techbord.com Streambar جدید Roku ارائه دهنده تصاویر Dolby Audio و 4K با قیمت 129 دلار است

چه اتفاقی افتاده؟ Roku در حال آماده شدن برای تعطیلات با معرفی محصولات جدید و به روز شده است که مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. اصلی ترین آنها Roku Streambar است ، یک وسیله سرگرمی 2 در 1 که هم به عنوان جعبه جریان و هم به عنوان یک راه حل صوتی برتر عمل می کند.

Roku Streambar دارای چهار بلندگوی داخلی است که گزارش می شود می تواند یک اتاق را با Dolby Audio پر کند. تنظیمات هوشمندانه صوتی همچنین به شما امکان می دهد تبلیغات با صدای بلند را به طور خودکار کاهش دهید ، وضوح گفتار را افزایش دهید ، به موسیقی عمق دهید و صدا را برای گوش دادن به شب بهینه کنید. این واحد از طریق دستگاه های الکسا و دستیار Google قابل کنترل است و از راه دور صدای خود را دارد.

همچنین Streambar با سایر پیشنهادهای صوتی Roku از جمله بلندگوهای بی سیم و ساب ووفر این شرکت سازگار است و به راحتی یک سیستم صوتی فراگیر صحیح ایجاد می کند در قسمت ویدئو ، Streambar به عنوان جعبه جریان 4K با HDR10 و HLG که از طریق HDMI به تلویزیون شما متصل می شود دو برابر می شود (برای باز کردن قفل همه چیز به پشتیبانی HDCP 2.2 نیاز خواهید داشت). همچنین اگر بخواهید موسیقی را مستقیماً از تلفن یا دستگاه بی سیم خود پخش جریانی کنید ، امکان اتصال بلوتوث نیز وجود دارد.

عملکرد Streambar مشابه عملکرد Soundbar Roku Smart است که قبلاً راه اندازی شده بود ، هرچند که این سیستم کمی بزرگتر است ، اندازه 2.8 اینچ (H) x 32.2 اینچ (W) x 3.9 اینچ (D) و وزن 88 اونس در مقابل 2.4 اینچ (H) x 14 اینچ (W) x 4.2 (D) و 38.4 اونس واحد جدیدتر است.

Roku Streambar از امروز با قیمت 129.99 دلار برای پیش سفارش در دسترس است. به موقع برای تعطیلات در تاریخ 18 اکتبر 2020 ارسال می شود.

Streambar جدید Roku ارائه دهنده تصاویر Dolby Audio و 4K با قیمت 129 دلار است
electronics/streambar-جدید-roku-ارائه-دهنده-تصاویر-dolby-audio-و-4k-با.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
techbord.com MicroStrategy یک میلیارد دلار دیگر به بیت کوین می اندازد و به دارایی های عظیم آن افزود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.