خبر

 • تک بورد - Netgear سیستم روتر چهار بانده WiFi 6E را معرفی می کند

  Netgear سیستم روتر چهار بانده WiFi 6E را معرفی می کند
  13 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظرش بود: این هفته ، Netgear اولین روتر مشبک WiFi 6E چهار بانده صنعت را معرفی کرد. مدل جدید ، جدیدترین ورود در سری سیستم های WiFi Orbi برای خانه های بزرگ ، افزایش سرعت و پشتیبانی از فرکانس های بیشتر را نوید می دهد. در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است و باید برای تعطیلات به موقع ارسال شود ، اما شما را تا حدودی عقب می اندازد.

  سری RBKE960 که به تازگی اعلام شده است ، از فرکانس WiFi 6GHz در بالای فرکانسهای 5GHz و 2.4GHz پشتیبانی می کند تا بتواند اینترنت سریعتر ، اتصالات همزمان بیشتر و تأخیر کمتر را ارائه دهد. در هر سه فرکانس ، باید بتواند 16 جریان WiFi همزمان را مدیریت کند.

  طبق صفحه محصول Netgear برای مدل جدید ، سرعت Wi-Fi ترکیبی می تواند تا 10.8 گیگابیت بر ثانیه برسد. به دلیل رادیو و آنتن های ارتقا یافته ، دستگاه هایی که از 5GHz و 2.4GHz WiFi استفاده می کنند نیز می توانند سرعت را تا 30 درصد افزایش دهند. سه بسته یک روتر و دو ماهواره باید این سرعت ها را در محدوده حداکثر 9000 فوت مربع ارائه دهد. سری RBKE960 همچنین دارای یک پورت WAN اترنت 10 گیگابیت بر ثانیه ، یک پورت اترنت 2.5 گیگابیتی و سه پورت اترنت 1 گیگابیتی است.

  https://techbord.com Netgear سیستم روتر مشبک WiFi 6E چهار بانده را معرفی می کند

  اطلاعیه مطبوعاتی تاریخ دقیقی برای زمان عرضه مدل جدید ارائه نمی دهد ، اما سفارشات صفحه محصول باید تا 29 اکتبر ارسال شود. پیش سفارشات اکنون در ایالات متحده باز است و به زودی در بریتانیا باز می شود. با این حال ، با قیمت 1500 دلار ، بسیار گران است.

  استاندارد WiFi 6 ، که 802.11ax نیز نامیده می شود ، سال گذشته به منظور افزایش عملکرد اینترنت بی سیم و همچنین محدوده فرکانس بین دستگاه ها معرفی شد. می تواند عمل کند در اوایل سال جاری ، TechSpot سیستم Orbi Netgear را به عنوان بهترین سیستم وای فای مشبک رتبه بندی کرد. WiFi 6E یک برنامه افزودنی به WiFi 6 است که از اتصالات 6GHz پشتیبانی می کند.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی