خبر

 • تک بورد - Wyze یک ردیف اشتراک پرداختی به نام Cam Plus Lite اضافه می کند

  Wyze یک ردیف اشتراک پرداختی به نام Cam Plus Lite اضافه می کند


  11 روز و 17 ساعت قبل

  Wyze یک استارت‌آپ است که قبلاً به دلیل «خیلی خوب برای قیمت‌گذاری واقعی» شناخته شده است. اکنون این شرکت برخی از ویژگی‌های اشتراک ممتاز خود را در مدل «پرداخت هر چه می‌خواهید» ارائه می‌کند. Wyze معتقد است که جامعه نزدیک آن به اندازه کافی برای این ویژگی ها هزینه می کند تا از کسانی که توانایی پرداخت هزینه را ندارند حمایت کند.

  در روز سه‌شنبه، Wyze سطح اشتراک جدیدی را برای دوربین‌های خانه هوشمند خود راه‌اندازی کرد که قیمت آن از 0 دلار شروع می‌شود. Cam Plus Lite تشخیص شخص، کلیپ‌های ابری 12 ثانیه‌ای، و کنترل‌های سریع به جلو و عقب را اضافه می‌کند. همچنین محدودیت 32 گیگابایت حافظه کارت میکرو اس‌دی را حذف می‌کند.

  Cam Plus Lite فقط یک نسخه حذف‌شده از اشتراک Wyze's Cam Plus است که شرکت را از ورشکستگی در طول همه‌گیری نجات داد. مشترکین Cam Plus از ضبط نامحدود ابری و تشخیص اشیا که شامل افراد، بسته‌ها، حیوانات خانگی و وسایل نقلیه می‌شود، لذت می‌برند. اشتراک رده بالای Wyze، Cam Plus Pro (به زودی)، نظارت حرفه‌ای 24 ساعته و تشخیص چهره را اضافه می‌کند.

  این شرکت امیدوار است که پرداخت آن به چه میزان باشد. سرویس شما می خواهد چند دلار اضافی برای کمک به تامین مالی سیستم های نظارت خانگی ارزان قیمت آن به ارمغان بیاورد. دوربین‌های Wyze با قیمتی کمتر از 36 دلار به فروش می‌رسند و بسته‌های خدمات سطح بالای آن تنها 1.99 دلار و 3.99 دلار برای هر دوربین در ماه اجرا می‌کنند. Cam Plus Lite یک نقطه ورودی برای کسانی که ممکن است بخواهند قبل از خرید امتحان کنند فراهم می کند و همچنین برای کسانی که مایلند یا نیاز دارند کاربران رایگان باقی بمانند برخی از ویژگی های زیرمجموعه را در اختیار خواهند داشت.

  Wyze به صورت آزمایشی pay-what را اجرا کرد. مدل -شما می خواهید در سال 2020 و 2021 به صورت آزمایشی محدود. متوجه شد که جامعه Wyze کاملاً بخشنده و از خود حمایت می کند. بنابراین اکنون در حال گسترش "آزمایش نام با قیمت شما" به همه کاربران Wyze است.

  حتی کسانی که Cam Plus Lite را انتخاب نمی‌کنند از فضای ذخیره‌سازی بزرگتر روی دستگاه بهره خواهند برد. Wyze گفت که به تازگی حقوق یک پتنت exFAT را به دست آورده است که به دوربین هایش اجازه می دهد از کارت های microSDXC بزرگتر از 32 گیگابایت استفاده کنند. آخرین نسخه Wyze Cam v3 دارای سیستم عامل برای پشتیبانی از کارت های ذخیره سازی بزرگتر است. به‌روزرسانی‌های میان‌افزاری که در اواسط فوریه ارائه می‌شوند، این ویژگی را به بقیه دوربین‌های آن اضافه می‌کنند و قابلیت‌های بسیار مورد نیاز را برای جلو و عقب بردن به همراه خواهند داشت.

  Cam Plus Lite اکنون در دسترس است. کاربران می توانند از طریق صفحه خدمات حساب خود در وب سایت Wyze شرکت کنند.


  تگ ها:

  wyze , ردیف , اشتراک , پرداختی , plus , lite , اضافه


  v 10
خبرهای دیگر از الکترونیک