خبر

 • تک بورد - Onyx یک مانیتور E-Ink قابل حمل ساخته است که می تواند با 800 دلار متعلق به شما باشد

  Onyx یک مانیتور E-Ink قابل حمل ساخته است که می تواند با 800 دلار متعلق به شما باشد
  7 روز و 14 ساعت قبل

  بازار نمایشگرهای E-Ink علیرغم پیشرفت های بی شمار در زمینه فناوری کوچک باقی مانده است. با این حال ، این مانع از تلاش شرکت هایی مانند Onyx برای معرفی آن به مخاطبان جدید نمی شود. برای این منظور ، این شرکت نه یک ، بلکه دو مانیتور کاغذ الکترونیکی تولید کرده است که به همان اندازه گران قیمت و چشمگیر هستند.

  نمایشگرهای جوهر الکترونیکی برای همیشه خوانندگان الکترونیکی مانند Kindle آمازون و قرص های یادداشت برداری مانند Remarkable را تغییر داده اند و در چند سال گذشته در چندین مورد پیاده سازی شده اند برنامه های تجاری و صنعتی ، از برچسب قیمت پایین در برخی از سوپرمارکت ها ، تا علائم بزرگ دیجیتال که می توانید در برخی از مراکز شهری مشاهده کنید. Onyx یکی از شرکت هایی است که سعی کرده است با مجموعه ای از مانیتورها به نام Mira آن را تغییر دهد. آخرین افزودنی آن خانواده Onyx Boox Mira است ، یک مانیتور 13.3 اینچی E-Ink که در ماه مه اعلام شد و اکنون برای پیش خرید از فروشگاه آنلاین Onyx در دسترس است.

  Onyx Boox Mira مجهز به یک پنل E Ink Mobius با رزولوشن 2200 در 1650 پیکسل ، که تصویری نسبتا واضح با 207 پیکسل در اینچ ایجاد می کند. نسبت ابعاد 4: 3 به این معنی است که این پنل از نظر بهره وری عالی است و همچنین یک دیجیتایزر لمسی وجود دارد که به شما امکان می دهد مانند یک رایانه لوحی از آن استفاده کنید. گزینه های ورودی شامل یک پورت HDMI کوچک و دو درگاه USB Type-C است. تصویر روی صفحه نمایش این باعث می شود Onyx Boox Mira به عنوان یک مانیتور ثانویه قابل حمل برای افرادی که برای گردش کار خود به آن نیاز دارند ، انتخاب خوبی باشد. همچنین اگر می خواهید ثابت شود که در تنظیمات شما ثابت می شود ، دارای یک پایه VESA است.

  https://techbord.com Onyx یک مانیتور E-Ink قابل حمل ساخته است که می تواند با 800 دلار متعلق به شما باشد

  به دلیل نرخ تجدید پایین قابل دستیابی با E-Ink ، نمی توانید بازی روی آن انجام دهید فناوری نمایش ، اما Onyx Boox Mira از حالت "ویدئو " پشتیبانی می کند که تجربه تماشای انیمیشن در این مانیتور را بهبود می بخشد.

  این دستگاه با قیمت 800 دلار قطعاً برای همه مناسب نیست و دارای برخی محدودیت ها که ممکن است جذابیت آن را بیشتر محدود کند. ضخامت این مانیتور تنها 8 میلی متر و وزن آن کمتر از 600 گرم است ، اما باید با تعداد زیادی مانیتور قابل حمل ارزان قیمت که صفحه نمایش رنگی ارائه می دهند و گاهی اوقات می توانند به عنوان قرص های مستقل استفاده شوند ، رقابت کند. در مقایسه ، Onyx Boox Mira فقط می تواند به عنوان یک نمایشگر خارجی برای مرور وب ، برنامه نویسی و سایر کارهای بهره وری مورد استفاده قرار گیرد.

  https://techbord.com Onyx یک مانیتور E-Ink قابل حمل ساخته است که می تواند با 800 دلار مال شما باشد

  با این حال ، اونیکس متقاعد شده است که بازار مانیتورهای کاغذ الکترونیکی وجود دارد. به همین دلیل است که یک مانیتور ثابت 25.3 اینچی را در قالب Onyx Boox Mira Pro ایجاد کرده است. این مدل دارای پایه آلومینیومی ، وضوح 3200 در 1800 پیکسل و بلندگوهای استریو داخلی است-همه با قیمت چشمگیر 1800 دلار.

  در این بین ، شرکت هایی مانند TCL در حال کار بر روی ایجاد جایگزین های مقرون به صرفه برای فناوری نمایش E-Ink. سال گذشته ، شرکت چینی یک صفحه نمایش رنگی شبیه کاغذ را نشان داد که ظاهراً کنتراست بالاتری نسبت به E-Ink دارد در حالی که تقریباً هیچ عیب و ایرادی ندارد. قرصی که فناوری جدید را به نمایش می گذارد قرار بود امسال رونمایی شود ، اما شرایط فعلی بازار ، تاریخ عرضه را به 2023-2022 تغییر داده است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی