خبر

 • تک بورد - SteelSeries خط جدید لوازم جانبی جدید Prime را معرفی می کند

  SteelSeries خط جدید لوازم جانبی جدید Prime را معرفی می کند
  8 روز و 23 ساعت قبل

  نظر ویراستار: SteelSeries خط جدیدی از محصولات بازی را با ورودی و بازخورد از بهترین رقبای ورزش در جهان طراحی کرده است. قیمت گذاری هم خیلی بد نیست ، زیرا ماوس بازی Prime سطح ابتدایی کمتر از 60 دلار برای شما بازگرداند.

  پرایم (بدون اکثراً) پر حاشیه دارای "شکلی آزمایش شده برای راحتی پایدار" است و برای کاهش خستگی دست هنگام بلند کردن ، ترازوها را فقط 69 گرم نشان می دهد. این یک سنسور TrueMove Pro با 18000 CPI / 450 IPS / 50G را ارائه می دهد و علاوه بر این RGB تک منطقه ای ، حافظه داخلی و کنترل های قابل تنظیم مانند چهار نرخ نظرسنجی از پیش تعیین شده را ارائه می دهد.

  https://techbord.com SteelSeries خط نخست جدید لوازم جانبی بازی را معرفی می کند

  Prime + از یک سنسور اولیه مشابه TrueMove استفاده می کند Pro + ، اما یک سنسور بلند کردن ثانویه و تنظیمات کامل قابل تنظیم روی صفحه را اضافه می کند. هر دوی آنها همچنین از سوئیچ های نوری مغناطیسی با 100 میلیون کلیک استفاده می کنند که به گفته شرکت "کلیک ترد" است. وزن Prime + با لمس 71 گرم بیشتر است.

  Prime Wireless یک جوندگان بدون کابل است که ویژگی های اشاره گر استاندارد Prime را بسته بندی می کند ، اما حداکثر 100 ساعت عمر باتری بی سیم را به مخلوط اضافه می کند. .

  https://techbord.com SteelSeries خط نخست جدید لوازم جانبی بازی را معرفی می کند

  < آخرین و مطمئناً مهمترین مورد Arctis Prime نیست ، یک هدست جدید مخصوص بازی شامل بالشتک های گوش چرمی جدا کننده نویز ، میکروفون جمع شونده دارای تاییدیه Discord ، ClearCast ، کنترل های گوش و کابل 3.5 میلی متری جداشونده. با طیف وسیعی از سیستم عامل ها از جمله Xbox ، PlayStation ، Switch و PC سازگار است.

  قیمت آن 59.99 دلار برای Prime ، 79.99 دلار برای Prime + و 129.99 دلار برای Prime Wireless تنظیم شده است. در عین حال ، هدست مخصوص بازی Arctis Prime 99.99 دلار سفارش می دهد. همه از امروز در وب سایت SteelSeries برای خرید در دسترس هستند.

خبرهای دیگر از الکترونیک