خبر

 • تک بورد - Poly وب کم ، مانیتور کنفرانس ویدئویی و خدمات را با وضوح بالا نشان می دهد

  Poly وب کم ، مانیتور کنفرانس ویدئویی و خدمات را با وضوح بالا نشان می دهد
  13 روز قبل

  با توجه به زمان زیادی که این روزها بیشتر ما برای تماس های ویدیویی می گذرانیم ، جای تعجب نیست که بیشتر روی بهبود این تجربه تمرکز شود. تا همین اواخر ، بیشتر توجه به پیشرفت در سیستم عامل های نرم افزاری ، مانند Microsoft's Teams ، Zoom ، Cisco’s Webex و Google Meet معطوف شده است. اگرچه این موارد مطمئناً مهم هستند ، اما در پایان روز ، آنچه شما واقعاً برای بهبود کیفیت تماس های ویدیویی نیاز دارید سخت افز

  پلی ، شرکتی که پس از ادغام Polycom و Plantronics تشکیل شده است ، با سری محصولات جدید Studio P خود ، خط جدیدی از سخت افزار شخصی متمرکز بر کنفرانس ویدیویی را رونمایی کرده است.

  Poly Studio P5 یک وب کم مستقل با قابلیت بی نظیر تلفیق درگاه عبور USB در پشت است که می توانید یکی از دانگل های هدست بی سیم این شرکت یا میکروفون با کیفیت دیگر را به آن متصل کنید.

  Poly Studio P15 یک نوار ویدئویی شخصی است که برای قرار گرفتن در بالای مانیتورها طراحی شده است که با یک دوربین 4K ، کادربندی اتوماتیک دوربین ، بلندگوهای یکپارچه و یک آرایه چند میکروفونی که از فناوری NoiseBlock AI و Acoustic Fence این شرکت برای قطع صداهای ناخواسته استفاده می کند ، پیشرفت می کند. (مانند پارس سگ و غیره)

خبرهای دیگر از الکترونیک