خبر

 • تک بورد - Modder با استفاده از سخت افزار اصلی کنسول ، پلی استیشن 2 دستی را ایجاد می کند

  Modder با استفاده از سخت افزار اصلی کنسول ، پلی استیشن 2 دستی را ایجاد می کند
  20 روز و 13 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: یوتیوبر پرفروش ترین کنسول بازی ویدئویی خانگی جهان را برداشته و آن را به یک وسیله دستی جذاب تبدیل کرده است که می توانست در واقعیت متناوب وجود داشته باشد. این کامل نیست ، اما این باعث نمی شود که من بخواهم آن را کمتر بازی کنم.

  این سفر چند سال پیش شروع شد زمانی که GingerOfOz یک PlayStation 2 دست دوم را در eBay خریداری کرد. مدرس که به تازگی ساخت Wii قابل حمل را تکمیل کرده بود ، قصد داشت کاری مشابه با PS2 انجام دهد ، اما در نهایت کنسول را کنار گذاشت تا سرانجام امسال تصمیم گرفت کاری با آن انجام دهد.

  با تصمیم مجدد ، GingerOfOz تصمیم گرفت کوچک شود. مادربرد PS2 اهدا کننده تا آنجا که ممکن است. او به اینترنت روی آورد و یک راهنمای مناسب برای پیرایش PS2 پیدا کرد ، اما اولین تلاش او منجر به فاجعه شد. دور دوم بسیار بهتر عمل کرد و به او اجازه داد تا با سایر اجزای سازنده مانند پوسته چاپ شده سه بعدی پیش برود.

  در اینجا نگاهی به ظاهر داخلی آن بیندازید: pic.twitter .com/GZjGFv6jvb

  - GingerOfOz (GingerOfMods) 5 آگوست 2021

  GingerOfOz همچنین از برد مدارهای سفارشی PCBWay استفاده کرد. به جای یک درایو نوری (که از نظر فیزیکی در سیستم مناسب نیست و از قدرت زیادی استفاده می کند) ، بازی از کارت حافظه PS2 بر روی USB اجرا می شود. از دکمه های PS Vita استفاده شد و همه چیز سیاه رنگ شد و PS2 Eclipse نامگذاری شد.

  همانطور که مشاهده می کنید ، پروژه به زیبایی پیش رفت. از آنجا که از سخت افزار اصلی استفاده می کند ، هیچ تقلیدی در کار نیست ، به این معنی که بازی ها مانند PS2 استاندارد اجرا می شوند. خوب ، بیشتر. رابط USB کندتر از درایو نوری است ، بنابراین زمان بارگذاری کمی بیشتر است و برخی از صحنه های برش کمی تأخیر دارند.

  از آنجا که شاسی به صورت سه بعدی چاپ می شود ، دارای بافت "خشن" آشنا است و همچنین یک اشکال کنترل کننده که هنوز باید برطرف شود ، اما در غیر این صورت ، ساخت عالی است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی