خبر

 • تک بورد - Polaroid Go همه چیزهایی را که مردم درباره دوربین های فوری دوست دارند کاهش می دهد

  Polaroid Go همه چیزهایی را که مردم درباره دوربین های فوری دوست دارند کاهش می دهد
  3 روز و 6 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: دوربین های طاقچه مانند Polaroid Go می توانند ابزار فوق العاده آموزش باشند. برخلاف دوربین های دیجیتال و تلفن های هوشمند با فضای ذخیره سازی "نامحدود" ، دوربین های مبتنی بر فیلم ، عکاس را مجبور می کنند قبل از فشار دادن دکمه شاتر ، هر عکس را در نظر بگیرد زیرا هر چاپ هزینه دارد.

  Polaroid دوربین فوری مدرن خود را تحت رژیم قرار داده است.

  Polaroid Go جدید به عنوان کوچکترین دوربین فوری آنالوگ در جهان توصیف می شود. با طول فقط 4.1 اینچ ، عرض 3.3 اینچ و قد 2.4 اینچ و پر کردن ترازوها در 0.53 پوند (بسته فیلم بدون فیلم) ، من تمایل دارم آنها را باور کنم.

  دوربین با یک رنگ سفید کلاسیک عرضه می شود ، یک باتری لیتیوم یونی 750 میلی آمپری که گفته می شود شما را از طریق 15 بسته فیلم پیش از نیاز به شارژ مجدد از طریق USB ، به شما هدایت می کند. این دارای سرعت شاتر متغیر بین 1/125 تا 30 ثانیه است و دارای تایمر خودکار ، آینه سلفی ، فلاش پویا و قابلیت قرار گرفتن در معرض دو برابر است.

   https://techbord.com Polaroid Go همه چیزهایی را که مردم در مورد دوربین های فوری دوست دارند کاهش می دهد

  پولاروید گفت که زمان توسعه بین 10-15 دقیقه است ، دقیقاً همان چیزی که من" من واقعاً "فوری" تماس می گیریم ، اما متوجه موضوع می شوید. تصاویر روی یک قاب سفید کلاسیک با مساحت تصویر واقعی 1.851 اینچ 1. 1.811 اینچ چاپ می شوند.

  Polaroid Go دارای 99.99 دلار MSRP است و پیش از اردیبهشت ماه امروز مستقیماً از Polaroid برای پیش سفارش در دسترس است. 27 پرتاب. یک بسته شروع کننده ، که شامل یک بسته دوتایی فیلم (16 عکس در هر بسته دوتایی) است ، 114.99 دلار برای شما بازپرداخت می کند. به ما گفته شده بسته های اضافی فیلم حدود 20 دلار به فروش می رسند.

خبرهای دیگر از الکترونیک