خبر

 • تک بورد - Roku با ارتقاء Roku Streaming Stick 4K و Streaming Stick 4K+ با آمازون مقابله می کند

  Roku با ارتقاء Roku Streaming Stick 4K و Streaming Stick 4K+ با آمازون مقابله می کند
  2 روز و 6 ساعت قبل

  Roku این هفته برای رقیب آمازون ، دو استیکر جدید را به مجموعه پخش کننده های رسانه قابل حمل خود اضافه کرد. Roku Streaming Stick 4K و Roku Streaming Stick 4K+ دارای Dolby Vision و HDR10+ در کنار یک پردازنده چهار هسته ای جدید هستند که تا 30 درصد سریعتر از نسخه قبلی خود است. در همین حال گفته می شود گیرنده بی سیم دوربرد دوباره طراحی شده ، سرعت Wi-Fi را تا 2 برابر افزایش می دهد. با در نظر گرفتن همه موارد

  Roku Streaking Stick 4K با استاندارد Roku Voice Remote ارسال می شود ، در حالی که Roku Streaming Stick 4K+ شامل نسخه جدیدتر Roku Voice Remote Pro است. این کنترلر ارتقاء یافته شامل یک باتری قابل شارژ و یاب از راه دور از دست رفته است. برای فعال کردن ویژگی مفید ، به سادگی بگویید: "Hey Roku، my my remote" من چند هفته پیش کنترل خود را گم کردم و می توانستم از این ویژگی به خوبی استفاده کنم.

  https://techbord .com Roku با ارتقاء Roku Streaming Stick 4K و Streaming Stick 4K+

  آمازون در اوایل این ماه از Fire TV Stick 4K Max جدید خود رونمایی کرد که سخت افزار سریعتر و پشتیبانی از Wi-Fi 6 را اضافه می کند ، همه با قیمتی کمتر از 55 دلار.

  Roku همچنین Roku Ultra LT را با پردازنده سریعتر ، فضای ذخیره سازی بیشتر و رادیوی Wi-Fi بهبود یافته که 50 درصد برد بیشتری نسبت به مدل قبلی ارائه می دهد ، تازه کرده است. Dolby Vision نیز اضافه شده است و شما علاوه بر آن جریان صوتی بلوتوث و اترنت داخلی را نیز دریافت می کنید. این انحصاری Walmart در هفته های آینده راه اندازی می شود و 79.99 دلار برای شما بازپرداخت می کند. نسخه Plus با کنترل از راه دور 69.99 دلار هزینه دارد.

  به عنوان یک امتیاز اضافی ، خریداران واجد شرایط که از 2 اکتبر 2021 تا 14 ژانویه 2022 دستگاه جدید پخش Roku را خریداری و فعال کنند ، واجد شرایط دریافت رایگان خواهند بود. عضویت آزمایشی 30 روزه HBO Max. خریداران Walmart همچنین می توانند از کوپن 5 دلاری Redbox استفاده کنند. به سادگی کد موجود در جعبه خرده فروشی را جستجو کرده و در برنامه Redbox استفاده کنید.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی