خبر

 • تک بورد - Heatworks در حال حاضر سفارشات ماشین ظرفشویی متصل به میز خود را می پذیرد

  Heatworks در حال حاضر سفارشات ماشین ظرفشویی متصل به میز خود را می پذیرد
  15 روز و 10 ساعت قبل

  Tetra ، ماشین ظرفشویی متصل متصل شده را که در CES در سال 2018 رونمایی شد به خاطر دارید؟ شرکتی که در خلقت فعالیت می کند ، Heatworks ، طی چند سال گذشته به اصلاح طرح پرداخته و سرانجام پیش فروش را افتتاح کرده است.

  دستگاه تجدید نظر شده اکنون قادر به شستشو و خشک کردن سه حالت کامل با استفاده از تنها سه لیتر (حدود 100 اونس) آب است. لوله کشی لازم نیست - فقط ظروف کثیف را بارگذاری کنید ، دستگاه را با آب پر کنید ، یک چرخه تمیز کردن را انتخاب کرده و آن را روشن کنید. پس از اتمام ، مخزن آب خاکستری را برداشته و آب شستشو را بیرون بریزید.

  پنج حالت شستشو شامل استاندارد ، سازگار با محیط زیست ، ملایم ، پلاستیکی و میوه ای وجود دارد. بله ، می توانید محصول را در این مورد آبکشی کنید. عالی به نظر می رسد ، درست است؟ خوب ، شاید. t با سیستم استفاده شود) Heatworks مفتخر است که محلول پاک کننده آن ، ساخته شده توسط BASF ، م thanثرتر از شوینده های معمولی است و برای محیط زیست نیز مفیدتر است. من نتوانستم اطلاعات خاصی در مورد قیمت پیدا کنم. Heatwave گفته است که کاربران می توانند برای اشتراک کارتریج ثبت نام کنند ، "بنابراین شما همیشه در انبار هستید "

  قیمت پیش فروش 399 دلار با تاریخ پیش بینی ارسال کشتی در 18 مه ، 2022. کلیه فروش ها دارای یک سال ضمانت می باشند.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی