خبر

 • تک بورد - Fire TV Stick 4K Max جدید آمازون Wi-Fi 6 و سخت افزار سریعتر را با قیمت کمتر از 55 دلار به شما اضافه می کند

  Fire TV Stick 4K Max جدید آمازون Wi-Fi 6 و سخت افزار سریعتر را با قیمت کمتر از 55 دلار به شما اضافه می کند
  17 روز و 10 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: آمازون نسخه ارتقا یافته Fire TV Stick 4K خود را با اتصال بی سیم سریعتر و عملکرد کلی بهتر معرفی کرده است. به گفته آمازون ، این مقرون به صرفه ترین دستگاه رسانه ای است که از Wi-Fi 6 در یک شوت طولانی پشتیبانی می کند.

  Fire TV Stick 4K Max دارای پردازنده جدید چهار هسته ای 1.8 گیگاهرتزی در کنار 2 گیگابایت رم است. به گفته آمازون ، این ترکیب سخت افزاری 40 درصد قوی تر از دستگاه هایی است که در Fire TV Stick 4K اصلی عرضه شده است ، به این معنی که برنامه ها سریعتر بارگیری می شوند و ناوبری باید حتی روانتر باشد.

  پخش کننده جدید آمازون از 4K پشتیبانی می کند UHD ، HDR و HDR10+ و همچنین Dolby Vision و Dolby Atmos ، و دارای جدیدترین ریموت صدا Alexa است. با استفاده از سینمای خانگی الکسا ، کاربران می توانند به صورت بی سیم به بلندگوهای هوشمند اکو یا استودیو اکو متصل شوند تا تجربه ای صوتی فراگیر داشته باشید.

  خواندن مرتبط: آمازون اولین تلویزیون های مارک دار خود ، سری Omni و سری 4 را معرفی می کند.

  Fire TV Stick 4K Max همچنین اولین پخش کننده رسانه آمازون است که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند ، که از طریق چیپست MediaTek MT7921LS Wi-Fi 6 فعال می شود. مطمئناً برای استفاده سریعتر از اتصال به یک روتر سازگار با Wi-Fi 6 احتیاج دارید ، اما با وجود همه چیز در محل ، باید جریان 4K و بازی روانتر را با Amazon Luna انجام دهید.

  https://techbord.com جدید Fire TV Stick 4K Max آمازون Wi-Fi 6 و سخت افزار سریعتر را اضافه می کند ، هزینه شما کمتر از 55 دلار

  و اگر صرفه جویی در مصرف انرژی برای شما نقطه فروش است ، خوشحال می شوید که بدانید این اولین پخش کننده آمازون است که با گواهینامه Energy Star راه اندازی شده است.

  Fire TV Stick آمازون 4K Max برای پیش خرید با قیمت 54.99 دلار در دسترس است. به دنبال راه اندازی آن در 7 اکتبر باشید.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی