Xbox Series S ممکن است به زودی یک نمایشگر قابل اتصال توسط شخص ثالث برای قابلیت حمل داشته باشد

Xbox Series S نسبتاً جمع و جور است - مطمئناً از برادر بزرگ خود ، سری X کوچکتر است. با این حال ، چیزی که شخص قابل حمل می داند فاصله دارد. البته ، این امر باعث نشده است كه UPspec استرالیایی بتواند صفحه قابل اتصال به جعبه را ایجاد كند.

xScreen نامیده می شود ، صفحه نمایش 11.6 اینچی با اتصال به پورت های مختلف آن به پشت Xbox Series S متصل می شود. کابل های Xbox شما نیز به نوبه خود به پایه xScreen وصل می شوند و خروجی HDMI به بلندگوهای داخلی این ابزار و LED 1080p می رود. پس از اتصال ، در واقع به Xbox شما نمایشی می دهد که هنگام استفاده از آن تا می شود.

بگذارید در اینجا صریح باشیم. این دستگاه قرار نیست کنسول دیجیتال مایکروسافت را به یک دستگاه مخصوص بازی قابل حمل تبدیل کند. شما هنوز هم به یک پریز برق برای Xbox احتیاج دارید (صفحه از USB کنسول آب می گیرد) ، بنابراین قصد ندارید آن را به پارک ببندید. با این حال ، ممکن است برای اقامت شبانه در خانه و مهمانی های خواب کودکانه شما مفید باشد.

xScreen به هیچ وجه بدیع نیست. چندین شرکت در اوایل سال 2000 دستگاه های مشابهی برای PS One فوق العاده جمع و جور ساختند که فاکتور شکل آن به شدت کوچکتر از XBSS بود. UPspec در اینجا جای جدیدی ایجاد نمی کند ، اما در حال استفاده از بازاری است که در گذشته برای سایر کنسول ها موفقیت کمی داشته است.

https://techbord.com Xbox Series S ممکن است به زودی یک نمایشگر قابل اتصال توسط شخص ثالث برای قابلیت حمل داشته باشد

کسانی که به اندازه کافی قدیمی هستند ، مجهز به صفحه نمایش مینی صفحه نمایش برای PS One جمع و جور هستند .

نکته اصلی در اینجا هزینه xScreen است. با قیمت خرده فروشی 249 دلار ، نمایشگر تقریباً به اندازه XBSS است (در صورت یافتن 300 دلار). بنابراین این یک تجهیزات نسبتاً گران قیمت است که احتمالاً فقط گاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

xScreen به مرحله تولید تجاری نرسیده است ، اما UPspec هدف متوسط ​​Kickstarter خود را که 9703 دلار است تأمین کرده است. كوتاكو خاطرنشان كرد كه بیست دقیقه پس از شروع كار خود در Kickstarter ، بودجه خود را تأمین كرد. علاقه به این دستگاه 58791 دلار از زمان نوشتن این مقاله درآمدزایی داشته است.

سرمایه گذاران زود پرنده 20 درصد تخفیف در صفحه نمایش دارند اما به خاطر داشته باشید هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که علی رغم تحقق هدف تأمین مالی ، تولید کند. اگر همه چیز خوب پیش برود ، UPspec انتظار دارد تولید و حمل و نقل را از ماه دسامبر آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.