خبر

 • تک بورد - LG در CES 2021: سخنرانی اصلی را در 5 صبح PST / 8 صبح EST تماشا کنید ، مانیتورهای بازی خم شونده ، OLED های شفاف و سایر موارد را ببینید

  LG در CES 2021: سخنرانی اصلی را در 5 صبح PST / 8 صبح EST تماشا کنید ، مانیتورهای بازی خم شونده ، OLED های شفاف و سایر موارد را ببینید
  26 روز و 23 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر بود: آن زمان است که دنیای فناوری توجه خود را به بزرگترین ویترین این صنعت معطوف می کند: CES. به دلایل واضح رویداد امسال بسیار متفاوت از رویدادهای قبلی است ، اما هنوز هم می توان انتظار انبوهی از محصولات جدید و اعلامیه ها را داشت. امروز (11 ژانویه) چندین سخنرانی اصلی برگزار می شود ، شروع با LG.

  سخنرانی ال جی از 5 صبح PST / 8 صبح EST / 1 بعد از ظهر به وقت گرینویچ آغاز می شود. می توانید کل رویداد را از طریق پخش جریانی مستقیم بالا تماشا کنید.

  از آنجا که CES 2021 فقط آنلاین است ، LG با مرور یک نمایشگاه مجازی که به مدت طولانی در دسترس خواهد بود ، به مردم این فرصت را می دهد تا پیشنهادات جدید خود را بررسی کنند. 14 ژانویه.

  ال جی امسال نمایشگرهای هیجان انگیز زیادی دارد ، از جمله بهترین دلیل برای اینکه هرگز دیگر از رختخواب بلند نشوید به نظر می رسد: یک هوشمند OLED شفاف 55 اینچی بستر'. در واقع این یک تخت نیست ، بلکه یک صفحه نمایش شفاف OLED است که در صورت عدم استفاده در داخل پایه چرخدار آن پنهان می شود. ال جی نمایشگر نشسته در پایین تخت را متصور است ، اگرچه می توان آن را به راحتی به خانه منتقل کرد.

  این صفحه نمایش 40 درصد شفافیت ، وضوح کامل HD و روشنایی 400 نیت را ارائه می دهد ، در حالی که دارای " Sound Solution Technology »در قاب تعبیه شده است. همچنین می تواند به عنوان ساعت زنگ دار و برای تجزیه و تحلیل الگوهای خواب استفاده شود. متأسفانه این فقط یک مفهوم است.

  در جای دیگر ، یک تلویزیون OLED 77 اینچی از یک ماده آلی جدید با بازده بالا استفاده می کند و دارای یک لایه انتشار اضافی برای 20 درصد درخشندگی بیشتر است. بر اساس گزارش ها ، این پنل ها بخشی از مارک جدید تلویزیون OLED به نام OLED evo در سری LG "201" G1 خواهد بود.

  همچنین تلویزیون بازی خم شونده LG نیز وجود دارد که با فشار دادن یک دکمه از صفحه ای مسطح به صفحه منحنی تغییر می کند - در اینجا بیشتر بخوانید - به همراه OLED 88 اینچی 8K Cinematic Sound که صدا را از روی خود صفحه تولید می کند.

  < p> برای کسانی که دوست دارند در خانه با استفاده از کلاسهای بزرگنمایی تمرین کنند ، Rail و Pivot OLED را که روی سیستم ریلی قرار دارد بررسی کنید تا بتواند از یک مکان پنهان بلغزد و در زوایای مختلف از جمله حالت عمودی قرار گیرد.

  LG همچنین دارای صفحات نمایش شفاف تری از جمله برخی از آنها برای رستوران ها ، همراه با مانیتورهای بازی ، لپ تاپ و موارد دیگر است.

خبرهای دیگر از الکترونیک