techbord.com

رو به جلو: همه گیری باعث آگاهی بیشتر افراد در زمینه بهداشت می شود ، به خصوص که Covid-19 می تواند برای چندین ساعت در سطح زنده بماند. بعضی از اشیا every هر روز توسط افراد زیادی لمس می شوند ، مانند دکمه های آسانسور ، و همه به یاد نمی آورند که پس از آن دستان خود را بشویند. اما یک شرکت ایده ای در مورد چگونگی حل این مشکل دارد: فناوری لمسی که اقدامات واقعی را تکرار می کند.

همانطور که توسط Engadget گزارش شده استودیوی مستقر در سنگاپور Stuck Design’s Kinetic Touchless به عنوان "فناوری پاسخ گویی لمسی و بدون نیاز به لمس" توصیف شده است. با تکرار تأثیر تعامل کاربر ، این فراتر از تشخیص حرکات معمول است.

در مثال دکمه های آسانسور ، فرد فقط باید انگشت خود را به سمت شماره کف خود حرکت دهد تا سنسور فعال شود. دکمه قبل از بازگشت به موقعیت اصلی خود بدون تماس فیزیکی به سمت داخل فرو می رود.

Stuck Design می گوید که Kinetic Touchless را می توان بیش از حرکات فشار دادن اعمال کرد. همچنین با حرکاتی مانند فشار دادن ، کشیدن و حتی کشیدن کار می کند.

"با افزایش فعل و انفعالات بدون تماس در برابر COVID-19 ، بیشتر فناوری های لمسی به سمت یک سنسور استاتیک با نور یا وزوز تمایل دارند. شرکت برای نوشتن یک دکمه فعال شده ، تعامل دکمه را بسیار کاهش می دهد. "

" با فراتر رفتن از بازخورد مورد انتظار نور و صدا ، Kinetic Touchless راهی تعجب آور و در عین حال تازه آشنا برای تعامل با بدون تماس فراهم می کند. فناوری. "

قطعاً به نظر می رسد فناوری ایده آلی برای معرفی در طی یک بیماری همه گیر است ، اما در حالی که نمونه اولیه ای از آن ساخته شده است ، ممکن است مدتی طول بکشد تا ببینیم فناوری Kinetic Touchless در آسانسور وجود دارد.

"Kinetic Touchless " تکثیر فشار دکمه بدون تماس را تکرار می کند
electronics/kinetic-touchless-تکثیر-فشار-دکمه-بدون-تماس-را-تکرار-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.