خبر

 • تک بورد - Spotify بی‌صدا لوازم جانبی داشبورد Car Thing را متوقف می‌کند

  Spotify بی‌صدا لوازم جانبی داشبورد Car Thing را متوقف می‌کند


  17 روز و 15 ساعت قبل

  خب این خیلی طول نکشید تقریباً پنج ماه پس از در دسترس قرار دادن پخش کننده هوشمند با کنترل صوتی خود برای وسایل نقلیه در دسترس عموم، Spotify بی سر و صدا این دستگاه را متوقف کرد. اگر هنوز هم می‌خواهید، تا زمانی که موجودی تمام شود، با تخفیف قابل توجهی به فروش می‌رسد.

  Spotify در سال 2019 آزمایش دستگاهی با کنترل صوتی را برای خودروها آغاز کرد. این دستگاه با نام Car Thing، در ابتدا فقط برای گروه کوچکی از اعضای Spotify Premium دعوت شده در ایالات متحده در دسترس بود. این دستگاه نشان دهنده اولین حمله Spotify به سخت افزار بود، اگرچه این شرکت اصرار داشت که بیشتر در مورد یادگیری نحوه گوش دادن مردم به موسیقی و پادکست در وسایل نقلیه خود است تا نشانه ای از حرکت به سمت سخت افزار.

  گستره تر – هنوز. هنوز محدود است - عرضه در سال 2021 آغاز شد و در فوریه گذشته، Spotify Car Thing را به یک دستگاه مصرف کننده مناسب در دسترس همه قرار داد (البته با افزایش قیمت 10 دلار).

  در آخرین گزارش درآمد خود که در 27 جولای منتشر شد، Spotify بی سر و صدا گفت که حاشیه ناخالص گزارش شده آن به طور منفی تحت تأثیر تصمیم آنها برای توقف تولید Car Thing قرار گرفته است. Spotify یک بار هزینه 31 میلیون یورویی (31.4 میلیون دلار) مربوط به پایان ساخت را ثبت کرد.

  یک سخنگوی Spotify به TechCrunch گفت که تعدادی از عوامل از جمله تقاضای محصول و مشکلات زنجیره تامین در تصمیم آنها برای توقف نقش داشته است. تولید این شخص گفت که دستگاه های موجود به طور عادی به کار خود ادامه می دهند و افزود که این ابتکار آموزش های مفید [در مورد عادات گوش دادن در وسایل نقلیه] را باز می کند.

  به اندازه کافی عجیب، Spotify هنوز هم Car Thing را در وب سایت خود با تخفیف بسیار زیاد ارائه می دهد. . به طور معمول 89.99 دلار، این ابزار با قیمت 49.99 دلار به عنوان بخشی از فروش انحلال Spotify به فروش می رسد.


  تگ ها:

  spotify , بی‌صدا , لوازم , جانبی , داشبورد , thing , متوقف , می‌کند


  v 19
خبرهای دیگر از الکترونیک