خبر

 • تک بورد - CyberDog شیائومی یکی دیگر از ربات های چهارپایه کمی شوم است

  CyberDog شیائومی یکی دیگر از ربات های چهارپایه کمی شوم است
  4 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در حالی که بسیاری از پیشرفت های سریع در دنیای هوش مصنوعی و روباتیک استقبال می کنند ، برخی از جامعه ای به سبک ترمیناتور می ترسند که در آن ماشین ها بشریت را به بردگی می گیرند. شیائومی که نگرانی گروه دوم را تشكیل می دهد ، به تازگی ربات چهارپا به نام CyberDog را معرفی كرده است.

  CyebrDog شبیه تلاقی نگران کننده ای بین روبات های سگ کشنده از برنامه تلویزیونی War of the Worlds و روبات های سگ قاتل از قسمت Black Mirror Metalhead است. در حالی که شرکت های دیگر ماشین های مشابهی ایجاد کرده اند ، که برجسته ترین آنها Boston Dynamics Spot است ، CyberDog به نظر می رسد با وجود کمی کندتر (3.2 متر بر ثانیه) و سبک تر (3 کیلوگرم) بسیار تهدید آمیز است.

  https://techbord.com CyberDog شیائومی یکی دیگر از ربات های چهارپایه کمی شوم

  BRB است ، فقط انسان شکار می کند lol

  فعال کردن CyberDog کوچکترین ابررایانه Nvidia در جهان ، "Jetson Xavier NX است. این روبات شامل 11 سنسور و دوربین است ، از جمله سنسورهای لمسی و فراصوت ، یک ماژول GPS ، یک لنز ماهیگیری فوق عریض ، و دوربین RealSense D450 اینتل برای تشخیص عمق ، که همگی به آن کمک می کند تا موانع را در ادامه پیدا کند. صاحب آن.

  CyberDog از نظر ویژگی اصلاً نگران کننده نیست ، همچنین دارای توانایی های بدن و تشخیص چهره است که به آن اجازه می دهد افراد را از درون یک گروه شناسایی و دنبال کند. شیائومی می گوید: "CyberDog می تواند محیط اطراف خود را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کند ، نقشه های ناوبری ایجاد کند ، مقصد خود را ترسیم کند و از موانع جلوگیری کند." می توان آن را با استفاده از دستورات صوتی یا برنامه تلفن هوشمند کنترل کرد.

  https://techbord.com CyberDog شیائومی این یک ربات چهارپایانه کمی شوم

  سگ ها اغلب با بازتاب های خود گیج می شوند

  شیائومی گفت که نمی داند CyberDog چه برنامه هایی خواهد داشت. این شرکت گفت قصد دارد 1000 واحد برای "طرفداران شیائومی ، مهندسان و علاقه مندان به رباتیک منتشر کند تا به طور مشترک امکان عظیم CyberDog را بررسی کنند. "

  این روبات دارای سه درگاه USB-C و یک درگاه HDMI است که می تواند برای سفارشی سازی سخت افزار آن استفاده شود. شیائومی پیشنهاد می کند که سنسورهای لیدار ، دوربین های پانوراما و نورافکن ها را می توان اضافه کرد و شاید بتواند شکارچی کارآمدتری باشد.

  https://techbord.com CyberDog شیائومی یکی دیگر از ربات های چهارپاره کمی شوم

  سگ روبات بیگانه از برنامه تلویزیونی War of the Worlds است. آیا الهام بخش CyberDog هستید؟

  Engadget گزارش می دهد که شیائومی میزبان یک جامعه منبع باز برای همکاری با CyberDog خواهد بود ، که ممکن است با ایجاد آزمایشگاه روباتیک برای ایجاد راهی برای "نوآوری های آینده" دنبال شود. "

  هزینه CyberDog 9999 یوان یا تقریباً 1540 دلار است که بسیار ارزان تر از برچسب قیمت 74.500 دلار Spot است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی