خبر

 • تک بورد - TCL ال سی دی 32 اینچی 4K@240Hz، تلویزیون ال ای دی کوتاه 8K@265Hz را نشان می دهد

  TCL ال سی دی 32 اینچی 4K@240Hz، تلویزیون ال ای دی کوتاه 8K@265Hz را نشان می دهد
  15 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به لطف چندین گزینه 4K@144Hz در بازار، گیمرها امروزه دیگر مجبور نیستند بین مانیتوری با نرخ تازه سازی بالا یا وضوح 4K یکی را انتخاب کنند. اکنون، TCL نمایشگری را برای کسانی که حتی سریع‌تر می‌خواهند به نمایش گذاشته است: نمایشگر بازی 32 اینچی 4K با نرخ تازه‌سازی 240 هرتز. به اندازه کافی خوب نیست؟ تلویزیون مینی ال ای دی ۷۵ اینچی ۸K با نرخ تازه سازی ۲۶۵ هرتز چطور؟

  به گزارش ITHome، این نمایشگرهای شگفت‌انگیز در میان چندین مورد در کنفرانس زیست محیطی نمایش جهانی TCL CSOT Huaxing که دیروز در شنژن برگزار شد، به نمایش درآمدند. مانیتور 32 اینچی 4K@240Hz، که اولین نمونه از نوع خود است که وارد بازار می شود، زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه و الگوریتم اختصاصی TCL را برای فشرده سازی تصویر ارائه می دهد. همچنین دارای انحنای 800R تیز است.

  هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه مانیتور وجود ندارد، اما احتمالاً منتظر کارت‌های گرافیکی با DisplayPort 2.0 (UHBR 20) خواهیم بود که حداکثر 80 گیگابیت بر ثانیه خام را ارائه می‌دهند. پهنای باند رایج شده است.

  لازم به ذکر است که TCL نمایشگرهای خود را تولید نمی کند، بنابراین این فناوری می تواند ابتدا در محصولات OEM های شریک ظاهر شود.

خبرهای دیگر از الکترونیک