خبر

 • تک بورد - Epomaker's NT68 جایگزینی برای صفحه کلید تند MacBook شما است

  Epomaker's NT68 جایگزینی برای صفحه کلید تند MacBook شما است
  3 روز و 13 ساعت قبل

  آیا از صفحه قیچی یا پروانه ای MacBook خود خسته شده اید ، اما نمی توانید واقعاً از ماشین جدا شوید؟ در این صورت ، یک صفحه کلید بی سیم جدید از Epomaker ممکن است ارزش دیدن داشته باشد.

  Epomaker NT68 به عنوان اولین صفحه کلید مکانیکی بی سیم قابل حمل 65 درصد با پایه نامرئی معرفی می شود. قابل توجه است که پایه "نامرئی" می تواند کاملاً جمع شود و شما حتی می توانید NT68 را روی صفحه کلید MacBook خود قرار دهید و از آن به عنوان جایگزین "واقعی" استفاده کنید. -1.jpg "alt = " https://techbord.com Epomaker 's NT68 جایگزینی برای صفحه کلید تقلبی MacBook شما است ">

  جدیدترین Epomaker با یک انواع سوئیچ های مکانیکی Gateron (آبی ، قهوه ای ، مشکی ، قرمز) و همچنین سوئیچ های شکلاتی مخصوص تیم (آبی ، قرمز ، قهوه ای نقره ای ، قهوه ای رز). باتری داخلی 1900mAh بسته به نوع استفاده برای دو تا پنج هفته زمان مناسب مناسب است. با روشن شدن چراغ های RGB ، عمر باتری به شدت کاهش می یابد و فقط به 20 تا 80 ساعت می رسد. به ما گفته می شود که شارژ کامل از طریق USB 8-10 ساعت طول می کشد.

  می توان برد را از طریق USB وصل کرد یا با استفاده از بلوتوث 5.1 به صورت بی سیم متصل شد.

  https://techbord.com Epomaker 's NT68 جایگزینی برای صفحه کلید تقلبی MacBook شما است

  ارزش افزودن آن است این واقعیت که NT68 می تواند با دستگاه های ویندوز و حتی دستگاه های Android و iOS نیز مورد استفاده قرار گیرد. همچنین خریداران یک مورد مغناطیسی باریک اختصاصی را برای انتقال آسان دریافت می کنند.

  علاقمندان می توانند در صورت دسترسی به Epomaker NT68 برای ثبت نام در آن ثبت نام کنند. هنوز هیچ صحبتی در مورد میزان چدار مورد نیاز برای جدا کردن وجود ندارد.

خبرهای دیگر از الکترونیک