 2022 باشید.

خبرهای دیگر از الکترونیک