خبر

 • تک بورد - Blink Video Doorbell جدید آمازون یک جایگزین مقرون به صرفه برای زنگ درب است

  Blink Video Doorbell جدید آمازون یک جایگزین مقرون به صرفه برای زنگ درب است
  28 روز و 10 ساعت قبل

  آمازون در حال حاضر چند زنگ ویدئویی هوشمند دارد که تحت مارک محبوب Ring خود می فروشد. آنچه تا به امروز نداشت Blink Video Doorbell است - یک زنگ درب هوشمند که همه موارد ضروری را با قیمت پایین تر پوشش می دهد.

  آمازون امروز در رویداد سخت افزاری خود ، اعلانات زیادی را در بر داشت ، از جمله Blink Video Doorbell. این اولین بار برای خانواده محصولات Blink است که همیشه در مورد راه حل های امنیتی راحت و کم هزینه بوده است.

  به یک معنا ، Blink Video Doorbell مانند یک نسخه ساده شده از Ring Video Doorbell است که قطع می کند. برخی از زنگ ها و سوت های دستگاه اخیر را باز می گردانیم ، بدون توجه به قیمت کمتر دلپذیر آن 250 دلار. مهمتر از همه ، اولین زنگ درب Blink بر اساس سنسور دوربین 1080p است که قادر به تشخیص حرکت و دید در شب است. این برنامه از هشدارهای صوتی دوطرفه ، برنامه زنگ پشتیبانی می کند و همچنین می تواند به زنگ داخلی موجود شما متصل شود. بنابراین می توانید آن را با رایانه لوحی Fire یا دستگاه Echo جفت کرده و از دستورات صوتی برای نظارت استفاده کنید. می توانید از آن هم با اتصال شبکه های سیمی و هم بی سیم استفاده کنید و همچنین می توانید فیلم ها را از طریق افزونه Sync Module در درایو USB ذخیره کنید.

  https://techbord.com Blink Video Doorbell جدید آمازون جایگزین مناسبی برای زنگ درب Ring است

  آمازون می گوید دو باتری AA کافی است تا Blink Video Doorbell را به مدت دو سال با اتصال سیمی کار کند. اگر نمی خواهید باتری ها را عوض کنید ، این شرکت همچنین یک منبع تغذیه خورشیدی معرفی کرده است که دستگاه را شارژ نگه می دارد. اگر می خواهید حداکثر 700 لومن روشنایی اضافی با حرکت فعال داشته باشید ، یک سوکت جدید Blink Floodlight Camera نیز وجود دارد.

  اگر به Blink Video Doorbell جدید علاقه مند هستید ، در دسترس خواهد بود. آمازون از 21 اکتبر شروع می کند و 49.99 دلار به شما پس می دهد. این کیت که شامل دوربین Blink Outdoor و Mount Floodlight است ، 139.99 دلار هزینه دارد ، اما همچنین می توانید این سوار را به طور جداگانه با 39.99 دلار خریداری کنید. بسته نرم افزاری با انرژی خورشیدی با قیمت 129.99 دلار به فروش می رسد.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی