techbord.com Ring اعلام می کند Always Home Cam ، یک هواپیمای بدون سرنشین مستقل برای پرواز در داخل خانه شما است

نظر ویراستار: تنها نگرانی من در مورد دوربین هوایی این است که حیوانات خانگی چگونه ممکن است به آن واکنش نشان دهند. آیا قصد دارد گربه را به وحشت بیندازد یا باعث کنترل غیرقابل کنترل سگ شود (که تصور می کنم ممکن است مزاحم مزاحمت بیشتری باشد)؟ این ، و همچنین به نوعی عجیب و غریب به نظر می رسد ... بیشتر شبیه یک جعبه تنظیم بالا است که یک ریموت از آن عبور می کند تا یک هواپیمای بدون سرنشین.

حلقه آمازون روز پنجشنبه تعدادی از راه حل های امنیتی جدید از جمله Ring Always Home Cam ، یک هواپیمای بدون سرنشین مستقل را برای داخل خانه شما اعلام کرد.

Ring به عنوان راه حلی برای ایجاد دید بیشتر ، پهپاد داخلی را قبض می کند وقتی کسی در خانه نیست نگران این هستید که ممکن است فر را روشن بگذارید یا فراموش کرده اید در را قفل کنید؟ به راحتی هواپیمای بدون سرنشین را به آن طرف پرواز دهید و از هر دو طرف تأیید تصویری دریافت کنید.

همچنین می توان از این هواپیمای بدون سرنشین بیشتر به عنوان یک دوربین امنیتی معمولی استفاده کرد و دیدگاه های مختلفی را بدون نیاز به خرید چندین دوربین ارائه می دهد. مالکان می توانند مسیرهای از پیش تعیین شده ای را برای گشت پهپاد تعیین کنند و حتی برای بررسی اختلالات احتمالی هنگام فعال شدن سنسور هشدار باید پرواز را طی کنند.

زنگ سریع می گوید که دوربین فقط هنگام پهپاد ضبط می کند در پرواز هنگامی که روی داک قرار دارد ، دوربین از نظر جسمی مسدود شده است و احتمال هرگونه حمله بصری به حریم خصوصی را از بین می برد. و البته ، وقتی در هوا باشد ، دقیقاً ساکت نخواهد بود.

Ring Always Home Cam در حدود سال 2021 با قیمت 249.99 دلار راه اندازی می شود.

Ring اعلام می کند Always Home Cam ، یک هواپیمای بدون سرنشین مستقل برای پرواز در داخل خانه شما است
electronics/ring-اعلام-می-کند-always-home-cam-یک-هواپیمای-بدون-سرنشین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
techbord.com سامسونگ قصد دارد امسال پنل های OLED با فرکانس 90 هرتز را برای لپ تاپ ها تولید کند
techbord.com آیا کفش های کتانی RTX 3080 می پوشید؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.