خبر

 • تک بورد - Meta Quest 2، محبوب‌ترین هدست واقعیت مجازی، به دلیل افزایش هزینه‌های ساخت، ۱۰۰ دلار افزایش قیمت دریافت می‌کند.

  Meta Quest 2، محبوب‌ترین هدست واقعیت مجازی، به دلیل افزایش هزینه‌های ساخت، ۱۰۰ دلار افزایش قیمت دریافت می‌کند.


  17 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اگر مقداری پول برای هدست متا کوئست 2 پس انداز کرده اید تا واقعیت مجازی را تجربه کنید، اکنون زمان مناسبی برای خرید است، زیرا در چند روز آینده سخت افزار به طور قابل توجهی گران تر می شود. از ماه آگوست، Quest 2 128 گیگابایتی به طور رسمی با قیمت 399.99 دلار به فروش می رسد، در حالی که مدل 256 گیگابایتی آن 499.99 دلار قیمت دارد. به گفته متا، دلیل این افزایش قیمت 100 دلاری، افزایش هزینه

  برای کاربران Meta VR، آگوست از نظر نرم افزاری ماه خوبی به نظر می رسد اما از نظر سخت افزاری ماه بدی است. این پلتفرم سرانجام در حال راه اندازی یک سیستم حساب کاربری جدید است که نیاز به یک حساب فیس بوک برای ورود به سیستم را حذف می کند، محدودیتی که مسلماً بسیاری از کاربران مشتاق واقعیت مجازی را از ورود به سیستم باز می دارد.

  با این حال، ماه آینده خواهد بود. همچنین زمانی که مقرون به صرفه ترین هدست واقعیت مجازی، Meta Quest 2، به طور قابل توجهی گران تر می شود. در حالی که خریداران فوری می‌توانند سخت‌افزار را با قیمت اولیه ۲۹۹ دلاری تا پایان جولای دریافت کنند، برای خرید در ماه آگوست باید ۱۰۰ دلار بیشتر پرداخت کنید. با قیمت جدیدتر، کاربران VR پول بیشتری دریافت نمی‌کنند، مانند نسخه کمی قدرتمندتر Quest 2 یا کابل Oculus Link در جعبه. در خریدهای جدید با پیشنهاد مدت محدود در بیت صابر. عنوان محبوب VR تا زمانی که هدست خود را قبل از 31 ژانویه 2023 فعال کرده باشند، به صورت دانلود رایگان (تا 2 هفته) برای خریداران جدید Quest 2 در دسترس خواهد بود.

  https://techbord.com متا کوئست 2، <b>محبوب‌ترین</b> <b>هدست</b> <b>واقعیت</b> مجازی، به <b>دلیل</b> <b>افزایش</b> هزینه‌های ساخت، 100 <b>دلار</b> <b>افزایش</b> <b>قیمت</b> <b>دریافت</b> می‌کند

  افزایش قیمت همانطور که متا اشاره می‌کند به دلیل افزایش هزینه‌های ساخت و ارسال سخت‌افزار است و اجازه می‌دهد این شرکت منابع بیشتری را برای توسعه و تحقیق VR در زمانی که کاهش مشاغل در افق است، اختصاص دهد. با بیش از 1 میلیارد دلار هزینه شده توسط مصرف کنندگان برای برنامه های Quest، متا در مورد شتاب واقعیت مجازی مطمئن است و مجموعه ای از بازی های آینده را برای این پلتفرم به اشتراک گذاشته است، از جمله Ghostbusters VR، Among Us VR و NFL Pro Era، و سایر عناوین.

  علاوه بر این، متا همچنین فاش کرد که Project Cambria، هدست پیشرفته این شرکت، اواخر امسال عرضه خواهد شد. پس از انتشار، کاربران VR می‌توانند انتظار داشته باشند مدل‌های جدیدتر Quest به مجموعه هدست‌های مستقل - در حال حاضر گران‌تر، اما همچنان مقرون به صرفه‌تر- اضافه شوند.


  تگ ها:

  meta , quest , محبوب‌ترین , هدست , واقعیت , مجازی , دلیل , افزایش , هزینه‌ , ساخت , دلار , قیمت , دریافت , می‌کند.


  v 16
خبرهای دیگر از الکترونیک