خبر

 • تک بورد - Galaxy Buds2 جدید سامسونگ دارای قابلیت حذف نویز فعال از 149.99 دلار است

  Galaxy Buds2 جدید سامسونگ دارای قابلیت حذف نویز فعال از 149.99 دلار است
  11 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سامسونگ در رویداد Galaxy Unpacked خود در آگوست 2021 بیش از موارد جدید تاشو و ساعت های هوشمند به اشتراک گذاشت. غول فناوری کره ای با معرفی گلکسی Buds2 جدید خود به اکوسیستم گلکسی افزود.

  سامسونگ Buds2 را به عنوان جانشین Galaxy Buds+ معرفی می کند که در اوایل سال 2020 اعلام شد ، اما با برخی ویژگی های ممتاز از خط Buds Pro. آنها کوچکترین و سبک ترین ایرباد سامسونگ تا به امروز هستند ، اندازه آنها فقط 17.0 میلی متر در 20.9 میلی متر در 21.1 میلی متر است. آرایه و باتری های 61 میلی آمپری. ANC را خاموش کنید و به 7.5 ساعت نزدیک می شوید. همراه با قدرت مورد نیاز برای شارژ ، می توانید تا 20 ساعت از زمان گوش دادن برخوردار شوید.

  سامسونگ می گوید سیستم ANC خود می تواند به طور م noiseثر نویز پس زمینه را تا 98 درصد کاهش دهد ، بنابراین ممکن است خروج از آن مجازات قدرت داشته باشد. آن در همچنین می توانید یک حالت محیطی با سه سطح کنترل صدا در صورت تمایل برای ایجاد نویز خارجی ، اما برای تنظیم این ویژگی به برنامه Galaxy Wearable نیاز دارید.

  Galaxy Buds2 سامسونگ در چهار حالت ارائه می شود. رنگها - مشکی ، سفید ، بنفش و سبز - و شامل سه اندازه نوک سیلیکون برای تناسب ایده آل است. قیمت 149.99 دلار تعیین شده است و از 27 آگوست در کشورهای منتخب قابل خرید خواهند بود.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی