خبر

 • تک بورد - Carl Pei

  Carl Pei "هیچ چیز " ابتدا روی هدفون های بی سیم متمرکز نیست
  3 روز و 14 ساعت قبل

  نظر ویراستار: Pei بازار واقعی هدفون های بی سیم را به عنوان یکی از بازارهای گرم از نظر تقاضای مصرف کننده شناسایی کرده است. گرچه دقیق است ، اما همچنین یک بازار شلوغ است زیرا چندین غول فناوری از جمله اپل و سامسونگ به ترتیب با محصولاتی مانند AirPods و Galaxy Buds Pro در فضا فعال هستند. برای برجسته شدن ، هیچ چیز لازم نیست که بتواند به نوعی خود را از طریق نوآوری در طراحی ، قیمت گذاری یا چیز دیگری متمایز

  کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، در ماه اکتبر سازنده الکترونیک چینی را ترک کرد و یک مارک فناوری مصرف کننده مستقر در لندن به نام Nothing را راه اندازی کرد. تنها چند هفته پس از اعلام راه اندازی ، اکنون می دانیم که اولین محصول این شرکت چه محصولاتی خواهد بود.

  در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ ، پی گفت آنها در حال ساخت یک اکوسیستم دستگاه های هوشمند هستند و با محصولات ساده تری مانند بی سیم کار خود را آغاز خواهند کرد. گوشواره ها پی افزود: "ما در طول سال چندین محصول خواهیم داشت ، نه فقط محصولات صوتی ، و سرانجام می خواهیم آن را بسازیم تا این دستگاه ها با هم صحبت كنند".

   https://techbord.com کارل پی

  Pei موفق به جمع آوری آن شد 7 میلیون دلار بودجه در ماه دسامبر از طریق بازیگران برجسته فن آوری از جمله مدیرعامل Reddit استیو هافمن و مخترع iPod تونی فدل.

  در مصاحبه ، Pei نشان داد که بازوی سرمایه گذاری Alphabet کل "Series یک دور بودجه با مبلغ 15 میلیون دلار.

  تام هولم ، شریک عمومی GV (Google Ventures سابق) ، گفت که چشم انداز Pei برای دستگاه های هوشمند جذاب است و افزود که آنها اطمینان زیادی دارند که هیچ چیز تیم "تأثیر معنی داری بر بازار فناوری مصرف کننده" خواهد داشت.

خبرهای دیگر از الکترونیک