techbord.com Ultimate Ears ، گوشواره های بی سیم UE Fits را به بازار عرضه می کند که به سرعت برای گوش شما قالب می گیرند تا کاملاً متناسب باشد

برداشت ویرایشگر: من همیشه قوطی ها را به هدفون های داخل گوش ترجیح می دهم ، دلیل اصلی این امر این است که دومی همیشه پس از مدتی کوتاه احساس ناراحتی می کند ، صرف نظر از اینکه با نکاتی در این زمینه بازی کنید. با این حال ، UE Fits می تواند پاسخگویی برای افرادی مانند من باشد که مشتاقانه منتظر شنوایی بی سیم هستند که در واقع متناسب با شکل گوش برای یک راحتی راحت تر تنظیم می شود.

Ultimate Ears ، یک مارک صوتی Logitech ، به دلیل بلندگوهای بلوتوثی جالب توجه شناخته شده است ، اما به نظر می رسد گوش های بی سیم جدید UE Fits این شرکت جالبترین محصول تاکنون هستند.

گزینه های بی سیم موجود برخی از انعطاف پذیری و راحتی با اجازه دادن به کاربران برای جابجایی بین اندازه های مختلف نکات سیلیکونی یا کف. با این وجود UE Fits ، با تشخیص شکل گوش شما یک مرحله بالاتر بروید تا نکات پر از ژل آنها را بر اساس آن سفت کند ، این هم در کمتر از یک دقیقه.

 https://techbord.com Ultimate Ears UE Fits را راه اندازی می کند ، هدفون های بی سیم که به سرعت به گوش شما می آیند تا کاملا مناسب باشند

کاربران با اجرای فرایند اتصالات را شروع می کنند برنامه UE Fits (اندروید / iOS) را با هدفون قرار دهید. این برنامه سپس از فناوری "Lightform" مبتنی بر اشعه ماورا بنفش برای ایجاد LED های جاسازی شده در گوش ها استفاده می کند که باعث می شود نوک های پر از ژل به طور دائمی به خطوط هر گوش سفت شود. هنگامی که متناسب شد ، قرار می گیرد.

Ultimate Ears خاطرنشان می کند که این تناسب شخصی به لطف یک مهر و موم طبیعی "راحتی پوشیدنی بدون فشار ، درد و تحریک حتی بعد از استفاده طولانی" را در کنار عایق غیرفعال صدا ارائه می دهد. که سر و صدای محیط را مسدود می کند. هنوز هیچ نکته ای درباره نکات قابل تعویض وجود ندارد ، اما UE می تواند شروع به فروش آنها کند.

https: / /techbord.com Ultimate Ears UE Fits را به راه می اندازد ، گوشواره های بی سیم که به سرعت برای گوش مناسب برای گوش شما قالب می گیرند

سایر مشخصات UE Fits شامل درایورهای 10 میلی متری و پشتیبانی از SBC ، AAC و Apt- کدک های X بلوتوث.

آنها هشت ساعت عمر باتری مداوم دارند که با کیف شارژ موجود به "بیش از 20" می رسد. آنها همچنین ضد آب ، ضد عرق و دارای قابلیت کنترل لمسی روی دستگاه / مکث هستند که می توانند با برنامه همراه سفارشی شوند.

Ultimate Ears یک پیشنهاد "پیش فروش انحصاری" دارد برای خریداران آمریکایی - که در ابتدا هدفون در دسترس خواهد بود - که UE Fits را از قیمت استاندارد 249 دلار به 199 دلار برای مدت زمان محدود تخفیف می دهد. انتظار می رود سفارشات این پاییز با پشتیبانی 30 روز ضمانت رضایت UE ارسال شود.

Ultimate Ears ، گوشواره های بی سیم UE Fits را به بازار عرضه می کند که به سرعت برای گوش شما قالب می گیرند تا کاملاً متناسب باشد
electronics/ultimate-ears-گوشواره-های-بی-سیم-ue-fits-را-به-بازار-عرضه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.