خبر

 • تک بورد - Palm بازگشته است، این بار با مجموعه ای از هدفون های بی سیم واقعی

  Palm بازگشته است، این بار با مجموعه ای از هدفون های بی سیم واقعی
  12 روز و 9 ساعت قبل

  Palm Ventures Group مستقر در سانفرانسیسکو با ورود دیگری به مجموعه تلفن همراه خود بازگشته است. Palm Buds Pro هدفون‌های بی‌سیم واقعی هستند که درایورهای دینامیک 10 میلی‌متری را بسته‌بندی می‌کنند که می‌توانند صدایی را ارائه دهند که شرکت آن را در کلاس استودیو می‌نامد. این جوانه ها مجموعاً شش میکروفون – یک میکروفون رو به داخل، یک میکروفون رو به جلو و یک میکروفون مکالمه روی هر جوانه – برای تماس های صوتی

  جدیدترین دستگاه‌های Palm دارای گواهی IPX4 هستند، به این معنی که در برابر پاشیدن آب از هر جهت محافظت می‌شوند. آنها همچنین با Android و iOS سازگار هستند و تجربه هندزفری را با دستیار Google یا سیری امکان پذیر می کنند. عمر باتری تا شش ساعت در هر بار شارژ ارزیابی شده است، و کیس شارژ همراه می‌تواند سه بار شارژ کامل را برای حداکثر 24 ساعت گوش دادن به کل ارائه دهد.

  https://techbord.com Palm بازگشته است، این بار با مجموعه ای از هدفون های بی سیم واقعی

  Palm Buds Pro در رنگ مشکی برای پیش خرید در دسترس است قیمت 99 دلار است، اگرچه MSRP به محض در دسترس شدن عموم به 129 دلار خواهد رسید.

  لازم به ذکر است که The Verge چندین پیشنهاد بسیار مشابه را در حال حاضر در بازار پیدا کرده است، که نشان می‌دهد اینها ممکن است به سادگی یک طراحی مرجع رایج باشند. کمی بهینه سازی شده است (مثلاً یک میکروفون اضافی اضافه شده است). این جوانه‌های با نام تجاری Hengyuan را می‌توان فقط با 20 دلار در آمازون داشت، در حالی که مجموعه‌ای از جوانه‌های Enacfire 66.66 دلار به شما باز می‌گرداند. آیا یک میکروفون اضافی (و به نوعی عمر باتری بدتر و رتبه IP پایین تر) ارزش 80 دلار اضافی دارد؟

خبرهای دیگر از الکترونیک