خبر

 • تک بورد -

  "Kinetic Touchless " تکثیر فشار دکمه بدون تماس را تکرار می کند
  21 روز و 19 ساعت قبل

  رو به جلو: همه گیری باعث آگاهی بیشتر افراد در زمینه بهداشت می شود ، به خصوص که Covid-19 می تواند برای چندین ساعت در سطح زنده بماند. بعضی از اشیا every هر روز توسط افراد زیادی لمس می شوند ، مانند دکمه های آسانسور ، و همه به یاد نمی آورند که پس از آن دستان خود را بشویند. اما یک شرکت ایده ای در مورد چگونگی حل این مشکل دارد: فناوری لمسی که اقدامات واقعی را تکرار می کند.

  همانطور که توسط Engadget گزارش شده استودیوی مستقر در سنگاپور Stuck Design’s Kinetic Touchless به عنوان "فناوری پاسخ گویی لمسی و بدون نیاز به لمس" توصیف شده است. با تکرار تأثیر تعامل کاربر ، این فراتر از تشخیص حرکات معمول است.

  در مثال دکمه های آسانسور ، فرد فقط باید انگشت خود را به سمت شماره کف خود حرکت دهد تا سنسور فعال شود. دکمه قبل از بازگشت به موقعیت اصلی خود بدون تماس فیزیکی به سمت داخل فرو می رود.

  Stuck Design می گوید که Kinetic Touchless را می توان بیش از حرکات فشار دادن اعمال کرد. همچنین با حرکاتی مانند فشار دادن ، کشیدن و حتی کشیدن کار می کند.

  "با افزایش فعل و انفعالات بدون تماس در برابر COVID-19 ، بیشتر فناوری های لمسی به سمت یک سنسور استاتیک با نور یا وزوز تمایل دارند. شرکت برای نوشتن یک دکمه فعال شده ، تعامل دکمه را بسیار کاهش می دهد. "

  " با فراتر رفتن از بازخورد مورد انتظار نور و صدا ، Kinetic Touchless راهی تعجب آور و در عین حال تازه آشنا برای تعامل با بدون تماس فراهم می کند. فناوری. "

  قطعاً به نظر می رسد فناوری ایده آلی برای معرفی در طی یک بیماری همه گیر است ، اما در حالی که نمونه اولیه ای از آن ساخته شده است ، ممکن است مدتی طول بکشد تا ببینیم فناوری Kinetic Touchless در آسانسور وجود دارد.

خبرهای دیگر از الکترونیک