خبر

 • تک بورد - Barnes & Noble با جدیدترین تبلت 10 اینچی Nook خود با Lenovo شریک است

  Barnes & Noble با جدیدترین تبلت 10 اینچی Nook خود با Lenovo شریک است
  19 روز و 18 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: تبلت جدید نوک 10 "HD اولین محصولی است که از همکاری Barnes & Noble و Lenovo به وجود آمده است. این محصول تجربه زیادی در بخش سخت افزار دارد ، زیرا طیف وسیعی از تبلت های اندروید را تولید کرده است. دهه گذشته این مدل خاص هیچ دنباله ای را برافروخته نمی کند ، اما برای Barnes & Noble احتمالاً بهتر است که روی محتوا تمرکز کنید و سخت افزار را به یک شریک باتجربه تر بسپارید.

  بیش از دو سال است که Barnes & Noble آخرین تبلت Nook خود را رها نکرده و برخی را حدس می زند که شاید این شرکت در حال آماده شدن برای خروج از بازار است. این کتابفروش با معرفی تبلت جدید نوک که قرار است اوایل ماه آینده به بازار عرضه شود ، هرگونه چنین افکاری را از بین برد.

  بارنز و نوبل برای ساخت تبلت جدید نوک 10 اینچ با همکاری Lenovo همکاری کردند. همانطور که از نام آن مشخص است ، این نمایشگر دارای صفحه نمایش 10.1 اینچی HD IPS با قابلیت لمس است و دارای 32 گیگابایت حافظه داخلی است که از طریق شیار کارت microSD قابل ارتقا است.

   https://techbord.com شرکای Barnes & Noble با جدیدترین تبلت 10 اینچی Nook خود با Lenovo

  این واحد دارای بدنه فلزی کامل با صفحه نمایش به نسبت بدن 85 درصد است. علاوه بر این از دوربین های جلو و عقب ، اتصال بلوتوث و بلندگوهای دوتایی مجهز به Dolby Atmos بهره می برد. با یک بار شارژ ، عمر باتری تا 10 ساعت مرور وب ارزیابی می شود. Barnes & Noble گفت: این تخته مقیاس را فقط 420 گرم (0.9 پوند) معرفی می کند.

  مشخصات دقیق ، از جمله اطلاعات پردازنده تبلت ، در اطلاعیه امروز ذکر نشده است.

  علاقه مندان می توانند از اوایل ماه آوریل ، قرص های 10 اینچی HD Nook را به صورت آنلاین و در فروشگاه ها با قیمت 129.99 دلار تحویل بگیرند.

خبرهای دیگر از الکترونیک