خبر

 • تک بورد - FCC به آمازون اجازه توسعه ردیاب خواب مبتنی بر رادار را می دهد

  FCC به آمازون اجازه توسعه ردیاب خواب مبتنی بر رادار را می دهد
  16 روز و 8 ساعت قبل

  TL؛ DR: در دوران مدرن به سختی می توان به خواب با کیفیت دست یافت ، دلیل آن هم کمترین پیشرفت تکنولوژی و انتشار تلفن های هوشمند نیست ، که می تواند ما را خیلی دیرتر از آنچه دوست داریم حفظ کند. با این حال ، آمازون ممکن است راه حلی برای مشکل کم خوابی داشته باشد. FCC به شرکت اجازه تولید محصولی را داده است که از فناوری رادار برای نظارت بر الگوی خواب کاربر و کمک به کنترل دستگاه های هندزفری استفاده می کند.

  به طور معمول ، FCC قوانینی وضع می کند که شرکت ها را از تولید و فروش دستگاه های مصرفی با فناوری رادار بدون مجوز در داخل منع می کند. این سازمان نگران است که اجازه فروش بدون محدودیت اینگونه محصولات را می تواند منجر به "تداخل مضر کاربران مجاز در باند [رادار]" شود. "

  با این حال ، FCC مایل بود به آمازون معافیت بخشد. قوانین آن در این مورد ، از آنجایی که این کار را برای گوگل در سال 2018 با تلفن هوشمند Pixel خود انجام داد ، و دستگاه رادار آمازون در "سطح قدرت و پارامترهای فنی یکسان" با Google کار خواهد کرد. به عنوان یک امتیاز از نظر FCC ، محصولات آمازون نیاز به اتصال مستقیم به منبع تغذیه ، تحرک آنها را محدود می کند و بنابراین نمایانگر "تنظیم بسیار باریک تری " نسبت به آنچه Google به Pixel اعطا کرده است.

  بنابراین ، به همان موضوع بازگردیم: آمازون دقیقاً می خواهد چه چیزی را در اینجا ایجاد کند؟ با توجه به پرونده FCC غول فناوری ، این شرکت می خواهد از فناوری رادار برای دو برنامه مختلف استفاده کند ، هرچند ممکن است هم پوشانی داشته باشد. اولین مورد "کنترل دستگاه لمسی" را تسهیل می کند که می تواند به افراد دارای اختلال گفتاری ، لمسی یا حرکتی کمک کند تا محصولات دیگر آمازون را بهتر کار کنند.

   https://techbord.com FCC به آمازون اجازه می دهد تا ردیاب خواب مبتنی بر رادار

  مورد استفاده دوم آمازون یک ردیاب خواب بدون تماس است. این از حسگرهای رادار برای تشخیص حرکات شما در طول شب و جمع آوری این اطلاعات در گزارشی از کیفیت کلی خواب شما استفاده می کند که بعداً می توانید مشاهده کنید. این شرکت می گوید این می تواند منجر به "مزایای قابل توجه سلامتی" برای شهروندان آمریکایی شود.

  آمازون می تواند در این مورد درست بگوید. بدون شک داشتن اطلاعات بیشتر در مورد الگوی خواب ما می تواند به بهبود آنها کمک کند ، اما آیا شما با آمازون با این داده ها اعتماد دارید؟ آیا می خواهید غول خرده فروشی دقیقاً بداند چند بار برای استفاده از سرویس بهداشتی بلند می شوید یا چند بار ناخودآگاه روکش ها را از شریک زندگی خود محکم می کنید؟ شاید شما این کار را انجام دهید ، شاید شما این کار را نکنید. در هر صورت ، آنها س questionsالاتی هستند که ممکن است بخواهید از خودتان بپرسید اگر علاقه ای به این مفهوم دارید.

  البته ، چیزی است که فقط باید منتظر بمانید و ببینید که چه محصول واقعی است. قبل از نتیجه گیری سریع به نظر می رسد برای همه آنچه ما می دانیم ، ردیاب خواب آمازون ممکن است سالها با انتشار فاصله داشته باشد ، یا ممکن است قبل از راه اندازی آن از بین برود. فقط زمان مشخص خواهد شد.

خبرهای دیگر از الکترونیک