techbord.com 'Bot Handy' سامسونگ می تواند ظرف ها را کنار بگذارد ، یک میز درست کند و برای شما نوشیدنی بریزد

دستیار هوش مصنوعی: آن زمان از سال است که دوباره برگزار می شود: CES ، رویداد سالانه است که به شرکت های فناوری اجازه می دهد تا طوفانی از ایده های وحشیانه ، ابتکاری ، خلاقانه و گاه کاملاً احمقانه را برای عموم مردم به وجود آورند. به عنوان مثال ، یکی از آخرین CES سامسونگ نشان می دهد که یک ربات مفید است - که به درستی با نام Bot Handy شناخته می شود - که می خواهد یک خانه دار شخصی شما باشد که با هوش مصنوعی

کمی دور از ذهن به نظر می رسد؟ خوب ، بسیاری دیگر از اختراعات CES که ما هر ساله می بینیم نیز همین است. بنابراین ، بیایید واقع گرایی را کنار بگذاریم و کمی بیشتر به قابلیت های گفته شده Bot Handy بپردازیم.

اول از همه ، طبق گفته سامسونگ ، ربات از "پیشرفته AI" برای اشیا of با اندازه ، شکل و وزن متنوع را تشخیص داده و تحویل بگیرید. "این کار دستی را برای تمیز کردن اتاقهای نامرتب ، کنار گذاشتن مواد غذایی ، تهیه میز و یا حتی حمل ظروف از ظرفشویی به ماشین ظرفشویی امکان پذیر می کند."

سامسونگ حتی در حال ریختن یک لیوان شراب نشان می دهد که اگر در حال تماشای یک لحظه چشمگیر در یک نمایش یا بازی ورزشی باشید ، می تواند مفید باشد.

ربات نسبتاً کند است ، شما انتظار دارید ، اما این کار بیش از آن است که با اتوماسیون کامل کارهای خانه بسیاری از ما ترجیح دهیم این کار را انجام ندهیم.

باز هم ، باید تأکید کنیم که همیشه ایده خوبی نیست CES را به ارزش اسمی نشان می دهد. اگرچه سامسونگ ادعا می کند که این فناوری را در تنظیمات آزمایش خود کار می کند ، این بدان معنا نیست که همه ما به زودی می توانیم بیرون برویم و یکی از این ربات های خانگی را خریداری کنیم - همانطور که ممکن است دوست داشته باشیم به.

صرف نظر از این ، Bot Handy یک نگاه اجمالی از آینده هوش مصنوعی است و به ما ایده ای می دهد که سامسونگ در پشت صحنه کار می کند. امیدوارم که این شرکت بتواند در دهه آینده این فناوری را به واقعیت تبدیل کند.

'Bot Handy' سامسونگ می تواند ظرف ها را کنار بگذارد ، یک میز درست کند و برای شما نوشیدنی بریزد
electronics/bot-handy-سامسونگ-می-تواند-ظرف-ها-را-کنار-بگذارد-یک-میز.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.