خبر

 • تک بورد - TCL با مفهوم رایانه لوحی 17 ​​'' چاپ OLED '' را اذیت می کند

  TCL با مفهوم رایانه لوحی 17 ​​'' چاپ OLED '' را اذیت می کند
  1 روز و 18 ساعت قبل

  لبه خونریزی: طی چند سال گذشته ، شرکت ها به ما گفته اند که به زودی دستگاه هایی با نمایشگرهای بسیار نازک و رول آپ خواهیم داشت. با این حال ، آنچه تاکنون دیده ایم مفاهیم است. کمپانی های مختلف از تلویزیون های رول کردن خیالی گرفته تا تلفن های کشویی / رول را به ما ارائه داده اند. اکنون TCL پیمایش رایانه لوحی را برای ما به ارمغان می آورد.

  سازنده بودجه تلویزیون TCL روز دوشنبه کنفرانس مطبوعاتی مجازی CES 2021 خود را برگزار کرد. این شرکت در میان محصولات خود ، یک تبلت رول آپ 17 اینچی را اذیت کرد. دستگاه فقط یک مفهوم است (فعلاً). با این وجود ، این پتانسیل فن آوری صفحه نمایش OLED چاپ شده TCL را نشان می دهد.

  TCL CS0T لقب گرفته ، هنگام رول کردن ، عرض دستگاه فقط چند اینچ است - به اندازه ای که باریک باشد تا در یک کیف کناری یا جلویی باشد. حلقه الاستیک روی کوله پشتی مفهومی که در ویدئو نشان داده شده کاملاً عملی به نظر نمی رسد اما TCL استفاده از فناوری در محصولات دیگر مانند تلویزیون های متحرک ، صفحه های خمیده و نمایشگرهای تاشو را در نظر گرفته است.

  یک انیمیشن مفهومی دیجیتال به خوبی نشان می دهد صفحه انعطاف پذیر به دو غلطک پرشده از دو طرف متصل شده است ، به کاربران امکان می دهد قرص تقریباً نازک کاغذی را مانند اسکرول باستانی باز کنند - شوخی نکردن (فیلم بالا). با این حال ، به نظر می رسد که نمونه اولیه موجود در فیلم فقط از یک غلتک استفاده می کند. احتمالاً ، صفحه نمایش دارای پشتیبانی لمسی است ، حتی اگر دو دست طول بکشد تا مورد نگه داشته شود ، اما TCL با جزئیات زیادی وارد آن نمی شود.

  به گفته این شرکت ، صفحه نمایش پیمایشی OLED چاپ شده دارای "100 درصد گستره رنگ" است و هزینه آن 20 درصد کمتر از فناوری های نمایش تجاری فعلی است. با این حال ، در حال حاضر هیچ جزئیات دیگری برای فاش کردن ، و حتی یک بازه زمانی دقیق از زمان شروع اجرای صفحه های چاپی ، بیان نشده است. بنابراین نفس خود را حفظ نکنید.

خبرهای دیگر از الکترونیک