techbord.com iardix iFixit نشان می دهد که صفحه نمایش های آیفون 12 و 12 پرو قابل تعویض هستند

برداشت ویراستار: آیفون 12 و آیفون 12 پرو اشتراکات بسیار بیشتری نسبت به نسل های قبلی با یکدیگر دارند. آیا این امر توجیه تفاوت قیمت را برای اپل دشوارتر می کند؟

کارشناسان تعمیرات در iFixit در طی قطره شدن سالانه آیفون ، کشف کردند که 12 و 12 Pro از یک طراحی داخلی مشترک برخوردارند. آزمایش مقدماتی آنها نشان داده است که صفحه ها به رغم درجه بندی مختلف برای روشنایی ، قابل تعویض هستند و آنها معتقدند که باتری ها و اجزای اضافی مانند موتور تاپتیک کاملاً بین این دو مدل یکسان هستند.

(سلب مسئولیت: سعی نکنید قطعات را بین دستگاه ها عوض کنید ، اپل تلفن شما را آجر خواهد کرد.)

مدل های سال گذشته ، 11 و 11 Pro ، از نظر اندازه و مواد و طرح متفاوت بودند. اگرچه 11 بزرگتر از Pro بود ، اما این یک ویژگی برتر نبود: فضای اضافی باعث ساده تر شدن طراحی و در نتیجه ساخت آن ارزان تر شد. 11 Pro به صفحه نمایش پیشرفته تر (OLED در مقابل LCD) نیاز داشت تا نازک ، بدون حاشیه و کارآمد باشد و همچنین از طراحی باتری پیچیده تری برای بهبود چگالی برخوردار است. بنابراین این دو دستگاه به یک ساختار داخلی کاملاً متفاوت احتیاج داشتند.

همانطور که در این تصاویر اشعه ایکس مشاهده می کنید ، دیگر برای 12 و 12 Pro صدق نمی کند. src = "https://techbord.com/picsbody/2010/894-1.jpg " alt = "https://techbord.com iFixit تاخیر نشان می دهد که صفحه های آیفون 12 و 12 Pro قابل تعویض هستند" "

از طریق Creative Electron.

سری آیفون 12 مدل های پرچمدار و رده دوم را بسیار نزدیکتر کرده است. تنها پیشرفت فیزیکی 12 Pro ، حاشیه فولاد ضد زنگ در مقابل آلومینیوم و دوربین تله فوتو و سنسور LiDAR است. این رینگ ها از نظر شکل یکسان هستند ، بنابراین در آنجا هیچ تفاوتی وجود ندارد و در نقطه ای که تجهیزات عکاسی اضافی به آنجا می روند ، 12 جای خالی دارند.

دلیل اپل برای ساخت دستگاه های بسیار مشابه احتمالاً به زیر می رسد قیمت گزارش شده است که اجزای جدید 5G بسیار گران هستند و ممکن است اپل نیاز داشته باشد که خطوط مونتاژ خود را ساده کند تا بتواند هزینه اضافی قطعات را متعادل کند.

از نظر مصرف کننده ، آنها به سادگی تولید کرده اند وانیل آیفون 12 یک محصول جذاب تر است. اگرچه تفاوت قیمت بین مدل های پایه 12 و 12 Pro 200 دلار است ، اگر هر دو با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی (حداقل 12 Pro) پیکربندی شده باشند ، اختلاف قیمت فقط به 120 دلار کاهش می یابد. بنابراین سوال این است: آیا صفحه نمایش روشن تر ، حاشیه فولاد ضد زنگ ، لنز تله فوتو و یک سنسور اضافی به ارزش 120 دلار اضافی؟

iardix iFixit نشان می دهد که صفحه نمایش های آیفون 12 و 12 پرو قابل تعویض هستند
electronics/iardix-ifixit-نشان-می-دهد-که-صفحه-نمایش-های-آیفون-12-و-12.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند
techbord.com اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد
techbord.com سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند
techbord.com گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است
techbord.com آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرده است
techbord.com گزارش شده است که شیائومی در Q3 2020 تعداد بیشتری گوشی هوشمند از اپل فروخته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.