خبر

 • تک بورد - Magic Leap 500 میلیون دلار جمع آوری می کند تا Magic Leap 2 با تمرکز بر سازمان باشد

  Magic Leap 500 میلیون دلار جمع آوری می کند تا Magic Leap 2 با تمرکز بر سازمان باشد
  10 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آیا همه هیاهوها پیرامون Magic Leap ، شرکت AR را که به نحوی 3 میلیارد دلار بودجه برای هدست مصرف کننده خود جمع آوری کرد ، به خاطر دارید؟ راه اندازی دستگاه بسیار دور از انتظارات شرکت و سرمایه گذارانش بود ، اما این مانع از آن نشد که 500 میلیون دلار دیگر برای آماده سازی جانشین - Magic Leap 2 - در سال آینده جمع آوری کند.

  گفته می شود که Magic Leap 2 کوچکترین و سبک ترین دستگاهی است که برای پذیرش در سازمان طراحی شده است. نسخه قبلی هدست ، Magic Leap One Creator Edition ، در آگوست 2018 با قیمت بالا و محدوده دید در ایالات متحده راه اندازی شد. استقبال ناامید کننده منجر به تغییر نام-جهش جادویی 1-برای افزایش پذیرش در بین مشتریان سازمانی شد.

  https:/ /techbord.com Magic Leap 500 میلیون دلار برای ایجاد Magic Leap 2 متمرکز بر سازمان جمع آوری می کند

  Magic Leap 2 برای همان بخش طراحی شده است و چندین پیشرفت نسبت به مدل قبلی خود دارد ، از جمله توانایی استفاده از آن "تمام روز ، هر روز". به راحتی می توان متوجه شد که شرکت چه مقدار از مدل جدید خود را تراشیده است - در حال حاضر 20 درصد سبک تر است - که باید آن را بسیار راحت تر کند.

  این هدست همچنین دارای "کاهش قطعات" است که رنگ واقعی را تیره می کند. پس زمینه جهان تا محتوای AR بیشتر برجسته شود. همچنین دارای دو برابر میدان دید ، وفاداری بهتر رنگ ، کیفیت تصویر و خوانایی متن در مقایسه با مدل اصلی است. ساخته شده برای سازمان ، همهجانبه و راحت است ، با بزرگترین FOV ، و کم نور-یک نوآوری برای اولین بار در بازار است که امکان استفاده در محیط های روشن را فراهم می کند. https://t.co/jSPUGd4P9N pic.twitter.com/LVpUX6YfcW

  - جهش جادویی (magicleap) 11 اکتبر 2021

  به نظر می رسید که جهش جادویی در سال گذشته هنگامی که نصف شد دچار مشکلات زیادی شد نیروی کار ، اگرچه پس از تأمین 350 میلیون دلار بودجه اضافی در ماه مه ، اخراج ها متوقف شد ، در همان ماه مدیرعامل رونی ابوویتز کنار رفت. پگی جانسون ، مدیر فنی کهنه کار ، بعداً جایگزین ابوویتز شد. مدیر اجرایی با ارسال اولین پیام خود در این شرکت پیامی ارسال کرد که با استناد به اطلاعات IDC پیش بینی می کند بازار AR/VR تا پایان سال 2024 به 140 میلیارد دلار برسد. سال برای مشتریان منتخب به عنوان بخشی از یک برنامه دسترسی سریع.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی