خبر

 • تک بورد - QuietComfort 45 جدید Bose یک ارتقاء کوچک اما خوش آمد به QuietComfort 35 II است

  QuietComfort 45 جدید Bose یک ارتقاء کوچک اما خوش آمد به QuietComfort 35 II است
  15 روز و 17 ساعت قبل

  آینده نگر: Bose به تازگی هدست QuietComfort جدیدی را به مجموعه خود معرفی کرده است. هدست جدید که QuietComfort 45 نام دارد ، ارتقا نسبت به نسخه قبلی خود خواهد داشت و عمر باتری و عایق صوتی را بهبود می بخشد و دو حالت جدید گوش دادن را می توان انتخاب کرد: بی صدا ، که حذف نویز را روشن می کند و برای خاموش کردن آن آگاه است.

  از زمان راه اندازی QuietComfort 35 اصلی ، محبوبیت سری QuietComfort Bose به طور قابل توجهی افزایش یافته است و برخی از محبوب ترین هدست های بی سیم موجود است. پس از راه اندازی QC35 ، این شرکت آنها را ارتقا داد و QuietComfort 35 II را عرضه کرد ، که بعداً بازی را شامل یک ماژول میکروفون جداشدنی شد.

  در حال حاضر ، Bose در حال ارتقا بیشتر سری QuietComfort با نسخه جدید است. QuietComfort 45. در مقایسه با نسخه های قبلی ، طراحی آن تقریباً یکسان است و تغییرات کمی دارد. برخی از این تغییرات حذف مواد نرم و اصلاحاتی است که باعث می شود فاصله بین اجزا نرم تر شود.

  برای سازگاری بهتر با محیط ، Bose QuietComfort 45 دارای دو حالت گوش دادن است. هنگامی که حالت آرام فعال است ، سیستم حذف نویز وارد می شود ، سر و صدای بیرون را تجزیه و تحلیل می کند و آن را لغو می کند. در حالت آگاه ، حذف نویز برای ارائه شفافیت کامل صدا خاموش است.

  https://techbord.com Bose \ QuietComfort 45 جدید یک ارتقاء کوچک اما خوش آمدید برای QuietComfort 35 II

  با چهار دکمه در گوش راست ، کاربران می توانند برق را روشن کرده ، صدا را کنترل کنند ، از طریق بلوتوث جفت شوند ، به تماس ها پاسخ دهید و پایان دهید ، موسیقی را پخش و مکث کنید و به دستیاران مجازی دسترسی پیدا کنید. در مورد گوش چپ ، دکمه ای برای جابجایی بین دو حالت یا بی صدا کردن میکروفون وجود دارد.

  عمر باتری در مقایسه با QC 35 II بهبود یافته است و حداکثر 24 ساعت استفاده را ارائه می دهد. برای شارژ کامل ، هدفون باید به مدت دو ساعت شارژ شود و 15 دقیقه شارژ می تواند سه ساعت پخش را به شما ارائه دهد. هدفون از طریق پورت USB-C شارژ می شود. یکی دیگر از ویژگیهای جدید همراه با QC45 ، به اشتراک گذاری حذف نویز در تماس ها ، منزوی کردن صدای کاربر و جلوگیری از بلند شدن صدای خارجی برای ارتباطات واضح تر است.

  QC45 جدید با برنامه Bose Music سازگار است. ، که به کاربران امکان می دهد اتصالات چند نقطه ای را با دستگاه های iOS و Android پیکربندی کرده و از Bose SympleSync برای اتصال هدست ها با Bose Soundbars سازگار استفاده کنند. Bose QuietComfort که به صورت سیاه و سفید موجود است ، اکنون با پیش خرید با قیمت 329.95 دلار در دسترس است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی