techbord.com Bang & Olufsen  's Beogram 4000c یک میزگرد 50 ساله بازسازی شده است که تقریبا 11000 $ برای شما بازپرداخت می کند

Bang & Olufsen اولین محصول را در ابتکار جدید Classics خود معرفی کرده است ، یک صفحه گردان با نسخه محدود که در اصل نزدیک به پنج دهه پیش تولید شده است. کمتر از 100 نمونه ارائه می شود و بسیار گران است ، اما اگر یک مدل کاملاً بازسازی شده با پنج سال گارانتی می خواهید ، خوب ... در اینجا فرصت شماست.

"از تعهد بانگ و اولوفسن به طول عمر متولد شده است" ، ابتکار کلاسیک تلاش می کند تا زندگی جدیدی را برای محصولات قدیمی ایجاد کند. برای متقاضی افتتاحیه ، این شرکت 95 واحد از صفحه گردان Beogram 4000 خود را قرار داد و "آنها را به خانه بازگرداند" برای ترمیم به دانمارک.

B&O هر واحد را جدا و بازرسی کرد ، هر قسمت را تمیز کرد و در صورت لزوم تعمیرات انجام داد . مهندسان همچنین آلومینیوم را روی هر صفحه چرخان صیقل داده و آنودایز کردند و یک قاب بلوط جامد را با دست ساختند تا گرمای بصری محصول را به وجود آورد. یک درب گرد و غبار نیز برای محافظت از تجهیزات هنگامی که از تجهیزات استفاده نمی شود اضافه شد.

Beogram 4000 اولین بار در اوایل دهه 70 معرفی شد. طراحان آن زمان عمداً فضای داخلی دستگاه را برای ارتقا future در آینده باقی می گذاشتند ، که امروز B&O از این امکان برای افزودن پیش تقویت کننده تلفنی RIAA استفاده کرده تا دستگاه بتواند به بلندگوهای مدرن متصل شود.

B&O 95 واحد را نوسازی کرد ، در جشن 95 سالگی شرکت هرکدام شماره گذاری شده اند ، با پنج سال ضمانت پشتیبانی می شوند و از 19 اکتبر سال 2020 برای خرید در دسترس خواهند بود. قیمت گذاری 10 هزار یورو یا حدود 11800 دلار تعیین شده است.

از سر کنجکاوی ، من پیدا کردم صفحه چرخان Beogram 4002 در eBay به شکلی مناسب با قیمت 1200 دلار تمام می شود.

Bang & Olufsen 's Beogram 4000c یک میزگرد 50 ساله بازسازی شده است که تقریبا 11000 $ برای شما بازپرداخت می کند
electronics/bang-olufsen-s-beogram-4000c-یک-میزگرد-50-ساله-بازسازی-شده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.