خبر

 • تک بورد - ISOCELL 2.0 سامسونگ فناوری دوربین موبایل را به جلو سوق می دهد

  ISOCELL 2.0 سامسونگ فناوری دوربین موبایل را به جلو سوق می دهد
  3 روز و 13 ساعت قبل

  سامسونگ در سال 2013 فناوری جدیدی برای دوربین موبایل به نام ISOCELL معرفی کرد. همانطور که تیم در ویژگی خود در مورد سخت افزار دوربین گوشی های هوشمند یک سال بعد اشاره کرد ، سامسونگ با ISOCELL از موانع فیزیکی بین هر یک از ردیاب های نوری در سنسورهای خود استفاده کرد تا میزان عبور متقابل را کاهش دهد ، که در نتیجه باعث افزایش وفاداری رنگ می شود و باعث می شود پیکسل ها نور بیشتری را جذب کنند. این مواد فلزی

  ISOCELL 2.0 رویکرد جدیدی است که از دو قسمت تشکیل شده است. ابتدا سامسونگ شبکه جدیدی را در بین فیلترهای رنگی جایگزین شبکه فلزی کرد. فاز دو ، که اکنون اتفاق می افتد ، شامل جایگزینی قسمت تحتانی موانع فیلتر رنگی جدید با ماده بازتابنده تر است که افت نوری را بیشتر کاهش می دهد. طبق گفته سامسونگ ، این به شدت حساسیت به نور را بهبود می بخشد ، در نتیجه عکس های واضح تر و حتی نویز کمتری تولید می شود.

  در مجموع ، ISOCELL 2.0 به پیکسل های کوچکتر در سنسور تصویر اجازه می دهد تا نور بیشتری را جذب کنند. با توجه به اینکه این روزها دوربین ها یک نقطه مهم فروش برای تلفن های هوشمند محسوب می شوند ، هرگونه مزیت یا پیشرفت می تواند به شرکت در رقابت کمک کند.

  هنوز هیچ صحبتی در مورد سنسورهای اولین بار با ISOCELL 2.0 ارائه نشده است. .

  اعتبار مستر Szasz-Fabian Jozsef

خبرهای دیگر از الکترونیک