خبر

 • تک بورد - LG Display می گوید فناوری نسل بعدی OLED EX آن می تواند روشنایی تصویر را تا 30 درصد افزایش دهد

  LG Display می گوید فناوری نسل بعدی OLED EX آن می تواند روشنایی تصویر را تا 30 درصد افزایش دهد


  25 روز و 15 ساعت قبل

  چرا مهم است: در حالی که تلویزیون‌های OLED چندین مزیت نسبت به مجموعه‌های LCD-LED دارند، یکی از زمینه‌هایی که نمی‌توانند در آن رقابت کنند، روشنایی است. اما LG Display می‌گوید نسل بعدی فناوری OLED EX این مشکل را حل می‌کند و روشنایی را تا 30 درصد در مقایسه با نمایشگرهای OLED معمولی افزایش می‌دهد.

  OLED EX، قسمت دوم مخفف «Evolution» و «eXperience»، دارای همان ویژگی متمایز OLED است که به موجب آن هر پیکسل به طور مستقل بدون نیاز به نور پس‌زمینه جداگانه، نور ساطع می‌کند. در رنگ‌های مشکی کامل، نرخ تازه‌سازی سریع‌تر و بدون شکوفایی.

  بزرگ‌ترین مشکل OLED‌ها این است که اکثر مجموعه‌ها در حال حاضر در حدود 500 تا 600 نیت هستند، که کمتر از آن چیزی است که بسیاری از تلویزیون‌های غیر OLED رده بالا توانایی دارند. اما LG Display با تبدیل عناصر هیدروژنی موجود در عناصر ساطع کننده نور آلی به دوتریوم پایدار، پایداری و کارایی آنها را افزایش داده و به آنها اجازه می دهد نور بیشتری ساطع کنند.

  "دوتریوم دو برابر سنگین تر است. این شرکت می نویسد: به عنوان هیدروژن معمولی، و تنها مقدار کمی در جهان طبیعی وجود دارد - زیرا تنها یک اتم دوتریوم در حدود 6000 اتم معمولی هیدروژن یافت می شود. "LG Display نحوه استخراج دوتریوم از آب و اعمال آن بر روی دستگاه‌های ساطع کننده نور آلی را کار کرده است. هنگامی که تثبیت می‌شود، ترکیبات دوتریوم به نمایشگر اجازه می‌دهد تا نور روشن‌تری از خود ساطع کند و در عین حال راندمان بالا را برای مدت طولانی حفظ کند."


  تگ ها:

  display , گوید , فناوری , بعدی , oled , تواند , روشنایی , تصویر , درصد , افزایش


  v 16
خبرهای دیگر از الکترونیک